سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چگونه میلیاردر بشم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان
من تازه کار هستم و نمیدونم چه کاری انجام بدم که پولدار بشم
ممنون میشم کمکم کنید
فقط به استعدادت فکر کن و ببین چجوری میتونی با استفاده از اون یکی از هزاران نیاز اطرافیانت رو حل کنی؟
من هزاران فکر دارم ولی نمیدونم کدومشو انجام بدم!
ببین اول به چه چیزی علاقه داری... بعد ببین تو چه چیزی علم داری و بعد هم ببین کدوم سودش بیشتره..به شرایط و بزرگی و سختی اون کارم فکر نکن..بعد از اینکه تصمیم گرفتی چندتا کارو پیگیر باش بپرس تحقیق کن تا به ی انتخاب برسی... بعد بیا دوباره سئوالتو بپرسSmile

خوش اومدی میلیاردر اینده ...
درود
سپاس دوست من که کمکم کردی
موفق باشی
دوستان سلام
من طرح دارم برای ساختن و تجاری سازی هرکسی سرمایه داره و دوس داره سرمایه گذاری کنه ایمیل بزنه تا برا تجاری سازی و تولید با هم مذاکره کنیم
موضوع طرح: صرفه جویی آب شرب
من روابط عمومیم فوق العاده خوبه اما از اونجای که تو قم زندگی می کنم خیلی به دردم نمی خوره و در ثانی سرمایه ای هم برای کار ندارم فعلا هم در شرکت دوستم مشغول به کارم واقعا موندم چطوری میلیونر بشم حالا میلیاردر شدن پیشکش
سلام
اینکه از همین اولش به شغل و کارتون به هدف میلیاردر شدن فکر میکنید خب انتظار نداشته باشید تو کسب و کارتون موفق هم بشید
اکثر انسان های موفق شغلشون رو با علاقه شروع کردن و با پشتکارشون رسیدن به میلیارد
علاقه و پشتکار باشه پول خودش میاد

مثل این میمونه شما یک فروشگاه بزنید بشینید پشت میز منتظر باشید میلیاردر بشید !
if you wanna be a billionaire then you should carve in your mind that I was born to be a billionaire even though its so hard to act like them like spending so much money or having supper luxurious life but still at least you can copy some of their cost-less behaviors like thinking big to get the big things and always believe in that there is something big is waiting for you out there and its you to achieve that with putting so much effort on it. Act like billionaires and never panic to face the challenges as a matter of fact embrace the hardships and interpret them as granted gifts to make you stronger. be positive you will get it if you want it
قصد دارم با سرمایه گذاری آشناتون کنم، تفاوت این سرمایه گذاری اینه که لازم نیس، سرمایه هنگفتی در دست داشته باشید، شماه فقط با سالی 600 هزار تومان (یعنی ماهی 50 هزار تومان) میتونید در سود های مشارکت بیمه ایران سهیم باشید و بعد از گذشت 30 سال تا حداکثر 2 میلیارد و ششصد میلیون تومان سود کنید.
(((شما از این پول حتی قبل از 30 سال میتونید پولتون رو بگیرید( یکجا – بازنشستگی) و حتی وام بدون ضامن بگیرید.)))
* اگه دنبال جمع کردن سرمایه ای هستین برای سالهای آتی؛ حتی با وجود تورمی که وجود داره...
* اگه میخوایید از جایی وام بگیرید؛ این حساب تا 90 درصد موجودیتون، بدون هیچ ضمانت و سفته و چک؛ و تنها متکی به حساب خودتون وام میده.
* اگه دنبال مستمری و بازنشستگی هستین و بیمه تامین اجتماعی ندارید....
* اگه نگران تامین آینده فرزندان و خونواده اتون هستین؛ حتی بعد از اینکه خدای نکرده نباشین پیششون.
* اگه دنبال خریدن ریسکای زندگی در قبال بیماری هستین. این حساب پوشش در مقابل 5 نوع جراحی و سرطان برای شما دارد تا سقف 50 میلیون.
* اگه حتی پولی دارید که میخواید از شر طلبکارا در امان باشه و بهش دسترسی نداشته باشن، اینجا بهترین مکان برای رشد پولتونه.
* اگه میخوایید سرمایه ای که دارید، بیمه بشه...
و همچنین اگه حتی سرمایه ندارید؛ پول اندکی دارید که میخوایید تو سرمایه گذاری های بزرگ و همچنین سود آنها شریک شید و از سودش استفاده کنید....
برای همه اینها؛ و حتی شرایط بهتری ؛که در این متن گنجانده نشده، راه حل های خوبی وجود داره؛ که خیلیا نمیدونن. که اگه میدونستن تا حالا حتما بیمه عمر خریداری کرده بودن.
اگه راهنمایی در مورد هر کدوم ازین شرایط و پوشش ها خواستید؛ میتونم راهنماییتون کنم و در خدمتتون هستم.
09126433708 میرزاعلی ( کارشناس بیمه ایران) .
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع