سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تعمیر ECU خودرو
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه بچه ها
یه سوال داشتم
میخواستم نظرتونو در مورد راه اندازی تعمیرگاه ECU خودرو بدونم
من اصفهانم.از نظر بودجه هم محدودیتی ندارم.
ممنون از همه دوستان.10_004
با توجه به وفور ماشین های خارجی اگر بتوانید تعمیر و برنامه ریزی سیستم های کامپیوتری این خودروها رو انجام بدهید درامد فوق العاده خواهد بود ..
صرف ECU درامد آنچنانی نداره
در صورتی به درامد می رسید که دست به آچار باشید و حداقل در زمینه برق خودرو ها خبره و بتونید پس از عیب یابی مشکل را برطرف کنید.
ولی اینکه عیب را پیدا کنید و بفرستید پیش تعمیر کار دیگه چیزی دستتون را نمی گیره
(02-03-2015 10:40 AM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]با توجه به وفور ماشین های خارجی اگر بتوانید تعمیر و برنامه ریزی سیستم های کامپیوتری این خودروها رو انجام بدهید درامد فوق العاده خواهد بود ..

خیلی ممنون.
(02-03-2015 11:01 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]صرف ECU درامد آنچنانی نداره
در صورتی به درامد می رسید که دست به آچار باشید و حداقل در زمینه برق خودرو ها خبره و بتونید پس از عیب یابی مشکل را برطرف کنید.
ولی اینکه عیب را پیدا کنید و بفرستید پیش تعمیر کار دیگه چیزی دستتون را نمی گیره

ممنون اقا مهدی
در همین مورد کار دیگه سراغ دارین که خوب باشه؟
در مورد خودمم بگم من لیسانس نرم افزار دارم.
اگر در زمینه خودرو می خواهید فعالیت کنید ، برق خودرو خوب هست و نسبت به سایر امور کار باکلاستر و تر و تمیز تری هست
کلاس های فنی حرفه ای را شرکت کنید و یک سالی هم پیش یک استاد خبره شاگردی کنید و انشالله سال دیگه همراه با ECU تعمیرگاه خودتون را افتتاح کنید

برو توی خ خرم ، بقل گلخانه ، تعمیرگاه آزیدهاک فکر کنم اسمش بود ببین شاگرد نمی خواد ، از اقلیت ها هستند ولی بسیار سرشناس
(02-04-2015 11:22 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]اگر در زمینه خودرو می خواهید فعالیت کنید ، برق خودرو خوب هست و نسبت به سایر امور کار باکلاستر و تر و تمیز تری هست
کلاس های فنی حرفه ای را شرکت کنید و یک سالی هم پیش یک استاد خبره شاگردی کنید و انشالله سال دیگه همراه با ECU تعمیرگاه خودتون را افتتاح کنید

برو توی خ خرم ، بقل گلخانه ، تعمیرگاه آزیدهاک فکر کنم اسمش بود ببین شاگرد نمی خواد ، از اقلیت ها هستند ولی بسیار سرشناس
واقعا ممنون.
لینک مرجع