سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پخش عمده محصولات تی وی شاپ (مشارکت ویژه شب عید)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام به دوستان عضو انجمن

درجشن 4 سالگی انجمن ، مدیریت و اعضا تصمیم گرفتن که قسمت بازارچه و پخش محصولات در ایران و ایجاد کارآفرینی برای اعضا را بطور جدی شروع نمایند و خوشبختانه در این مدت چندماه که از تولد 4 سالگی انجمن میگذرد ، تمامی دوستان شاهد فعالیت و گسترش بخش بازارچه در انجمن بودن که روز بروز قویتر و با استقبال بیشتر مواجه شد.
پس از چند سری جلسه و صحبت با مدیریت انجمن ، قرار بر این شد که با استفاده از تجربیات قبلی خودم و با کمک یکی از دوستان قدیمی ، برای انجمن محصولات پرفروش برای شب عید فراهم کنم.
هم اکنون بار به ایران رسیده و امکان فروش آن در انجمن و اعضا فراهم می باشد.تنوع اجناس بسیار زیاد هست اما با نظر مدیریت انجمن ، قرار شد که در این مرحله و برای شب عید ، حدود 67 محصول پرفروش و پرطرفدار در بازار ایران را برای اعضا فراهم نماییم.این محصولات عمدتا به محصولات تی وی شاپ معروف هستن و تمامی آنها را در تبلیغات تلویزیونی دیده اید و چون بین مردم معروف شده اند ، کافیست که با قیمتی رقابتی ارائه شوند تا فروش بسیار بالایی را داشته باشید.
هم اکنون بهترین فرصت برای اعضا و افرادی که دنبال کارآفرینی و کسب سود برای شب عید هستن فراهم شده است.هرکسی با سرمایه در حدود 500 هزار تا 1 ملیون تومن می تواند این کار را راه اندازی کند.
این محصولات برای فروش بصورت مغازه – مزون – دست فروشی – فروش در ماشین و بصورت منطقه به منطقه – مغازه های تی وی شاپ – فروش خانگی – سایت اینترنتی و ... بسیار عالی و پرطرفدار هستن.
یکی از بهترین نوع مشتریانی که ما داریم ، مغازه هایی هستن که کارشون فروش اجناس تی وی شاپ با قیمت مناسب و سود مناسب اما تعداد فروش بالا می باشد.
دوستان دقت داشته باشن که برای این محصولات نیاز به بازاریابی سخت و جا انداختن آنها نمی باشد ، چون قبلا زحمت اینکار در تبلیغات بسیار وسیع تلویزیونی کشیده شده و الان مهمترین چیز برای فروش آنها ، قرار دادن آنها در مغازه ها و معابر پر رفت و آمد و ارائه قیمت مناسانب می باشد.
توضیحات و عکس های انها در اینترنت فراوان هست و به راحتی می توان آنها را فروخت.
در زیر لیست محصولات برای مرحله اول گذاشته میشه و میتوانید لیست قیمت و عکس رو از فایلی که در انتهای مطلب گذاشتم دانلود کنید و سفارش خود را به دفتر انجمن بدهید.
جهت دادن سفارش و گرفتن محصولات برای اعتماد سازی بیشتر اعضا ، قرار بر این شد که محصولات رو از انبار برای دفتر انجمن بفرستم و کلیه مبادلات مالی و ارسال کالاها توسط دفتر انجمن در تهران صورت بگیره.
این محصولات را من و دوستم قرار هست هر 2 ماه از چین وارد کنیم و محصولات منتخب رو به انجمن معرفی کنم تا اعضا بتوانند بطور مستمر بر روی آنها کار کنند.
ترجیح انجمن بر این است که پس از چند مرحله کار کردن ، اقدام به دادن نمایندگی در شهرستان ها نماید.

لیست محصولات برای فروش در این مرحله :
طبق هم فکری که با مدیریت سایت داشتیم و چون قیمت ها بر اساس تعداد تغییر میکند, دوستانی که نیاز به قیمت دارند لطفا تعداد و نوع جنس را پیغام خصوصی بگذارند تا قیمت اعلام شود.

هر تعداد که دوستان علاقمند باشند قابل ارائه است و محدودیت نداریم فقط برای کالاهای موردی 30 هزار تومان هزینه پیک از انبار تا دفتر به بار اضافه خواهد شد.

