سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: آغاز به کار مرکز پخش مواد غذایی و شوینده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان
پس از یک مارتن برای تحقیق و انتخاب و راهنمایی دوستان این سایت بالاخره بنده هم دل به دریا زدم و کارم را شروع کردم. برای همین خواستم اطلاع بدم که بنده امکان تامین بخش عمده ای از اقلام غذایی و شوینده عمدتا وارداتی را در بازار تهران ایجاد کردم و می تونم با نازلترین قیمت این اقلام را تهیه و عرضه کنم. برای همین خواستم اینجا اعلام کنم که در تهران و کلیه شهرستانها آماده همکاری می باشم و با توجه به راهنماییهای این سایت سعی می کنم حداکثر همکاری و همراهی با کسانی که علاقه دارند توی این صنف وارد بشوند را داشته باشم از مرحله تامین جنس با نازلترین قیمت تا سایر مراحل امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم. پیشنهاد می کنم دوستانی که بدنبال یک شغل با آینده می گردند یا قصد شروع کاری را دارند بتونم اجناس را با حاشیه سود مناسب بهشون تحویل بدهم. در صورت نیاز پیغام خصوصی ارسال کنید.
برای همه آرزوی موفقیت می کنم.10_004
سلام دوست عزیز
بعد از آرزوی موففیت از صمیم قلب یه سوال دارم
شما دقیقا چی وارد میکنین؟
من میخوام تو شهرستان خرده به قیمت عمده پوشک بچه و دستمال کاغذی و توالت بفروشم
شما میتونین تامین کننده باشین با قیمت نازل؟
با تشکر
شهرستان تا چه مسافتی مثلا؟!
سلام دوست عزیز
خیلی عالیه
ما به موفقیت شما ایمان داریم10_004
سلام دوست عزیز چه محصولاتی دارید؟؟
(05-03-2015 10:08 AM)amir008j نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان
پس از یک مارتن برای تحقیق و انتخاب و راهنمایی دوستان این سایت بالاخره بنده هم دل به دریا زدم و کارم را شروع کردم. برای همین خواستم اطلاع بدم که بنده امکان تامین بخش عمده ای از اقلام غذایی و شوینده عمدتا وارداتی را در بازار تهران ایجاد کردم و می تونم با نازلترین قیمت این اقلام را تهیه و عرضه کنم. برای همین خواستم اینجا اعلام کنم که در تهران و کلیه شهرستانها آماده همکاری می باشم و با توجه به راهنماییهای این سایت سعی می کنم حداکثر همکاری و همراهی با کسانی که علاقه دارند توی این صنف وارد بشوند را داشته باشم از مرحله تامین جنس با نازلترین قیمت تا سایر مراحل امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم. پیشنهاد می کنم دوستانی که بدنبال یک شغل با آینده می گردند یا قصد شروع کاری را دارند بتونم اجناس را با حاشیه سود مناسب بهشون تحویل بدهم. در صورت نیاز پیغام خصوصی ارسال کنید.

سلام دوست عزیز می خواستم ببینم می تونی چه جنس هایی را برای پخش برای شهرستان بفرستی چون میخواهم وارد این کار شوم ممنون می شم شرایط و اقلام کارت اعلام کنی
(05-03-2015 10:08 AM)amir008j نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت دوستان
سلام لطف کنید به این شماره تو تلگرام پیام بدید تا شرایط همکاری رو بررسی کنیم
۰۹۳۶۴۰۵۷۵۶۹
سلام, منم چند وقتیه دنبال شروع این کار هستم ولی تجربه ای ندارم, ممنون میشم اگه کمکم کنید که شروع کنم
لینک مرجع