سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده برای درامد از اینترنت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان من ی ایده خوب دارم برای ی سایت در اینترنت که با کمی وقت گذاشتن درامد خوبی در میاره
درضمن کار طراحی و سئو رو هم خودم میتونم انجام بدم فقط ی حمایت کننه میخوام Angel
(04-21-2015 10:11 PM)atp_mis نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من ی ایده خوب دارم برای ی سایت در اینترنت که با کمی وقت گذاشتن درامد خوبی در میاره

سلام
ایده شما در چه زمینه ای است و به چه مقدار سرمایه نیاز دارید ؟
(04-22-2015 08:33 AM)shahbani نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-21-2015 10:11 PM)atp_mis نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من ی ایده خوب دارم برای ی سایت در اینترنت که با کمی وقت گذاشتن درامد خوبی در میاره

سلام
ایده شما در چه زمینه ای است و به چه مقدار سرمایه نیاز دارید ؟

سلام ایده من درظاهر ی بسته تبلیغاتی ولی در اصل ی ایده جالب و کار آمده. مقدار سرمایه اولیه رو دقیق نمیدونم ولی فکر نکنم زیاد باشه
سلام دوست گرامی نیاز به چه حمایتی و د رصورت امکان یه مقدار برام از طرح تون بفرمایید برام پیام بزارید . با سپاس
ایده خوبی داشته باشید حاضر به همکاری و پشتبانی هستیم
(04-22-2015 11:37 PM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]ایده خوبی داشته باشید حاضر به همکاری و پشتبانی هستیم

ایده من یجورایی نیاز بازاره .البته هنوز جای کارکردن رو داره
(04-23-2015 12:00 AM)atp_mis نوشته شده توسط: [ -> ]
(04-22-2015 11:37 PM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]ایده خوبی داشته باشید حاضر به همکاری و پشتبانی هستیم

ایده من یجورایی نیاز بازاره .البته هنوز جای کارکردن رو داره

خب این همه آدم اعلام آمادگی کردن یکی رو انتخاب کن و کار رو شروع کن.شاید همین الان یکی دیگه داره ایده ات رو عملی میکنه پس تا دیر نشده شروع کن
خب این همه آدم اعلام آمادگی کردن یکی رو انتخاب کن و کار رو شروع کن.شاید همین الان یکی دیگه داره ایده ات رو عملی میکنه پس تا دیر نشده شروع کن
[/quote]

امادگی تا قدم برداشتن واسه کار خیلی تفاوت داره. با فقط حرف زدن که نمیشه کاری از پیش برد
من سایت شهرک ها دات کام را می توانم در اختیارتون بزارم
(04-23-2015 09:26 PM)cooch نوشته شده توسط: [ -> ]من سایت شهرک ها دات کام را می توانم در اختیارتون بزارم

ادرس سایتتون چیه ؟
این کار سرمایه زیادی نمیخواد ولی بازدهیش خوبه . از نظر مالی حمایت میکنید؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع