سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی برای زدن دفتر برنامه نویسی و طراحی و یا ...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با درود فراوان
هم اکنون 6 ماهی میشه که در یک دفتر آگهی و تبلیغات در یک شهر با کشش اقتصادی بالا مشغول به کار هستم.
البته من کار طراحی نمیکنم و فقط مدیر مسئول روابط اون دفتر هستم.
میبینم که درآمدش نسبت به وقت و سرمایه ای که صرف شده خیلی خوبه.

میخوام جدا بشم و برای خودم کار کنم نه دیگران :

1) من متخصص امور نرم افزار کامپیوتر و برنامه نویس آندروید هستم نه طراح.
2) من یه سرمایه خوب دارم که میتونم کار دیگه ای هم بزنم ( در حد 100 میلیون ).
3) آدم فوق العاده با ایده ای هستم، و در هر جایی برای هر کسی که کار کنم، اون محل رو زیرورو میکنم، ولی الان چون فکرم درگیره هیچ گزینه پولسازی که بهش عشق داشته باشم به ذهنم خطور نمیکنه :(
4) قبلآ یه فروشگاه لوازم یدکی خودرو داشتیم که به لطف محمود جمع شد.

درآمد اصلی من الان از برنامه (بازار) و مارکتهای معتبر آندروید هستش ولی خوب اینا کار نمیشه :دی

منتظر نظرات اساتید هستم
درود بر شما
شما تخصص های بسیار عالی دارید، بنده مثل شما برنامه نویسی هم انجام می دهم، به شما پیشنهاد میکنم از برنامه بازار به عنوان سابقه کار و نمونه کارها استفاده کنید، مثل ویترین فروشگاه، قدم دوم به سراغ ایجاد یک وب سایت استاندارد و مطابق با استاندارهای بازاریابی بروید، از طریق وب سایت به دو شکل می توانید درآمد کسب کنید که حتی باورتان هم نمی شود، می توانید سفارش طراحی نرم افزار بگیرید و هم می توانید تجربه خودتون رو تبدیل به محصولات آموزشی کنید و در قالب های مختلف بفروشید، حتی می توانید دوره های آنلاین برگزار کنید، برای چنین کاری ابتدا نیاز ندارید دفتر و شرکتی ثبت نمایید و میتوانید نخست به عنوان شغل دوم بهش نگاه کنید، اما پس از مدتی اگر تمام اصول و قوانین کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی را رعایت کنید، یقین داشته باشید به عنوان شغل اول و همیشگی شما تبدیل خواهد شد.
سال نو پشاپیش بر شما مبارک
شاد، موفق و پیروز باشید
بله ممنون از راهنماییتون
ولی میخوام بعنوان کار دوم آموزش و خدمات آنلاین داشته باشم
بیشتر تمرکزم رو دفتر زدنه، چون یه طورایی رسمی تر هستش.

ایده های خوبی هم تو دهنم هستش که میدونم میتونم اجرا کنم ولی الان چون رسماً برای خودم کار نمیکنم دل نمیدم بهشون

باز هم سپاسگزاری میکنم و سال خوشی رو براتون آرزو دارم
درود مجدد
افتتاح یک شرکت و همچنین اجاره یا خرید یک دفتر میتونه توی قدم دوم باشه، این رو قبلا به سایر دوستان هم گفتم، اما یک بار دیگه اینجا هم خواهم گفت.
نوپای ناب میگه : در دنیای امروز هر آنچه که به فکر شما میرسه میتونید تولید کنید و یا پیاده سازی کنید، اما این دلیل محکمی برای تولید و پیاده سازی نیست، شما سعی کنید محصول حداقلی خودتون رو به بازار ارائه کنید و اگر با استقبال مشتریان روبرو شدید میتونید اون رو گسترش دهید. این مورد برای تمام کسب و کارها و استارت آپ ها صدق میکنه.
برای همین به شما به این شکل پیشنهاد دادم، خودم بیش از 8 ساله شرکت برنامه نویسی و تولید نرم افزار دارم، همچنین مشاور بازاریابی و تبلیغات هم هستم، همه اینها رو بر همین اساس راه اندازی کردم.

سال نو پیشاپیش مبارک
شاد ، موفق و پیروز باشید
بسیار خوب، مرسی از راهنماییتون دوست نا آشنا ولی نزدیکم Smile
نظرتون اینه که تو همین دفتری که هستم بمونم ولی فعالیت خودم رو بکنم و بعد دفتر بزنم ...

مرسی ایده خوبی میتونه باشه Smile
(03-17-2015 02:30 AM)mohammad-alone نوشته شده توسط: [ -> ]بسیار خوب، مرسی از راهنماییتون دوست نا آشنا ولی نزدیکم Smile
نظرتون اینه که تو همین دفتری که هستم بمونم ولی فعالیت خودم رو بکنم و بعد دفتر بزنم ...

مرسی ایده خوبی میتونه باشه Smile

دقیقا منظورم همینه، شما فعلا کارتون رو از همین جایی که هستید شروع کنید و بعدا سر و شکل رسمی بهش بدید.

موفق ، پیروز و شاد باشید
با سلام خدمت همه دوستان نازنین
من همین امروز عضو این سایت شدم،امیدوارم که در مکان درستی سوال خودم رو مطرح کرده باشم.من ساکن یه شهر صد هزار نفری هستم.میخوام توی این شهر پروژه تلویزیون شهری رو انجام بدم.هزینه ساخت و نصب هر تلویزیون به ابعاد 2*3 تقریبا 30 میلیون تومان براورد میشه.اون طور که شهردار گفته هزینه هر ساعت تبلیغات در چنین شهری 300 هزار تومان هست.من قراره دوتا تلویزیون در مهمترین میدان های شهر قرار بدم.در ضمن این شهر به تازگی تبدیل به منطقه ویژه اقتصادی شده.به راهنمایی شما نیاز دارم.
همونطور که خودتون گفتید سوالتون رو بدجایی پرسیدید ....
من دفتر لوکس خودم رو زدم ...
حالا بی زحمت راههای درست و گیرای تبلیغات رو بهم یاد بدید خخخخخخخ
لینک مرجع