سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسات آنلاین تلکرام و وایبر telegram
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام مریم خانم خوبید خواهر محترم؟ رضا قهرمانی هستم آقا کامیار که کلا بی خیال ما شده البته مقصر اصلی خودم هستم که با کم کاری و احساساتی بودن بیش از حد از انجمن فاصله گرفتم اما کم کاری بنده کم لطفی شما و آقای کاظمی را توجیه نمی کند اگر خاطر مبارکتان باشد همان اوایل شما و اقا کامیار بهم قول دادید که چون من خواهر و برادر ندارم و پدر ومادرم هم به رحمت خدا رفته اند شما دو بزرگوار به نحو احسن جای خالی خواهر و برادر را برایم پر کنید خوبی کردن به برادر خوب و قابل احترام که هنر نیست گذشت کردن و نیکی کردن به چون منی هنر محسوب می شود بهرحال من و خانواده ام هنوز که هنوزست خوبیها و زحمات شما بزرگواران مخصوصا در سفر به یاد ماندنی اصفهان را فراموش نکرده ایم و خودمان را مدیون شما می دانیم امیدوارم در کنار همسر محترمتان و بقیه اعضای خانواده خوب و خوش و سلامت باشید و ما فقیر فقرا را هم به بوته فراموشی نسپارید...
(09-03-2015 02:04 AM)حسابرس نوشته شده توسط: [ -> ]سلام مریم خانم خوبید خواهر محترم؟ رضا قهرمانی هستم آقا کامیار که کلا بی خیال ما شده البته مقصر اصلی خودم هستم که با کم کاری و احساساتی بودن بیش از حد از انجمن فاصله گرفتم اما کم کاری بنده کم لطفی شما و آقای کاظمی را توجیه نمی کند اگر خاطر مبارکتان باشد همان اوایل شما و اقا کامیار بهم قول دادید که چون من خواهر و برادر ندارم و پدر ومادرم هم به رحمت خدا رفته اند شما دو بزرگوار به نحو احسن جای خالی خواهر و برادر را برایم پر کنید خوبی کردن به برادر خوب و قابل احترام که هنر نیست گذشت کردن و نیکی کردن به چون منی هنر محسوب می شود بهرحال من و خانواده ام هنوز که هنوزست خوبیها و زحمات شما بزرگواران مخصوصا در سفر به یاد ماندنی اصفهان را فراموش نکرده ایم و خودمان را مدیون شما می دانیم امیدوارم در کنار همسر محترمتان و بقیه اعضای خانواده خوب و خوش و سلامت باشید و ما فقیر فقرا را هم به بوته فراموشی نسپارید...

دوست من نمیدونم بحثتون چیه ولی از جملاتتون پیداست که نگرش جالبی نسبت به جامعه و خودتون ندارید و خودتون رو سرزنش می کنید بجای اینکه نقایص رو بپذیرید و تقصیر اتفاقات افتاده گذشته رو گردن بقیه بندازید.
من کتاب معجزه سپاس گذاری رو بهتون پیشنهاد می کنم Blush
میشه منم اد کنید
سلام دوستان. لطفا من رو اد کنید.
باتشکر
09155136391
قناعت گر
منم اد کنید اگرچه میدونم نمی کنید!
09215793790
قهرمانی
(09-13-2015 06:21 PM)babiloo نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-03-2015 02:04 AM)حسابرس نوشته شده توسط: [ -> ]سلام مریم خانم خوبید خواهر محترم؟ رضا قهرمانی هستم آقا کامیار که کلا بی خیال ما شده البته مقصر اصلی خودم هستم که با کم کاری و احساساتی بودن بیش از حد از انجمن فاصله گرفتم اما کم کاری بنده کم لطفی شما و آقای کاظمی را توجیه نمی کند اگر خاطر مبارکتان باشد همان اوایل شما و اقا کامیار بهم قول دادید که چون من خواهر و برادر ندارم و پدر ومادرم هم به رحمت خدا رفته اند شما دو بزرگوار به نحو احسن جای خالی خواهر و برادر را برایم پر کنید خوبی کردن به برادر خوب و قابل احترام که هنر نیست گذشت کردن و نیکی کردن به چون منی هنر محسوب می شود بهرحال من و خانواده ام هنوز که هنوزست خوبیها و زحمات شما بزرگواران مخصوصا در سفر به یاد ماندنی اصفهان را فراموش نکرده ایم و خودمان را مدیون شما می دانیم امیدوارم در کنار همسر محترمتان و بقیه اعضای خانواده خوب و خوش و سلامت باشید و ما فقیر فقرا را هم به بوته فراموشی نسپارید...

دوست من نمیدونم بحثتون چیه ولی از جملاتتون پیداست که نگرش جالبی نسبت به جامعه و خودتون ندارید و خودتون رو سرزنش می کنید بجای اینکه نقایص رو بپذیرید و تقصیر اتفاقات افتاده گذشته رو گردن بقیه بندازید.
من کتاب معجزه سپاس گذاری رو بهتون پیشنهاد می کنم Blush
یعنی دیگران رو مقصر بدونم؟ اینکه مشکلی رو حل نمیکنه راستی کتاب معجزه شکر گزاری رو هم قبلا خوندم دوست عزیز از دست دادن دوستان قدیمی سخته مخصوصا اگه بخاطر ندانم کاریهای خودت باشه
لطفا این شماره رو ادد کنید 09131524310
لطفا منوهم ادکنید09112307282
لطفا منوهم ادکنید09112307282
09359079097 add me
سلام
09397964683 منم اد کنید
لینک مرجع