1 – پاوربانک جیبی 2600mAh
2- چاقوی Aero Knife
3- آچار همه کاره
4- اسپری مرکبات
5- چاقو سه تیکه
6- فانی بافت (با کش اضافه)
7- توپ نرم کننده لباس درایر بال
8- دستگاه اصلاح مردانه میکروتاچ
9- چرخ خیاطی مسافرتی
10- طراحی ناخن هات دیزاین (درجه یک)
11- ماساژور سر ، چنگکی
12- ام پی تری پلیر پرندگان خشمگین angry birds
13- حباب ساز جادویی
14- قالب میوه پاپ شف
15- دستگاه ورزشی ریووفلکس اکستریم (با کش اضافه)
16- تل موی هات بانز
17- سشوار مسافرتی
18- کیف آلوما والت )طرحدار جدید(
19- نگهدارنده موبایل
20- اتو موی مسافرتی
21- فايرتاير
22- لامپ اضطراری هندی بالب
23- رخت آویز جادویی واندر هنگر
24- پتوی اسناگی
25- کارواش خانگی ایزی جت
26- گچ موی 4 رنگ هات هیوز
27- همبرگر زن استافز
28- جاکفشی شوز اندر
29- کیف لوازم آرایشی رول اند گو
30- کنسول بازی گیم بوی دستی
31- کیسه پخت سیب زمینی
32- لیوان هم زن چرخشی
33- بند انداز اسلیک
34- واکر کودک
35- طناب شماره انداز
36- وکیوم بگ
37- بیگودی جادویی مجیک
38- تاتو موقت شيمر
39- اسپیکر همراه سه پایه مسافرتی
40- چاقو و پوست کن سرامیک و تخته خردکن
41- ست 210 تیکه خیاطی مسافرتی
42- طراحی ناخن سالن اکسپرس
43- آب میوه گیر دستی
44- تصفیه آب خانگی (با ف/ی/ل/ت/ر اضافه)
45- ست وسایل آشپزخانه/ 5 تکه / کفگیر, ملاقه و ...
46- گلدان ابری جادویی
47- آویز روسری
48- چاقو تیزکنی
49- ظرف غذای کودک
50- ظرف غذای سه طبقه
51- لیوان فندکی ماشین
52- سیرخردکن تیغ دار
53- بطری 8 کاره
54- رنده جادوئی 4 طبقه - 4 حالته
55- لیوان حرارتی جادوئی
56- بستنی ساز
57- خردکن رشته ای
58- ابرجادوئی
59- سنگ پای پداگ
60- چاقو سه تیکه گلدار + قیچی آشپزخانه
61- دستمال 8 عددی
62- دستگیره خرید آسان
63- سیرخردکن
64- دستمال آشپزخانه میکروفایبر
65 – لاک پشت موزیکال شلمن – دارای آهنگ فارسی
66 – ست مروارید عشق - مروارید در صدف واقعی – بصورت نیم ست و گردنبند
67 – طی گردشی و سطل دارای پدال – در انواع مختلف با قیمتهای مختلف

دوستانی که مایل به داشتن نمونه هستن ، بسته نمونه شامل تمامی محصولات ذکر شده در بالا می باشد (به جز شماره 67) که به قیمت 675000 تومان در دفتر تهران انجمن ارائه میگردد.
این قیمت شامل مجموع قیمت عمده فروشی کلیه محصولات +20% می باشد.

طبق هم فکری که با مدیریت سایت داشتیم و چون قیمت ها بر اساس تعداد تغییر میکند, دوستانی که نیاز به قیمت دارند لطفا تعداد و نوع جنس را پیغام خصوصی بگذارند تا قیمت اعلام شود.

هر تعداد که دوستان علاقمند باشند قابل ارائه است و محدودیت نداریم فقط برای کالاهای موردی 30 هزار تومان هزینه پیک از انبار تا دفتر به بار اضافه خواهد شد.

در مراحل بعدی فروشهای ویژه انجمن، برای دوستانی که از این مرحله شروع به همکاری نمایند تسهیلات بسیار ویژه ای هم برای قیمت ها و هم برای فروش محصولات انبار گردانی قایل خواهیم شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دادن سفارش لطفا با شماره های دفتر انجمن در تهران تماس بگیرید.
شماره تلفن ثابت دفتر تهران : 02144296399 -2188453811
آدرس دفتر تهران : تهران, مرزداران, خیابان ایثار, پلاک5, واحد4 (حضور با وقت قبلی)
شماره موبایل : 09192640208
مبلغ را به شماره حساب بانک ملت 1234041196 ( شماره کارت : / 6104337915954703 / ) به نام کامیار کاظمی واریز و سپس چهار رقم آخر کارت خود را به همراه مشخصات خرید، پیغام خصوصی بگذارید.

