سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: میخوام کاراه بندازم پولش ندارم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من چند وقته به فکرمه یه تولیدی بصورت کارگاهی سفید کننده لباس و مایع دستشویی بصورت کوچک راه بندازم.من هرمزگانم و تقریبا تو منطقه ای که منم مواد شوینده تولید نمیشه یک جا دارم هشت در هشت در شروع به نظرم کافیه.اما مشکلم نداشتن سرمایه و پوله.بانک رفتم میگه ده میلیون سپرده بزار من اصلا سپرده ای ندارم و سند هم ندارم از روش وام بگیرم به چند نفر هم رو زدم اما تو این اوضاع کسی قرض نمیده و یا برا ضمانت پولشان سند خواستن که نداشتم اونا هم حق داشتن.برا شروع کارده میلیون حساب کردم لازمه از کم شروع کنم اما پولی ندارم نمیدانم چه کنم.نه وام میدن نه قرض؟دوستان نظر و راهنمایی کنید منو.یا فکربرا کار اگر هست که سرمایه نخواد یا کمتر بخواد.
با ده میلیون چطوری میخای کارگاه راه بندازی؟
مطمعنی با ده میلیون میشه؟؟؟
سپاه وام 5 میلیونی میده صندوق مهر رضا هم وام کارآفرینی میده
مگه میشه توی کارگاه تولید کرد ؟
من تو جنوب ایرانم اینجا هزینه های جا و اجاره اون خیلی کمه و حتی پول پیش هم نمیخواد بله حساب کردم از کم میشه شروع کرد و با ده تومن میشه
سلام

داداش بانک رسالت میتونی وام بگیری بدون اینکه اول پول بزاری

فقط ضامن میخواد

من برای کار خودم نیاز به سرمایه دارمو خیلی گشتم بهترینش همین رسالته ولی ضامن نداشتم

بانک ملت هم میده ولی مشکل ضامنه
رسالت که شعبه نداره تو شهرمون و ملت هم چند بار رفتم میگن اصلا وام نداریم یا میگه شش ماه سپرده بزارو ریس بانک تو شهرهای کوچک برا خودشان مافیا هستن دلشان بخواد وام میدن و خوششان نیاد میگن نداریم صد تا ضامن هم ببری قبول ندارن.برادرم دوساله ده میلیون میخواد از صادات بگیره یکبار گفتن سپرده بزار یکبار گفتن حسابا بسته هست یکبار گفتن اخر ساله یکبار گفتن اول ساله بعد گفتن اصلا وام نداریم اخرشم ندادن شکایت کنی سرپرستی ها هم رفیق خودشانن.شهرهای کوچک مافیان فقط جوابشان اینه سپرده بزار بعد هم بهت بگن اخر ساله.
سلام
به فکر مواد اولیه افتادی ؟
هزینه همه رو برآورد کردی ؟ میشه بیشتر راجع به اینکار توضیح بدی .. من شمال ایران هستم " ساری " ..
بله همه هزینه ها رو براورد کردم و با توجه به اینکه اینجا هزینه جا ندارم هزینه هام خیلی پایین میاد گرونترین جایی که برا کارگاه بخوام اجاره کنم دویست سیصد هزار تومنه بدون پیش پرداخت یه جای هفت در هفت هم سراغ دارم سی هزار تومن. بیشتر مساله بازاریابی و پیدا کردن بازاره.
تهیه مواد اولیه معمولا از تهران میشدو و چون با جنوب فاصله دارد شاید این هزینه بالاتری بخورد گرچه اونم از طریق باربری میشود انجام داد
لینک مرجع