سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی برای شروع بسته بندی خشکبار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
می خوام بسته بندی محصولات خشکبار راه اندازی کنم.تقریبا هیچ سرمایه ای ندارم.ونمیدونم چه مجوزهایی لازمه واز کجا باید بگیرم.میخوام از صفر شروع کنم ولی قانونی برم جلو.لطفا راهنمایی کنید.مرسی
(01-31-2015 10:35 AM)مجتبی آشیانی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
می خوام بسته بندی محصولات خشکبار راه اندازی کنم.تقریبا هیچ سرمایه ای ندارم.ونمیدونم چه مجوزهایی لازمه واز کجا باید بگیرم.میخوام از صفر شروع کنم ولی قانونی برم جلو.لطفا راهنمایی کنید.مرسی
به نظر من قانونی نرو جلو !!! بسته بندی کن با برچسب بفروش برو جلو بعد برو دنبال مجوز.
در ایران بخوای کار قانونی انجام بدی پشیمونت میکنن !!!
(01-31-2015 11:49 AM)مهدی ر نوشته شده توسط: [ -> ]
به نظر من قانونی نرو جلو !!! بسته بندی کن با برچسب بفروش برو جلو بعد برو دنبال مجوز.
در ایران بخوای کار قانونی انجام بدی پشیمونت میکنن !!!

این درسته ولی من با یکی از دوستام که شوهرش سوپری داشت در این مورد صحبت میکردم می گفت بهداشت خیلی گیر میده نمیذاره حبوبات رو با بسته بندی خانگب بفر.وشیم
مگر اینکه همون جور خونگی بین فامیل و در و همسایه بتونی بفروشی که اونم برای شماکه مرد هستید فک نکنم سود آنچنانی داشته باشه این شغل به درد خانوم ها میخوره که حداقل با پولش بتونن یه دست لباس واسه خودشون بخرن و پول توجیبی شون و افزایش بدن
کسی تجربه ای برای شروع این کار نداره
مامان من چند هفته پیش یه بسته ادویه خونگی از یکی از همسایه ها خریده بود5000ت ولی من نمیدونم چقد باید وقت بزاری در به در دنبال مشتری بگردی و..... تا شاید1000-2000واست سود داشته باشه
جک کنفیلد توی کتاب مبانی موفقیت یه مبحثی داره در مورد اینکه همیشه به خوب نه بگویید تا عالی گیرتون بیاد خیلی هم در موردش بحث کرده به نظرم کتابش و بخونی ضرر نمیکنی

هیج سرمایه ای ندارید ؟!!
چیزی هم از اینکار نمی دونید ؟!

پس به هیچ عنوان وارد اینکار نشین . 10_004
سلام به نظر من شما اول بدون مجوز شروع کن برو از یه شرکت بسته بندی نمایندگی بگیر بعد برچسب اون شرکت رو چاپ کن و به اسم اون شرکت محصول خودت رو پخش کن من قبلا اولین سرمایه ام رو اینوری بدست آوردم اگه متوجه نشدی تا بیشتر توضیح بدم
لینک مرجع