تمامی نمونه های در دفتر جهت بازدید و خرید حضوری موجود می باشند.

در این کاتالوگ تا شماره 64 ذکر شده و برای 3 محصول آخر از طریق پ.خ و بسته به نوع محصول انتخابی قیمت داده خواهد شد.
درود
قيمت تكي محصولات با هزينه پست به اين ارقام رسيده است؟؟؟
با سلام
ارسال به شهرستان ندارید؟
با تشکر
سلام اعضای عزیز
اگر قصد همکاری در تامین اجناس دارید یا اینکه پیشنهادی دارید فقط خصوصی برای استارتر تاپیک ارسال فرمائید تا به نتیجه ای مناسب برای بهتر شدن تاپیک برسید.
شادباشید
سلام به همه امیدوارم حالتون خوب باشه
دوستان به سایت http://WWW.*****.COMیع سری بزنید البته من واسه اینکه قیمتهارو ببینید عالیه به سایت گلدتگ و آتی تگ هم یه سر بزنید و ای کاش که ماهی و کوسه پرنده رو هم میذاشتید ولی بازم دمتون گرم
یاحق
سلام به آقا و خانوم های گل
منکه بررسی کردم بازار هدفم را بیشتر روی خانواده و اطرافیان گذاشتم چون این ها را زیاد تو م ا ه و ا ر ه میبینند اما قیمت اونجا خیلی بالاست اما از بچه ها خواستم چند تا که قیمتشون خیلی مناسب هست را و جنسشون خوبه واسم بفرستن
من یک کاره دیگه ام کردم میخوام بگم شمام انجام بدین چون حس میکنم اینجا میگم حسه خوبش باعث میشه بیشتر دربیارم Smile اومدم چند تا را که برای قشر یکسانی هست یا یک کاربرد داره را رو هم گذاشتم مثلا اتوی مسافرتی و سشوار و وطرح ناخن و گچ مو و بقیه را داخل اون کیف آرایشی گذاشتم با یه قیمت مناسب توی آرایشگاه زنونه و چندتا گروه وایبری آرایشی زنونه گذاشتم یا اون واکر بچه را با ظرف غذای کودک و یه ماگ کیتی داخل یه بسته و نزدیک چندتا مهدکودک آگهی زدم
زنگ که زیاد میزنند منتظرم جنسام برسه چون وقت کمه سعی کردم زودتر مثل همیشه شروع کنم
راستی اگه میشه وسایل سفره هفت سین و اینام بیارید منکه اینجا فکر کنم بتونم بازار اینم دربیارم
مرسی از اینکه به پر حرفیام گوش دادین
سلام
از اونجایی که اجناس چینی هس ضمانتی توش هس که بعد از این که محصولات به فروش رفت مخصوصا به فک و فامیلامون، خرابی توش نباشه و بتونن براحتی ازش استاده کنن حداقل برا 2/3 ماه؟
(02-16-2015 12:04 PM)moreez نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
از اونجایی که اجناس چینی هس ضمانتی توش هس که بعد از این که محصولات به فروش رفت مخصوصا به فک و فامیلامون، خرابی توش نباشه و بتونن براحتی ازش استاده کنن حداقل برا 2/3 ماه؟

سلام
با توجه به قیمت پایین, نخیر ضمانتی وجود ندارد, نوع جنس را خصوصی بفرمائید تا از کیفیت کار تا حدودی آشنا شوید اما ضمانتی وجود ندارد.
ممنون
سلام
اون سه تا محصول آخری رو می تونید برام قیمت و عکسشو بفرستید؟
یه حداقل خرید تعریف کنید تا بینیم چطوری می تونیم بخریم!؟(یا قیمت یا تعداد)
وسایل برقی اگر کار نکرد تکلیف چی می شه؟
ممنون موفق باشید
آقا وسایل برقی اگه کار نکرد چی؟
لطفا در مورد کیفیت پاوربانک یکم توضیح بدین/
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع