سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تبلیغات وایبر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه میلیاردر های آینده ! 10_004
چند وقته شدیدا دنبال روش تبلیغاتی میگردم که بازده بالایی داشته باشه و با توجه به موضوعی که برای تبلیغات احتیاج دارم بعد از کلی تحقیق فهمیدم بهترین روش برای کار من تبلیغات وایبره !
حالا چند تا سوال :
1 - کسی هست که تا حالا تبلیغات وایبری انجام داده باشه؟
2 - شرکت خوب و معتبری رو سراغ دارین که این کار رو انجام بده و واقعا بفرسته و پولو بالا نکشه؟
خودم چند جا پیدا کردم ولی خوب اگه جایی پیدا بشه که قبلا کسی از شماها باهاش کار کرده باشین خیالم راحت تره ! 4yajuyo
ممنون ! Heart
یه نرم افزار هست که شما با شماره ساختگی امریکایی لوگین می شد و یه محدوده مثل
0912117 الی 0912118 رو انتخاب می کنید بعد اون خودش با اینترنت به همه شماره های بین این دو شماره پیام می فرسته
به صورت رایگان
(02-27-2015 05:12 PM)a162 نوشته شده توسط: [ -> ]یه نرم افزار هست که شما با شماره ساختگی امریکایی لوگین می شد و یه محدوده مثل
0912117 الی 0912118 رو انتخاب می کنید بعد اون خودش با اینترنت به همه شماره های بین این دو شماره پیام می فرسته
به صورت رایگان

ممنون بابت پاسختون دوست عزیز ! Smile
من یه نرم افزار گرفتم که باید کالیربره میشد و بعدش خودش بصورت اتوماتیک پیام ارسال میکرد ولی با شماره خودم کار میکرد و چند تا پیاک که فرستاد وایبر کلا بلاکم کرد Yosef.gif
کس دیگه ای نظری نداره؟ Sad
من که تبلیغات پیامکی یا وایبری میاد، پاکش میکنم.
به نظرم خیلی کاربرد نداره.
سلام .
تبليغات در جامعه مجازي چون بيشتر مخاطبين جوانان هستند اگر محصول شما جوان پسند است بهتر جواب ميده يا وايبر واتس اپ و ...
من تجربه اين كار را دارم و بستگي به كار و محصول شما داره اطلاعات بيشتر خواستي پيام خ بده توضيح ميدم .
موفق باشي
(02-27-2015 05:12 PM)a162 نوشته شده توسط: [ -> ]یه نرم افزار هست که شما با شماره ساختگی امریکایی لوگین می شد و یه محدوده مثل
به صورت رایگان

دوست گرام؛
امکانش هست که نام نرم افزار رو بفرمایید!!؟
بیشتر جوونا از وایبر کوچ کردن به تلگرام!
به نظرم هیچی جای اس ام اس رو نمی گیره
لینک مرجع