سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کسب درآمد از مسافران نوروزی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
هدفم از زدن این تاپیک این بود که بیایم ایده هایی بدیم تا بشه به واسطه اون از این همه مسافر نوروزی که وارد شهر هامون میشه یه درآمد قابل توجه کسب کنیم 5_004
به نظرم یه فرصت استثنایی هست که خیلی وقتها از کنارش رد میشیم و هیچ استفاده ای نمیکنیمExclamation

حالا از همه دوستانی که تجربه ای توی این کار دارن خواهش میکنم بیان و ایده هایی رو که باهاش در این مورد کسب درآمد کردند و میکنند رو مطرح بفرمایند
با تشکر
درود
1- مطمئنن یکی از جاهای گردشگری شمال ایران و یکی از منابع کسب درآمد اجاره ویلاست؛ ولی این اجاره ویلا در اکثر مکان ها دارای ایراداتی است. مثلا یا سیستم گرمایش ندارد یا سرمایش ندارد یا تلویزیون ندارد. میتوان از این فرصت استفاده کرد وسایل دست دوم وسالمی را تهیه و به این ویلاها اجاره داد.
2- برای همین مسافران میتوان تراکت هایی رو تهیه کرد تا وسایل و مواد خوراکی مورد نظر را درب ویلا تحویل داد. این تراکت ها بهتره از قبل داخل ویلا قرار داده شوند.
3- فروش غذاهای محلی با کیفیت
4- فروش ترشیجات، میوه و صیفی جات محلی، دوغ، پنیر و ماست محلی
5- اجاره چادر همراه با پنکه و تلویزیون کوچک ( تلویزیون اهمیت کمی دارد )
6- فروش دخانتیات و قلیان
7- فروش شیرینی ها و کیک های محلی
8- فروش پوشاک و صنایع دستی
9- دایر کردن چادرهای موقت و بازارهای موقت
10- مکان های ورزشی و تفریحی ( بیلیارد و ... )
11- فروش نقشه راه ها و مناطق تفریحی و گردشگری
12- رزرو تلفنی و اینترنتی هتل - ویلا - خانه
13- رنت اتومبیل
14- تور مکانهای گردشگری - زیارتی و سیاحتی
15- و...
میتونیم با هتلها و رستوران و فست فودها و... یه قراردادی بنویسیم که هر مشتری براتون میارم 10% از شما میگیرم
حالا یه کارت تهیه میکنیم و آدرس هتلها و... رو روی کارت مینویسیم (به عنوان کارت تخفیف 5% ) به مسافران میدهیم و میگیم با اینجاها قرارداد داریم و به شما 5% تخفیف میده آنها بعد از استفاده 5% تخفیف میگیرن و ما هم 5% خودمون رو داریم
به همین سادگی (البته خیلی کلی گفتم)
(03-01-2015 12:08 PM)shahid-a نوشته شده توسط: [ -> ]میتونیم با هتلها و رستوران و فست فودها و... یه قراردادی بنویسیم که هر مشتری براتون میارم 10% از شما میگیرم
حالا یه کارت تهیه میکنیم و آدرس هتلها و... رو روی کارت مینویسیم (به عنوان کارت تخفیف 5% ) به مسافران میدهیم و میگیم با اینجاها قرارداد داریم و به شما 5% تخفیف میده آنها بعد از استفاده 5% تخفیف میگیرن و ما هم 5% خودمون رو داریم

خیلی بعیده تو شهرهای توریستی جواب بده دقت کرده باشید تو عید شهرهای توریستی کمبود هتل دارند و مردم مجبوری تو چادر و......می خوابند چند سال پیش رفته بودیم همدان جای زدن چادر هم نبود یا همین اصفهان کیپ تاکیپ مسافر میشه

همین طرح را روی منازل اجاره ای اجرا کنید بهتر جواب میده.

تو عید کسی دست فروشی بکنه به شدت جواب میده فقط باید بدونه کجا و چی بفروشه و البته مثل من خجالت نکشه

غذای خونگی و محلی شیرینی و.....هم جواب میده 10_004
(03-01-2015 01:46 PM)moele نوشته شده توسط: [ -> ]
(03-01-2015 12:08 PM)shahid-a نوشته شده توسط: [ -> ]میتونیم با هتلها و رستوران و فست فودها و... یه قراردادی بنویسیم که هر مشتری براتون میارم 10% از شما میگیرم

خیلی بعیده تو شهرهای توریستی جواب بده دقت کرده باشید تو عید شهرهای توریستی کمبود هتل دارند و مردم مجبوری تو چادر و......می خوابند چند سال پیش رفته بودیم همدان جای زدن چادر هم نبود یا همین اصفهان کیپ تاکیپ مسافر میشه

همین طرح را روی منازل اجاره ای اجرا کنید بهتر جواب میده.

تو عید کسی دست فروشی بکنه به شدت جواب میده فقط باید بدونه کجا و چی بفروشه و البته مثل من خجالت نکشه

غذای خونگی و محلی شیرینی و.....هم جواب میده 10_004

درسته اما :
همه مسافرا که تمام هتل های شهر روبلد نیستند
پس میگردیم دمبال هتل و رستورانهایی که توی معابر اصلی نیستن و مشتری کمی دارن

البته منظور من بیشتر برای راهنمایی مسافرها به صرف غذا توی جاهایی که ما تخفیف میدیم بود
لینک مرجع