سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده: نمایشگاه مشاغل خانگی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
درود خدمت دوستان عزیز و میلیاردر
با توجه به اینکه 6 اسفند ماه نمایشگاه بهاره بازگشایی میشه و در اونجا جایی برای مشاغل خانگی نزاشتن و مجوز کسب میخوان ( البته از طریق بعضی از اتحادیه ها پیگیر گرفتن غرفه هستم برای ارائه کار خانگی )، ایده ای به ذهنم رسیده :

برای گرفتن مجوز اقدام کنیم و در اسفند ماه یه نمایشگاه مشاغل خانگی دایر کنیم. یعنی ما به عنوان پیمانکار این نمایشگاه رو دایر کنیم و به شهرداری هم درصدی رو بدیم.

دوستان اگر نظری دارن، در همین تاپیک مطرح فرمایند.
در ضمن خودم سمت منطقه 5 و یا 2 شهرداری تهران رو مد نظرم هست.
من هیچ تجربه و اطلاعی ندارم ولی ایده خوبی دارید. هرچه سریعتر به شهرداری مراجعه کنید. فکر نکنم بهتون مجوز احداث نمایشگاه جدارو بدن ولی شاید قسمتی از همون نمایشگاه هارو در اختیار بذارند، و یا چند روز بعد از اتمام این نمایشگاه بتونید نمایشگاه خودتون رو راه بندازید. به هر حال اقدام امسال زمینه سازی هست برای نمایشگاه سال بعد
(02-12-2015 01:48 PM)rezaeee نوشته شده توسط: [ -> ]من هیچ تجربه و اطلاعی ندارم ولی ایده خوبی دارید. هرچه سریعتر به شهرداری مراجعه کنید. فکر نکنم بهتون مجوز احداث نمایشگاه جدارو بدن ولی شاید قسمتی از همون نمایشگاه هارو در اختیار بذارند، و یا چند روز بعد از اتمام این نمایشگاه بتونید نمایشگاه خودتون رو راه بندازید. به هر حال اقدام امسال زمینه سازی هست برای نمایشگاه سال بعد

درود
ممنون از شما
شنبه به شهرداری مراجعه می کنم .
بله حداقل تجربه شو برای سال دیگه هم میشه استفاده کرد.
شاد باشیدSmileA00 (66)
لینک مرجع