سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بسته بندی حبوبات در منزل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام .
من میخوام بسته بندی حبوبات رو راه اندازی کنم . اما میخوام از کم شروع کنم و نمیخوام هزینه های بالایی برای خرید دستگاههای چاپ و یا اخذ مجوزهای مربوطه اقدام کنم و میخوام نایلونهای بسته بندی رو بیرون چاپ بزنم و خودم فقط بسته بندی کنم و بین فروشگاهها توزیع کنم .
چند تا سئوال اینجا برام مطرح میشه :
1 - کجا میتونم این بسته بندهای رو به چاپ برسونم ؟
2 - عدم استفاده از مجوز و یا تاریخ انقضا چقدر میتونه روی کارم اهم از نظارتهای سارمانهای مربوطه و نوع فروش و یا بازارایابیم داشته باشه ؟
3 - شما چه موانع دیگری رو بر سر راهم پیش بینی میکنید ؟
4 - و آیا اصلا این کار از دید شما معقول به نظر میرسه ؟

ممنون میشم با نظرات خوبتون بنده رو راهنمایی کنید .
از دوستان کسی نیست توضیحاتی رو بفرمایند ؟
سلام
منم همین سوال داشتم میشه کمک کنید
درود
در مورد مجوز ها اطلاع دقيقي ندارم اما ميدونم كه بايد مجوز بهداشت رو بگيريد. براي مجوز بهداشت هم يك فضاي حداقلي براي مكان بسته بندي ميخواد كه اون فضا بايد كف و ديوار كاشي باشد و يك سري ايتم هاي ديگه
فعاليت بسته بندي در زمينه فعاليت هاي مشاغل خانگي هست ميتوانيد از سايت انها اقدام كنيد تا هم اطلاع دقيقي از مجوز ها بدست بياوريد و هم اگر شانس اورديد وامي دريافت كنيد.

درمورد بسته بندي بايد بايد تاريخ خورده باشد در غير اين صورت اجناس شمارو از بازار جمع ميكند و حتي جرميه ميشيد(در كشور ما اينگونه هست)

شركت هاي پلاستيك سازي براي كار شما مناسب هستند. ميتوانيد با انها تماس بگيريد. در در شهرتان شهرك صنعتي وجود داشته باشد معمولا يك شركت بازيافت و پلاستيك هم بايد وجود داشته باشد.

اگرم پلاستيك سفيد معمولي بخواهيد كه در پلاستيك فروشي ها وجود دارد ميتوانيد بدهيد برچسب هايتان را چاپ بزنند .سپس بچسبانيد روي پلاستيك هاي معمولي

فروش مهم ترين موانع هست شما در حال رقابت با شركت هاي معتبر و پر فروشي همچون گلستان وووو هستيد. براي اينكه بتوانيد رقابت كنيد بايد كالاي در همان كيفيت و همان قيمت و حتي كمتر ارائه كنيد.

ضمنا اين كار سرمايه ميخواهد و بازگشت سرمايه هم بلند مدت هست.البته بسته به نوع فروش شما اگر نقدي كار كنيد بلند مدت نخواهد بود.

موفق باشيد
لینک مرجع