سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تاسیس آموزشگاه تقویتی و کنکور
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان میلیاردرم
من چند وقت پیش برای گرفتن مجوز آموزشگاه تقویتی و کنکور اقدام کردم و اگه خدا بخواد تا اردیبهشت ماه مجوز رو می گیرم12_002.
اما این کار نیاز به حدود 50 میلیون سرمایه داره Blush و با توجه به اینکه من تجربه ای تو این زمینه ندارم و برای سرمایه هم نیاز به اسپانسر دارم به نظرتون راه اندازی این کار به صرفه هست؟
و اگر کسی از دوستان تجربه یا پیشنهادی داره ممکنه منو راهنمایی کنه؟
ممنون از همگی 10_004
(02-05-2015 12:31 PM)mahyas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان میلیاردرم
من چند وقت پیش برای گرفتن مجوز آموزشگاه تقویتی و کنکور اقدام کردم و اگه خدا بخواد تا اردیبهشت ماه مجوز رو می گیرم12_002.
اما این کار نیاز به حدود 50 میلیون سرمایه داره Blush و با توجه به اینکه من تجربه ای تو این زمینه ندارم و برای سرمایه هم نیاز به اسپانسر دارم به نظرتون راه اندازی این کار به صرفه هست؟
و اگر کسی از دوستان تجربه یا پیشنهادی داره ممکنه منو راهنمایی کنه؟
ممنون از همگی 10_004

سلام

باید درباره خودتون و شهرتون جزییات رو بگین
به نطر من مهمترین نکته تبلیغات قوی و استفاده از معلم های شناخته شده شهرتون هست

برای گرفتن مجوز چه کارایی کردید؟

10_004
سلام
من کرج هستم اینجا تعداد دانش آموز و آموزشگاه زیاده!
دنبال ایده ناب برای جذب دانش آموز هستم.
مجوز فقط به افراد خاصی داده میشه و من از امتیاز مادرم که فرهنگی هستن استفاده کردم.
لطفا اگر ایده ای دارید بفرمایید.ممنون
دوستان من امروز مجوزمو گرفتم کسی نیست راهنماییم کنه؟؟؟؟
(07-21-2015 12:03 PM)mahyas نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من امروز مجوزمو گرفتم کسی نیست راهنماییم کنه؟؟؟؟

درود
همانطور كه ساير عزيزان هم فرمودند براي اينكه بصورت مستقل و با يك برند جديد كار رو شروع كنيد بايد تبليغات گسترده اي داشته باشيد

چون معمولا اين يك فرصت يكبار مصرف هست كه بيشتر افراد دارند(بماند كه چند دفعه افراد ميتونن كنكور بدهند)
اما در كل همه افراد دوست دارند يكجاي درست و با امكانات خوب را انتخاب كنند.

مورد ديگر
گرفتن مجوز قسمت سخت كار هست اما ساير قسمت هارو چه برنام هاي داريد

استفاده از معلمان و اساتيد معتبر نكته بعدي هست
همينطور استفاده از ايده هاي خلاقه ديگر نظير چاپ كتاب اموزشي رايگان+ برگذاري جلسات و همايش هاي رايگان

همه اينها هزينه هاي زيادي ميخواهد كه بيشتر جنبه تبليغاتي براي شما خواهند داشت

در كل به نظر شخصي بايد بيش از 500 ميليون براي اين كار حداقل هزينه كنيد كه بصورت مستقل كار كنيد كه سود ده باشد

البته راه ديگر گرفتن نمايندگي شركت هاي موجود هست كه خوب از خيلي موارد جلو هستيد.

در مورد بحث هزينه هرچقدر كه هزينه كنيد به همان اندازه در روند كاري شما موثر خواهد بود.

ضمنا با بررسي شركت هاي مختلف ديگر ميتوانيد با روند كاري اونها و همينطور هزينه ها تا حدودي اشنا بشيد.
ممنون بابت توجهتون.
اینجا با هزینه تقریبا 40 تا 50 میلیون میشه جای مناسب اجاره کرد.
اما فعلا دنبال منطقه مناسب هستم.
خوشبختانه مدرس خوب زیاد سراغ دارم که قول همکاری دادن.
اما دنبال ایده های ناب برای جذب دانش آموز هستم.
اگر دوستان در این زمینه راهکار مناسب داشته باشن ممنون میشم اگه لطف کنن و بگن.
(07-21-2015 12:23 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-21-2015 12:03 PM)mahyas نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان من امروز مجوزمو گرفتم کسی نیست راهنماییم کنه؟؟؟؟

درود
همانطور كه ساير عزيزان هم فرمودند براي اينكه بصورت مستقل و با يك برند جديد كار رو شروع كنيد بايد تبليغات گسترده اي داشته باشيد

چون معمولا اين يك فرصت يكبار مصرف هست كه بيشتر افراد دارند(بماند كه چند دفعه افراد ميتونن كنكور بدهند)
اما در كل همه افراد دوست دارند يكجاي درست و با امكانات خوب را انتخاب كنند.

مورد ديگر
گرفتن مجوز قسمت سخت كار هست اما ساير قسمت هارو چه برنام هاي داريد

استفاده از معلمان و اساتيد معتبر نكته بعدي هست
همينطور استفاده از ايده هاي خلاقه ديگر نظير چاپ كتاب اموزشي رايگان+ برگذاري جلسات و همايش هاي رايگان

همه اينها هزينه هاي زيادي ميخواهد كه بيشتر جنبه تبليغاتي براي شما خواهند داشت

در كل به نظر شخصي بايد بيش از 500 ميليون براي اين كار حداقل هزينه كنيد كه بصورت مستقل كار كنيد كه سود ده باشد

البته راه ديگر گرفتن نمايندگي شركت هاي موجود هست كه خوب از خيلي موارد جلو هستيد.

در مورد بحث هزينه هرچقدر كه هزينه كنيد به همان اندازه در روند كاري شما موثر خواهد بود.

ضمنا با بررسي شركت هاي مختلف ديگر ميتوانيد با روند كاري اونها و همينطور هزينه ها تا حدودي اشنا بشيد.
بسیار عالی بود ولی در خیل از شهرستان ها پتانسیل این کار وجود داره که خیلی راحت حتی با مذاکره با معلم های شهرستان می توانید دانشجو جذب کنید . مهم پیدا کردن هدف کاری شماست . خیلی از مراکز آموزش دولتی حاظر به ارایه تبلیغات شما هستند به شرطی که موارد احتیاج اون مراکز را رفع کنید ...
ميشه بيشتر توضيح بديد؟
خب هدف كه ارائه خدمات مناسب و در نتيجه كسب درآمد و توسعه كار هست..
ولى نحوه انجام كار يكم برنامه ريزى دقيق ميخواد HuhHuh
به عقیده من بهتر هست برید سر وقت آموزش چیزی که رقبای کمتری توش وجود داره یا رقبا یی که هستن ضعیف عمل می کنن.
تدریس خصوصی هم می شه راه انداخت. تبلیغاتش هم با پخش گسترده تراکت هست که اگر بتونی کسایی رو پیدا کنی که خوب برات پخش کنن خیلی جلویی. میشه تراکتت هم بدی پیک برتر با ویژه نامه ش پخش کنه.
همچنین اگر تخصصی تر کار کنید بهتره فکر می کنم. مثلا فقط ریاضی یا فقط تجربی این طوری تو اون زمینه متخصص ویژه جلوه می کنید و برتری خاصی پیدا می کنید به رقبایی که عمومی کار می کنن. همچنین میشه بررسی کرد کلاس ها به صورت آنلاین میشه برگزار شه و افراد دیگه مجبور نشن خیلی رفت و امد کنن.
ممنون از راهنمايى هاتون10_004
خب مجوز من دبيرستان و كنكور هست و فعلا نميتونم تو زمينه ديگه اى كار كنم.
اما براى نحوه تبليغ و كارهاى آنلاين آزادى عمل زياده و دوست دارم روى اين موارد مانور بدم و پذيراى پيشنهادات دوستان هستم10_004
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع