سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده جدید برای راه اندازی سایت خدماتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان دنبال ایده ای هستم مخصوص اینترنت که خدماتی باشه نه محصولی اگر شما دوستان گرامی مرا بتونید راهنمایی کنید ممنون میشم شغل الان من کافی نت است و میخوام در برابر این شغل یک شغل اینترنتی نیز داشته باشم ممنون.
برنامه نویسی یاد بگیر
اسکریپت برای راه اندازی انواع و اقسام سایتهای خدماتی در اینترنت زیاده اما باید یا اولین باشی تا کار شما بگیره یا بهترین...
اولین بودن نیاز به ایده داره که هیچ کسی نمیاد ایده اش رو به رایگان در اختیار شما بذاره پس دورش رو خط بکش.
بهترین بودن هم نیاز به یه تیم قوی و جیب و پر پول داره... از بخش تبلیغات بگیر تا روابط عمومی و تیم پشتیبانی و تیم مدیریتی.

حالا شما میخواهید بدون دردسر به گزینه اول دسترسی داشته باشید که این امر تقریبا محال هستش...
سایتهای فروش ایده در اینترنت هم نیستند و با یه سرچ ساده میتوانید با کلی از این وبسایتها آشنا شوید ولی اولین چیزی که میخواهد جیپ پر پول و سپس توانایی پیاده سازی ایده هستش.

الان خودم یه ایده برای راه اندازی یه وبسایت اینترنتی دارم اما بهم مجوز نمیدن تا بعد از اینکه راهش انداختم سریع کپی اش کنن و بعدش هم ف/ی/ل/ت/ر و پس فردا مشابهش رو راه اندازی کنند.
پس اگر به فرض ایده رو هم پیدا کردید دلیلی بر سنگ ننداختن جلوی پای شما نیست.
اسکریپت برای راه اندازی انواع و اقسام سایتهای خدماتی در اینترنت زیاده اما باید یا اولین باشی تا کار شما بگیره یا بهترین...
اولین بودن نیاز به ایده داره که هیچ کسی نمیاد ایده اش رو به رایگان در اختیار شما بذاره پس دورش رو خط بکش.
بهترین بودن هم نیاز به یه تیم قوی و جیب و پر پول داره... از بخش تبلیغات بگیر تا روابط عمومی و تیم پشتیبانی و تیم مدیریتی.

حالا شما میخواهید بدون دردسر به گزینه اول دسترسی داشته باشید که این امر تقریبا محال هستش...
سایتهای فروش ایده در اینترنت هم نیستند و با یه سرچ ساده میتوانید با کلی از این وبسایتها آشنا شوید ولی اولین چیزی که میخواهد جیپ پر پول و سپس توانایی پیاده سازی ایده هستش.

الان خودم یه ایده برای راه اندازی یه وبسایت اینترنتی دارم اما بهم مجوز نمیدن تا بعد از اینکه راهش انداختم سریع کپی اش کنن و بعدش هم ف/ی/ل/ت/ر و پس فردا مشابهش رو راه اندازی کنند.
پس اگر به فرض ایده رو هم پیدا کردید دلیلی بر سنگ ننداختن جلوی پای شما نیست.
با سلام

من اگر ایده دارید و توانایی انجام اون رو ندارید با من در تماس باشید , نیازی به گفتن ایده نیست فقط توضیخ اینکه چقدر میتونه موفق باشه کافی هستش ؛ حال اگر خواستید و اعتماد جلب شد برای راه اندازی اقدام می کنیم . اما در مورد اینکه مجوز نمیدهند !! چند دسته از فعالیت های سایبری مجوز نمیگیرند . به internet.ir مراجعه شود . فکر می کنم ایده شما با کمی تغیر کوچک برای رفع ابهام و سوء تفاهم مشکل شما رو حل کنه .
مجوز واسه هر سایتی ضروری نیست
(08-24-2015 10:44 AM)Utab نوشته شده توسط: [ -> ]مجوز واسه هر سایتی ضروری نیست

وقتی بعد از 1 سال تلاش سایت ترافیک خوبی از گوگل گرفت و به دلیل نداشتن مجوز حال کردن که ف/ی/ل/ت/رتون کنند و کل زحماتتون به باد رفت چون ورودی ها از گوگل به صفحه ی زیبای peyvandha بر خوردند اونجاست که در به در دنبال لابی و مذاکره میگردین تا بتونین از ف/ی/ل/ت/ر در بیاین و سایتتونو نجات بدین و یادی از این میکنین که بی خیال مجوز شده بودینو انگار نه انگار که اینجا ایرانست Confused
(03-02-2016 06:08 AM)shast نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-24-2015 10:44 AM)Utab نوشته شده توسط: [ -> ]مجوز واسه هر سایتی ضروری نیست

وقتی بعد از 1 سال تلاش سایت ترافیک خوبی از گوگل گرفت و به دلیل نداشتن مجوز حال کردن که ف/ی/ل/ت/رتون کنند و کل زحماتتون به باد رفت چون ورودی ها از گوگل به صفحه ی زیبای peyvandha بر خوردند اونجاست که در به در دنبال لابی و مذاکره میگردین تا بتونین از ف/ی/ل/ت/ر در بیاین و سایتتونو نجات بدین و یادی از این میکنین که بی خیال مجوز شده بودینو انگار نه انگار که اینجا ایرانست Confused

دوست عزیز چرا منفی نگری میکنی ؟
هیچ مجوزی نیاز نیست مگه اینکه سایت فروشگاهی باشه یا خدماتی ارائه بده که یک نماد اعتماد لازمه کهبه اشخاص حقوقی و حقیقی داده میشه

چرا میخواین جلوی پای بقیه با این حرفاتون سنگ بندازین ؟
لینک مرجع