سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: یک پیشنهاد در مورد تولید و فروش (مثل در کارحبوبات)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان می خوام خرید و فروش حبوبات و برنجو...را در یزد شروع کنم کل سرمایه من۱۰ میلیون ، لطفا راهنمایی کنید ایا با این سرمایه میشه شروع کرد وضعیت سود چجوریه؟کسی در این زمینه فعالیت داره؟؟؟؟؟
(07-17-2015 07:17 AM)حسین انصاری21 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان می خوام خرید و فروش حبوبات و برنجو...را در یزد شروع کنم کل سرمایه من۱۰ میلیون ، لطفا راهنمایی کنید ایا با این سرمایه میشه شروع کرد وضعیت سود چجوریه؟کسی در این زمینه فعالیت داره؟؟؟؟؟

نمیدونم چرا وقتی اسم حبوبات میاد همه میخوان برن تو کار بسته بندی ؟!
بسته بندی مجوز بهداشت میخواد با کلی دوندگی و مسایل مالیاتی
همین حبوبات رو عمده بخرید و به صورت فله پخش کنید خیلی به صرفه تره
به نظر من در شروع با میزان کم آغاز کنید و به دنبال مجوز و ......نباشید. اگر توانایی پخش رو داشتید که کار رو گسترش میدین. در غیر این صورت شما ضرر می کنید
(07-17-2015 07:17 AM)حسین انصاری21 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان می خوام خرید و فروش حبوبات و برنجو...را در یزد شروع کنم کل سرمایه من۱۰ میلیون ، لطفا راهنمایی کنید ایا با این سرمایه میشه شروع کرد وضعیت سود چجوریه؟کسی در این زمینه فعالیت داره؟؟؟؟؟

با سلام.اگه بتونی مستقیم از کشاورزها حبوبات بخری وبه سوپر مارکت ها بفروشی سودش خوبه در ضمن باید جنس خوب وبد و ازهم تشخیص بدی قیمت روز دستت باشه.مثلأ نخود سفید سایز بندی داره هرچه سایزش بزرگتر باشه قیمتش بالاتره.موفق باشی
این کار - وارد شدن در عرصه تولید و تجارت و خرید و فروش حبوبات و برنج و بسته بندی و ... - بسیار پیچیده و سخت است خصوصا اگر تجربه و طرف تجاری مطمئن و خبره نداشته باشی . تهیه و تولید جنس خوب و به قیمت مناسب، مقاومت در برابر نوسانات قیمت در بازار و فروش و پیدا کردن مشتری خوش حساب تو این بازار بسیار کار سختی است.
خود ما همین الان با چندین میلیون طلب غیر قابل وصول مواجه ایم که هیچ کاری نمی تونیم بکنیم،
شما هم باید بسیار دقت کنید چون تولید محصولات کشاورزی و تجارت در این حوزه بعضا! حاشیه سودش بسیار کم می شود و اگر خدای نکرده به پست آدم ناجور هم بیفتی اصل و فرع سرمایت را به باد می دی .
من طراح سایت هستم. یه واسطه حبوبات بهم سفارش طراحی سایت داد واسه خرید و فروش حبوبات . روی سئو سایت هم کار کردم و با هر کلمه ای تو زمینه خرید و فروش حبوبات مثل خرید و فروش نخود و لوبیا و ....(همه حبوبات) اومد صفحه اول گوگل. ولی هزینه رو نپرداخت و دیگه نه تلفن جواب داد نه خبری شد ازش. حدود یک سال گذشت و من به این فکر افتادم که خودم از این سایت کسب درآمد کنم. کل برنامه نویسی سایت رو تغییر دادم و الان تبدیل شده به یه سایت تبلیغاتی در زمینه خرید و فروش حبوبات و...
الان کار رو تازه شروع کردم و هرکسی دوست داشت میتونه مشخصات خودش و محصولش رو در سایت قرار بده. هم خریداران و هم فروشندگان

http://iranhoboobat.ir
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع