سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: صادرات قارچ دنبلان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام
توی شهرمون قارچ دنبلان تقریبا دو هفته ای میشه که برداشت میشه اکثرا از شهرهای شیراز و بندرعباس و چند نفری از دبی و ترکیه اومدن و عمده میخرند و ما هم بیکار میشینیم نگاه میکنیم منم تصمیم گرفتم اگه بشه ما هم صادر کنیم.
چند سوال دارم میشه منم مستقیما صادر کنم؟
ایا صادرات به کشورهای عربی هم مجوز بهداشت میخواد؟
ایا شرکتی هست که این کارهارو انجام بده؟
چون زود فاسد میشه حتما با هواپیما فرستاده بشه ایا اجازه میدن؟
دوست عزیز میشه صادر کرد، ولی از صادرات اطلاعاتی دارید؟ و مهمتر از همه آیا بازارشو پیدا کردین؟ یا واسطه ای مثلا در عراق یا کشور دیگه دارید؟

راه حل فاسد نشدن قارچ: درست کردم مربا یا ترشی از قارچ - قارچ کنسروی و ...
تا حالا ترشی یا مربا این قارچ ندیدم اکثرا توی فریزر میذارند و اکثرا بصورت کبابی پخته میشه
اطلاع از صادرات ندارم مهمترین بازارش دبی هست چون اکثرا شیرازیها میخرند و تا اونجایی که میدونم به دبی صادر میشه
نه واسطه ندارم
شما به فکر بازار داخل کشور باشید... در زنجان یه همچین چیزی پیدا نمیشه...
خوشحال میشم اگر با هم همکاری داشته باشیم و این محصول رو در استان های غربی هم جا بندازیم.
خوشحال میشم باهاتون همکاری کنم راستش من فکر میکردم توی زنجان باشه اخه توی اکثر شهرهای اذربایجان هست.
(03-27-2015 07:29 PM)sedaybaran نوشته شده توسط: [ -> ]تا حالا ترشی یا مربا این قارچ ندیدم اکثرا توی فریزر میذارند و اکثرا بصورت کبابی پخته میشه
اطلاع از صادرات ندارم مهمترین بازارش دبی هست چون اکثرا شیرازیها میخرند و تا اونجایی که میدونم به دبی صادر میشه
نه واسطه ندارم

در صورتیکه با اطلاعات کامل وارد این حرفه شوید، سود خوبی بدست میارید.
بله با قارچ میتونید ترشی و مربا هم درست کنید، که تو این زمینه افرادی وارد شدند. ولی تعدادشون کمه.
برای صادرات اول بازارشو بدست بیارید
قارچ دنبلان توی آذربایجان.اردبیل.شهرهای غربی که زیاد هستش.در داخل کشور سودش به چه شکل هستش؟
داخل کشور اگه توی تهران یا شهرهای جنوب مثل شیراز و بندرعباس بفروشید خوب هست اونطوری که من میدونم قیمت عمده ریز و درشت در شهر ما 30-40 هست در شیراز 70 عمده میخرند باز هم خودم نرفتم از کسانیکه اونجا میبرند پرسیدم ولی میدونم بیشترین قارچ دنبلان به تهران و شیراز و بندرعباس فرستاده میشه
برای حرکت در این زمینه:

سرمایه کافی برای خرید.
1- داشتن کارت بازرگانی
2- داشتن بازار هدف
3- داشتن بازار داخلی برای خرید
4- آشنائی با نوع ارسال(قارچ زود سیاه میشود)
بخوام داخل کشور بازاریابی کنم چطوری انجام بدم
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع