سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جلسه هجدهم آنلاين- 18آذر ساعت 10 شب
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
جلسه هجدهم آنلاين- 18آذر ساعت 10 شب
ساعت ده شب دوستان به اتاق گفتگوی انجمن مراجعه کنند.
آدرس اتاق گفتگو : http://chat.unc-co.ir

دوستان به عنوان مهمان حاضر نشوند و حتما قبلا در اتاق ثبت نام کنند.
اگر در استفاده از اتاق مشکل داشتید حتما مرورگر وب خود را عوض کنید.

موضوع : برند تجاري

اگر موضوع خاصی را برای گفتگو مدنظر دارید ، لطفا در اینجا مطرح کنید.
من امشب هستم ، اصلا الان ميرم ميخوابم كه ساعت 3 بيدار بيدار باشم
موضوع امشب خواهشا " برند تجاري " باشه ، خيلي حرف ها تو گلوم مونده Sad
آفرین سبحان جان آفرین
واقعا موضوع عالی بود.عالی عالی
حتما
درمورد برند تجاری با سبحان موافقم.
بچه من 200 تومان پول پس انداز دارم.والان میخوام یه برنامه ای واسش بریزم که استفاده کنم . باهاش کار کنم تا یه چیزی بهش اضافه شه.
نظر دوستانم مایلم بشنوم.
میدونم مبلغ خیلی کمی هست. ولی شاید یدفعه به یه فرصتی برخوردم و تونستم 5 برابرش کنم. دوستان خواهش میکنم نظراتتونو بفرمایید.
(12-09-2011 06:59 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]آفرین سبحان جان آفرین
حتما

من ديشب يه مطلبي خوندم در مورد برند اشكم داشت در ميومد ! يعني كم و بيشم در اومد ! واقعا امشب ميخوام يه انقلابي راه بندازم Sad

(12-09-2011 07:00 PM)behnam67 نوشته شده توسط: [ -> ]درمورد برند تجاری با سبحان موافقم.
بچه من 200 تومان پول پس انداز دارم.والان میخوام یه برنامه ای واسش بریزم که استفاده کنم . باهاش کار کنم تا یه چیزی بهش اضافه شه.
نظر دوستانم مایلم بشنوم.
میدونم مبلغ خیلی کمی هست. ولی شاید یدفعه به یه فرصتی برخوردم و تونستم 5 برابرش کنم. دوستان خواهش میکنم نظراتتونو بفرمایید.

به نظر من اين موضوعيه كه بايد تو همون تاپيك مشكل بزرگ مطرح كني ، نميشه يك شب در موردش حرف زد ! شايد يه نفري لنگ ظهر پاشه بياد يه نظري بده بهترين نظرم باشه !‌ در ضمن تاپيك 1000تومن=2000 تومنم بخون .
forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=365
(12-09-2011 07:05 PM)3ObHaN نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-09-2011 06:59 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]آفرین سبحان جان آفرین
حتما

من ديشب يه مطلبي خوندم در مورد برند اشكم داشت در ميومد ! يعني كم و بيشم در اومد ! واقعا امشب ميخوام يه انقلابي راه بندازم Sad

(12-09-2011 07:00 PM)behnam67 نوشته شده توسط: [ -> ]درمورد برند تجاری با سبحان موافقم.
نظر دوستانم مایلم بشنوم.

به نظر من اين موضوعيه كه بايد تو همون تاپيك مشكل بزرگ مطرح كني ، نميشه يك شب در موردش حرف زد ! شايد يه نفري لنگ ظهر پاشه بياد يه نظري بده بهترين نظرم باشه !‌ در ضمن تاپيك 1000تومن=2000 تومنم بخون .
forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=365

سپاس
ولی من هدفم این بود که در اولین فرصت از نظرات دوستان استفاده کنم.
ممنون
بهنام جان حتما در جلسه امشب حاضر باشید و بعد از بحث برند موضوع خود را مطرح کنید تا بصورت آنلاین نظرات دوستان را جویا شوید.
موفقترباشید
اگه امكانش باشه موضوعاتو مشخص كنيم كه از پراكندگي مطالب جلوگيري بشه
مثلا يك ساعت روي طرح هاي دوستان صحبت كنبم و يك ساعت هم روي برند و راههاي ساخت برند و ...........
این اولین جلسه ای است که من می خوام در جلسه ی آنلاین شرکت کنم .
به نظرم موضوع برند سازی خیلی عالی و خوبه .
امیدوارم جلسه ی خوب و مبسوطی باشه
ساعت ده تا 11
موضوع : برند و برند سازی
ساعت 11 تا 12
موضوع: صحبت دو نفر از دوستان که درخواست کردند

در صورت مشکل و نتوانستن مطالعه مطالب چت،لطفا با مرورگری بغیر از IE در صورت مشکل استفاده کنید.بهتر است فایرفاکس استفاده نمائید.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع