سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: با 70 میلیون توی بندرعباس چیکار میشه کرد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
همونطوری که از عنوان معلومه 70 میل سرمایه دارم توی فکر راه اندازی کسب و کارم به نظرتون چیکار کنم؟
ممنون12_002
(01-30-2015 11:36 PM)king_siavash نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام
همونطوری که از عنوان معلومه 70 میل سرمایه دارم توی فکر راه اندازی کسب و کارم به نظرتون چیکار کنم؟
ممنون12_002

بستگی داره خودتون از چه کاری خوشتون بیاد! یه کم در مورد علایق شخصی تون بگید بچه ها بیشتر بتونن راهنمایی تون کنن
(01-31-2015 12:25 AM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط: [ -> ]
ممنون12_002

بستگی داره خودتون از چه کاری خوشتون بیاد! یه کم در مورد علایق شخصی تون بگید بچه ها بیشتر بتونن راهنمایی تون کنن

ممنون بابت پاسختون
تو فکر باز کردن یه مغازه بودم ولی موندم چه مغازه ای بزنم که سود خوبی توش باشه خودم هم هیچ تجربه ای ندارم توی این زمینه
(01-31-2015 04:23 AM)king_siavash نوشته شده توسط: [ -> ]
ممنون12_002

ممنون بابت پاسختون
تو فکر باز کردن یه مغازه بودم ولی موندم چه مغازه ای بزنم که سود خوبی توش باشه خودم هم هیچ تجربه ای ندارم توی این زمینه
کلا مغازه بستگی داره چی بخواید بزنید کجا بخواید بزنید قبلا تجربه فروش داشتید؟
(01-31-2015 08:27 AM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط: [ -> ]
(01-31-2015 04:23 AM)king_siavash نوشته شده توسط: [ -> ]
ممنون12_002

ممنون بابت پاسختون
کلا مغازه بستگی داره چی بخواید بزنید کجا بخواید بزنید قبلا تجربه فروش داشتید؟

نه تا حالا تجربه فروش نداشتم به نظرتون میشه با این پول مغازه رهن کرد یا باید اجاره بگیرم
من قیمت بندر و نمیدونم داداشم بندر زندگی میکنه ولی میگه باید آشنا داشته باشی
دوست داداشم هم سن اونه26سالشه اما سرمایه اش دو برابر داداش منه به قول خودش پنج سال تو بندر جون کنده سرمایه جمع کرده تازه چابهار
بندر سختی های خودشو داره تابستون گرمااش آدم و هلاک میکنه ولی از نظر من حیفه با خرید کم شروع کنید بدون مغازه بین دوستان و آشناها پخش کنید ببینید کارتون میگیره یا نه!
با سلام خدمت دوست عزیز
اگه علاقه به فروشندگی داری به نظر من لوازم جانبی موبایل هم سود خوبی داره هم سرمایه آنچنانی نمیخواد
یواش یواش رشد کنی و مشتریای شهرستانی رو بازاریابی کنی و بصورت عمده فروشی فعالیت کنی سود خوبی داره.
لینک مرجع