سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همکاری / افزایش نمایندگی های تهران /
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان
حتما میدانید که بخشی از فروش مجموعه فوری پیچ مربوط به فروش جزئی داخل تهران است, فروش ها از طریق اینترنت انجام میگیرد اما چون تعدادی زیادی از مشتری های ما در سراسر تهران زندگی میکنند و رفت و آمد برای مشتری ها گاهی مشکل است از افرادی با شرایط زیر در تهران دعوت به همکاری میکنیم:

افرادی که در تهران دارای دفتر هستند و میتوانند حداقل یک اتاق را به کاری بغیر از کار اصلی خود اختصاص دهند.
- ترجیحا مکان هایی که دسترسی به مترو, بی ار تی و وسایل نقلیه بهتر باشد
- یک خط تلفن و اینترنت
- میز و صندلی
- کمد یا قفسه برای مدیریت کالاها

کالاهای فوری پیچ:
کالاهای تزئینی, مصرفی, ابزارآلات, آشپزخانه و غیره

ما در آگهی های خود, شما را بعنوان نمایندگی منطقه ای خود اعلام میکنیم و مشتری نزدیک ترین دفتر را انتخاب, تماس گرفته و روز خاصی (برای مثال سه روز در هفته) را برای تحویل کالا به دفتر مراجعه میکند.
بیشترین استفاده این مکان در حد چند ساعت در روز برای تحویل کالا و فروش است.

حداقل 10 تا 6 بعدازظهر در روزهای تعیین شده باید دفتر آماده همکاری باشد.

اجناس توسط تیم فوری پیچ در محل انبار میشود. (در صورت وجود داشتن کمد جا دار و کلید دار بهتر است.)
مشتری هم توسط تیم ما جذب میشود.

کار من چیست؟
- در اختیار قراردادن محلی از دفتر در روزهای خاص و برخی امکانات ذکر شده در بالا

آیا میتوانم فروش داشته باشم؟
بله, شما نیز لیست کالاها را دریافت کرده و به عنوان همکار ما کد همکاری دریافت میکنید, هر مشتری که توسط شما خرید داشته باشد درصد همکاری برای شما لحاظ میشود.

درآمد من از این طرح چیست؟
در صدی از هر کالایی که در دفتر شما به مشتری تحویل داده میشود به شما تعلق میگیرد.

روال کار و شروع همکاری چطور است؟
کارشناسان مجموعه بعد از درخواست شما, از محل بازدید میکنند و در صورت تائید یک قرار کاری تنظیم میشود.این کار بصورت محدود و در یک دوره یک یا دو ماهه انجام شده و در صورت تائید ادامه می یابد.

مزایای این کسب برای من چیست؟
- در حقیقت در این طرح شما بدون هیچ کار خاصی و تنها چون ما قصد داریم هزینه حمل کالا را برای مشتری کاهش دهیم مبلغی را بصورت درصدی دریافت میکنید.

- این کار لطمه ای به کسب حال حاضر شما نزده و حتی باعث رونق آن خواهد شد.

لطفا جهت اطلاعات بیشتر و همکاری با شماره زیر, بخش جذب همکار فوری پیچ, تماس بگیرید.

02144296399
(محمدی)
موفق تر باشین
حتما باید تهران باشه؟
(05-13-2015 10:19 AM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]حتما باید تهران باشه؟

سلام
فعلا تهران اما بزودی همه استان ها
برنامه هایی داریم که میخواهیم بکمک همه بچه های انجمن استارت بزنیم
توکل بخدا
اجناسی که تو دفترمون میاد باید خریداری کنیم؟ یا به صورت امانیه؟
(05-13-2015 05:18 PM)maral 777 نوشته شده توسط: [ -> ]اجناسی که تو دفترمون میاد باید خریداری کنیم؟ یا به صورت امانیه؟

نخیر لزوما نباید خرید داشته باشید. امانت است
چقدر مشتری در هفته میاد برامون؟
(05-19-2015 02:40 PM)newmusic نوشته شده توسط: [ -> ]چقدر مشتری در هفته میاد برامون؟

حداقل 15 تا 20 نفر
سلام
من کارمند هستم تا ساعت 3
از 3 تا 9-10 شب میتونم همکاری کنم؟
شرق تهران
(05-19-2015 06:37 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من کارمند هستم تا ساعت 3
از 3 تا 9-10 شب میتونم همکاری کنم؟
شرق تهران

سلام
ممنون میشوم اطلاعات محل را (آدرس, امکانات دفتر و ...) برایم ارسال کنید.
ممنونم
محصولات شامل چه چیزهایی هستند؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع