سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با یه زمین 11هزار متری تو شمال چیکار میشه کرد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان

..
من میخواستم بدونم با داشتن 11 هزار متر زمین تو شما چیکار میشه کرد؟ زمین دو قسمت شده یه قسمتش زمین خالیه و فعلا فقط سبزه هست نصف دیگش هم ماهی چال هست ( پرورش ماهی ) که فعلا چیز زیادی توش نیست...

به نظر شما چیکار میشه کرد ؟ تالار زد ؟ درخت کاشت ؟ گوسفند پرورش داد ؟ بلدرچین پرورش داد و ....؟

ممنون از همگی
(04-03-2015 08:28 PM)ali007 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان

..
من میخواستم بدونم با داشتن 11 هزار متر زمین تو شما چیکار میشه کرد؟ زمین دو قسمت شده یه قسمتش زمین خالیه و فعلا فقط سبزه هست نصف دیگش هم ماهی چال هست ( پرورش ماهی ) که فعلا چیز زیادی توش نیست...

به نظر شما چیکار میشه کرد ؟ تالار زد ؟ درخت کاشت ؟ گوسفند پرورش داد ؟ بلدرچین پرورش داد و ....؟

ممنون از همگی

درود
به نظر من اگر سرمایه کافی در اختیار دارید / سوئیتهای خوبی بسازید با امکانات کامل و البته معماری زیبا / در کنارش همین پرورش ماهی به عنوان جاذبه، مسافران زیادی رو نصیبتون میکنه.

سفره خانه / باشگاه بیلیارد / فروشگاه صنایع دستی هم خوبه. البته همه ی اینها بستگی به موقعیت این زمین داره . در کدام شهر است؟ و در چه موقعیتی؟ نزدیک دریا، جنگل، کمربندی، داخل شهر و...
اطلاعات بیشتری بدین.
نه موقعیت زمین جایی نیست که بشه این کارارو توش کرد
همه دورو برش هم زمین خالی هست
کسی نیست؟

کلا بهترین محصول برای پرورش و کاشت تو شمال کشور چی هستش؟
سلام
با مجله خلاقیت تماس بگیرید ، شما را با افراد موفق در این زمینه معرفی میکنند تا مشورت کنید .
سلام
دوست عزیز خیلی کارها میشه تو این زمین انجام داد؛ ولی مهم اینه که: شما چه مهارتی دارید؟ مهارت کشاورزی دارید؟ مهارت تولیدی دارید؟ و...
نه مهارت که حقیقتش نداریم . ولی تو فکر اینیم که یه قسمتش بلدرچین بزنیم یه قسمتش مرغ یا حتی گوسفند
اما نمیدونیم میگیره یا ضرر میکنیم
(04-07-2015 01:22 PM)ali007 نوشته شده توسط: [ -> ]نه مهارت که حقیقتش نداریم . ولی تو فکر اینیم که یه قسمتش بلدرچین بزنیم یه قسمتش مرغ یا حتی گوسفند
اما نمیدونیم میگیره یا ضرر میکنیم

ضرر میکنید.
روی یک کار تمرکز کنید؛ قبل از شروع، آموزش کامل ببینید. سپس با اطلاعات کامل وارد کار شوید.
توي شمال توليد زياده، ولي صنايع تبديلي كمه به نظر من بهتر سراغ اين كار بري، مثل دستگاه ميوه خشكن يا توليد مربا و خيارشور و.... كه با توجه به قيمت پايين مواد اوليه در فصل برداشت، بسيار مقرون به صرفه هست. موفق باشي
سلام دوست عزیز

فرمودین زمینه استعدادگردشگریو نداره پس میریم سراغ کشاورزیو این قبیل حرفا” اقایه سوال ادرسش کجاس” الان راه درامدشماچیه؟فعلابه درامداین زمین نیازدارید یا نه برابلندمدت میتونیدسرمایه گذاری کنیدروش؟خاکشو ببراداره کشاورزی ببین برا چ محصولی بکارمیاد،بعدبپرس میخام نهال چوب سفیدبکارم شرایط چطوریه باغ های شمال بهترینو کم دردسرترینش باتوجه به اینکه میگی مهارت ندارم همین کاشت نهاله،نهال کاج بکار4پنج ساله قابل برداشت میشه قیمتشم واقعاعالیه حتی خرده برگوشاخه هاشم میخرن بعد4سال کم کم از بزرگاش برداشت میکنی جاش دوباره میکاری”طرف موجودات زنده حساسم مثل کبکو بلدرچینو مرغو قارچو اینا نرو حالا ماهیه خوبه هم الان جواب داده هم یه پولی این مدت دستت میاد همم اینکه ابشو میدی پادرختا لازم به کود نداری،درخت چوب روسی کم زحمت ترین و پربازده ترینشه ریسکشم خیلی کمه حالا فکراتو بکن خداکنه نظرم بدردت بخوره.موفق باشی عزیز
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع