سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروش لباس تک سایز ترکیه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
چند مدتی توی این فکرم لباس تک سایز از ترکیه بیارم و توی تهران بفروشم الان لباس تک سایز توی ترکیه خیلی ارزون هست اما نمیدونم توی تهران میخرند یا نه؟ یا کجاها میشه فروخت چند تا از دوستام توی تهران کار میکنند میگن اول از کوچک شروع کن و لباس زیر بیار هم سرمایه کم میخواد هم ریسکش پایینه اما نمیدونم ایا توی تهران لباس زیر تک سایز میشه فروخت یا نه چند روز پیش بازار تهران بودم همون لباس زیر که عمده 15 میدادن میشه تک سایز 3-4 میشه خرید دوستام میگن 8 میتونی راحت بفروشی اما کجا میشه فروخت بازار مغازه هاش خیلی گرونه جای دیگه ایا کسی سراغ داره که تک سایز فروخت؟
کار راحتیه ، اگه بتونی بین ارومیه و تهران ارتباط داشته باشی
من ارومیه هستم ، ولی تهران آشنا ندارم...بازاراشم نمیشناسم
اینجا وارد کننده و پخش کننده لباس زیاده ، اجناس دیگه هم همینطور...همه وارداتی هستن
اگه بتونی اونجا بازاریابی کنی و سفارش بگیر کار پر سودی هست
منم کمکی اگه از دستم بر میاد در خدمتم
دوست عزیز پیشنهاد من اینه گه در ابتدا به اندازه یه چمدون خرید کن و نمونه هارو ببر به مغازه ها نشون بده ، و بازاریابی کن ، بعد قشنگ آمار دستت میاد که چیکار کنی ...
پس اول با کم شروع کن بعد ایشالله کم کم که راه افتادی ، بیفت دنبال مغازه زدن
دوست گرامی
نمیدونم توی تهران تک سایز کجاها میفروشند جای خاصی داره یا نه؟ همه مغازه دارها میخرند؟
بعد توی تک سایز اصلا نمونه فایده ای نداره چون از هر کدوم یک یا دو تا هست برای همین موندم چون ممکنه چند تاشون مارک دار باشند مغازه دار فکر کنه همشون اونطوری معمولی هم ببرم اونم همونطور اگه درهم ببرم بنظرم خوبه
شما چه جنسی میارید؟
(05-12-2015 10:57 PM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]کار راحتیه ، اگه بتونی بین ارومیه و تهران ارتباط داشته باشی
اینجا وارد کننده و پخش کننده لباس زیاده ، اجناس دیگه هم همینطور...همه وارداتی هستن
(05-15-2015 03:27 PM)sedaybaran نوشته شده توسط: [ -> ]شما چه جنسی میارید؟
(05-12-2015 10:57 PM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]کار راحتیه ، اگه بتونی بین ارومیه و تهران ارتباط داشته باشی

من جنش نمیفروشم
مغازه خرید و فروش ظروف دارم
ولی اگه لباس و اینجور چیزای بخوای میتونم برات جور کنم
ارومیه وارد کننده لوازم التحریر هم هست؟ جنس خوب؟
در مورد کفش چطور؟ کفش های اسپرت بیشتر منظورمه.میخوام فروش کفش کار کنم چون علاقه دارم به این کار ولی نمیدونم از کجا شروع کنمHuh
(05-16-2015 02:13 AM)BONBAST نوشته شده توسط: [ -> ]در مورد کفش چطور؟ کفش های اسپرت بیشتر منظورمه.میخوام فروش کفش کار کنم چون علاقه دارم به این کار ولی نمیدونم از کجا شروع کنمHuh

دوست گرامی کفش ترک گرون هست اگه میخوای شروع کنی کفش چینی و ایرانی خوبه کفش ترک مردانه چرم خوبه قیمتش بالاست زنانه هم مجلسی خوبه کفش اسپورتش تعریفی نداره قیمتش گرونه چینی بهتره حتی توی ترک کفش اسپرت چینی هست با مارک ترک
تک سایز خوبه اما شما اول کار هستی نمیتونی بفروشی
سلام دوستان
من دنبال راهنمایی در مورد همین سوال میگشتم که خوشبختانه این بحث به چشمم خورد
من و یکی از دوستانم چندبار تفریحی به ترکیه رفتیم و لباس زنانه برای فروش فقط در حد معمول آوردیم و خوشبختانه در بین اطرافیان و دوستان به فروش رفت
این شد که تصمیم گرفتیم این کار را شروع کنیم و حتی اگه بتونیم یک مزون هم حتی در متراژ نه زیاد بزرگ در یک منطقه خوب راه بندازیم
فقط اینکه ما اطلاعی در این مورد نداریم و لباسهایی هم که خریدیم از فروشگاههای استقلال خریدیم و اصلا در فکر این موضوع نبودیم
خواهش میکنم دوستانی که در این زمینه اطلاعی دارن راهنمایی کنن
بیشتر از 30 کیلو چطور میشه آورد
و اینکه آیا کسانی هستند که بشه ازشون سفارش گرفت و دیگه اطلاعاتی که میتونه مفید باشه
ممنون میشم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع