سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پیشنهاد برای راه اندازی فروشگاه در آینده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان
من در حال حاضر درآمد نسبتا خوبی دارم
اما از درامدم مطمئن نیستم که 4 سال دیگه هم این کارم ادامه داشته باشه ! ممکنه خسته بشم یا دیگه نکشم !
می خوام توی این چند سال اول پس انداز کنم و بعد از این کارم شغل بعدیمو راه اندازی کنم
توی ذهن خودم اینه که توی این مدت عروسک های عمده بخرم و سلفون بکشم لگذارم کنار در آینده بفروشم ! یا سنگ های قیمتی مثل فیروزه و ...
گفتم از دوستان و اساتید میلیاردر سوال کنم ببینم چه پیشنهادی برای من دارند
ممنون میشم راهنماییم کنید
شرایط سخت و حساسی دارم !
لیسانس حسابداری هستم تازه سربازیم تموم شده ، می خوام بیخیال شغل دولتی بشم و کار فعلی خودم ( برنامه نویسی ) رو انجام بدم و بعد از چند سال شغل بهدیمو راه اندازی کنم
لطفا پیشنهادی دارید بفرمایید
بهترین کالا برای پس انداز چیه ؟ که در آینده فروشگاه بزنم و بفروشم
سلام
اگر این درآمد خوب رو که میگی از برنامه نویسی بدست میاری، پیشنها من به شما اینه که روی همون سرمایه گذاری کنی و شرکت بزنی و گسترشش بدی. برنامه نویسی یکی از علوم و مشاغل آیندست و روزی میرسه که مداد و پاک کن ها هم هوشمند میشن و باید برنامه نویسی بشه!
ممنون رضایی جان
اما من به دنبال شغل دومم که اگه یه روزی از این شعل خسته شدم ، اون یکی رو داشته باشم !
لطفا کالا پیشنهاد بدید ، یا شغل ...
سلام دوست خوبم

نمیخوام فاز منفی بیام ولی خرید کالا ( هر کالایی ) و انبار کردن اون گناهه داداش!

به نظرم برکت کارت و میگیره و اصلا ارزش نداره!

اگه درامد خوبی داری سعی کن تو یه کاری پروژه ای چیزی سرمایه گذاری کنی!

موفق و موفقتر باشی!
سلام علی آقا

خیلی خیلی ممنون از راهنماییت ، واقعا نکته هوبی اشاره کردی که باید تحقیقات بعمل بیارم ببینم به قول شما ممکنه ( هر کالایی ) انبار کردنش مشکل داشته باشه

اما قبل از این فکر می کردم فقط کالاهای ضروری و خوراکی انبار کردنش گناهه !

به نظر میاد کالایی مثل سنگ های قیمتی یا هر چیزی که کلکسیون حساب بشه انبار کردنش مشکلی نداره ، باید از یه روحانی عالم سوال کنم

در مورد سرمایه گذاری کاملا موافقم ، برای مثال بورس خیلی خوبه ، اما واقعا زمان فعالیت مناسب در بورس ندارم

یه ایده دیگه دارم اینه که توی این مدت پس انداز کنم بعدش پولی که پس انداز کردم رو بدم یه دستگاه کوچیک تولیدی ( مثلا تیرچه بلوک ) یا ... بعد باهاش کارگاه کوچیک راه اندازی کنم

پیشنهادی در مورد خرید دستگاه تولیدی کوچک ندارید ؟
ببخشید شما که الان میخواید عروسک بخرید فک نمکید تا آینده این مدل ها قدیمی میشه؟
هر روز داره مدل های جدید میاد پولت و بازم برید توی یکی از بانک ها سپرده بلند مدت کنید سودشم که خوبه خیالتونم راحته
سلام خانم وحیدی ، ممنون از نظرتون ، آره جدیدا به نتیجه رسیدم عروسک قدیمی بشه فایده نداره اما سنگ قیمتی خوبه !
کالای دیگه ای مد نظرتون نیست ؟
راستی یه ایده دیگه ،...
میتونم سرمایمو خرج خرید گلهای ارزشمند و بونسال کنم و در آینده یه کلکسیون گلفروشی یا یک گلخونه بزنم ! البته این تا بیام کلکسیون جمع کنم و کار تخصصی یاد بگیرم ممکنه وقت برنامه نویسیمو بگیره
نظر شما چیست ؟
پس انداز کنین
میتونین طلای مستعمل و بدون مزد ساخت بخرین و بذارین توی بانک از سنگای قیمتی و عروسک و این چیزا بهتره
تا چند سال دیگه که شما بخواین شغل جدیدی رو شروع کنین هم بازار هزار تا چرخ میخوره هم روحیات و علایق خودتون
در حال حاضر پس انداز کنین و اون موقع که خواستین شغل جدیدی شروع کنین بر اساس بازار و علایقتون تصمیم بگیرین
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع