سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی درمورد پرورش گیاه آلوئه ورا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه
اگر از دوستان کسی در مورد شرایط مناسب برای کاشت گیاه آلوئه ورا و بازار فروشش اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه
چه شرایطی برای کاشتش لازمه،چطور تکثیر میشه،بازار فروشش چطوره،چه کاربردی داره و هر اطلاعاتی که خودتون میدونید لازمه بدونم
برای یکی از دوستانم لازم دارم
بهترین شرایط همون شرایط داخل خونس !! هوایی مطبوع که نه گرم باشه و نه سرد . با خاک همیشه مرطوب
بسته به نوعش شیوه رشدش هم فرق میکنه ، ولی جز گیاهانی هست که خیلی سریع تکثیر میشه که میتونی ریشه های تازه جوانه زده رو ازش جدا کنی و بکاری .
تو شهر ما که شاخه هاش رو همینطوری میفروشن ( قیمت دقیقش رو نمیدونم) ولی ازش شربت درست میکنن...ژله ی درونش هم برای سوختگی و پوست مفیده
اگه نمیتونی به صورت گسترده تکثیر کنی گلدون های کوچیکش رو بفروش ، خودمم تو همین فکرم
برای کاشت اولیه نیاز به بذر داره؟برای قلمه زدن ریشه گیاهو چطوری میشه تهیه کرد؟
کاشتش زمان خاصی داره یا همیشه میشه کاشت؟
(03-30-2015 02:12 PM)pishbar نوشته شده توسط: [ -> ]برای کاشت اولیه نیاز به بذر داره؟برای قلمه زدن ریشه گیاهو چطوری میشه تهیه کرد؟
کاشتش زمان خاصی داره یا همیشه میشه کاشت؟

خودت نداری؟
آخه نگفتی هدفت چیه
کافیه یه گلدونشو بخری و بهش برسی
چند ماه دیگه حداقل 20 تا پاجوش میتونی ازش بگیری
گفتم که دمای مطبوع ، یه گوشه از خونه که نه زیاد گرم باشه نه زیاد خنک...خاکشم باید رطوبت کمی داشته باشه...
آفتاب زردش میکنه و رشدش رو خیلی کند میکنه...سرما هم از بین میبرتش
سلام
من چند وقت پیش تو دوره کشت آلوئه ورا سایت ای توجیهی شرکت کردم خیلی کامل و جامع اموزش میدن تمام مواردی که فرمودید رو-دوره هاشون تو شیراز و دوره غیر حضوری هم فکر کنم دارن و بعد از دوره هم پشتیبانی میکنن یعنی در حین کار با استاد در ارتباطی
خرید تضمینی پاجوش و برگ هم دارن حتما یه سر بزن به سایتشون

دوره اموزشی کشت آلوئه ورا - ایـ توجیهی
لینک مرجع