سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: :: لطفا برای بسته بندی راهنمایی کنید ::
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
مدتی است که من به اتفاق یکی از دوستانم کارگاه تولید نوعی شیرینی سنتی راه انداخته ایم و در سطح استان همدان فروش محدودی داریم .
در حال حاضر ما این محصول را به صورت کیلویی و در ظرفهای یکبار مصرف شیشه ای در قنادی ها توزیع می کنیم و در حال بررسی هستیم تا به یاری خداوند در صورت امکان این محصول را در بسته های 100 و 200 گرمی بسته بندی کنیم و در سوپرمارکتها به عنوان یک نوع تنقلات سالم توزیع کنیم .
اما در زمینه بسته بندی مشکلی داریم که از دوستان می خوام کمک کنند

به نظر شما اگر فعلا نخواهیم دستگاه بسته بندی بخریم و این محصول را به صورت دستی (البته بهداشتی) در پاکتهای پلاستیکی بسته بندی کنیم و با ماشین دوخت پلاستیکی وکیوم کنیم آیا مشکلی پیش می آید ؟
(توجه داشته باشید که فاسد شدنی نیست)

اگر دوستان راهی بهتر سراغ دارند تا بتوان فعلا بدون نیاز به دستگاه بسته بندی قابل قبولی کنیم ممنون می شم راهنمایی کنند
راستی این هم یک نمونه عکسش است . ببخشید چون الان اینترنت پر سرعت ندارم همین یکی رو گذاشتم
[تصویر: wab695fl2vtqvc2kk83r.jpg]

و اما در باره ارسال به دیگر نقاط
ما با تی پاکس برای ارسال صحبت کردیم که قیمتها برای تهران به این صورت است که برای یک کیلوی اول 11 هزار تومان و از یک کیلو به بالا بابت هرکیلو هزار تومان اضافه می شود
و برای شهرهای دیگر بابت هر کیلو اضافه 2 هزار تومان اضافه می گردد
آیا پیشنهادی برای ارسال ارزانتر دارید ؟
(01-09-2015 08:40 PM)f.z نوشته شده توسط: [ -> ]اگه توي باكس كوچيك پلاستيكي كه شفاف هم باشه و محصول قابل ديدن باشه بسته بندي كنيد بهتره. چون توي پاكت پلاستيكي شيريني ها سريع خورد ميشن.
سلام دوست گرامی
من متوجه تفاوت باکس پلاستیکی و پاکت پلاستیکی نشدم .
اگه می شه یک کم توضیح بدین
چون اون چیزی که من در مد نظرم بود شبیه کاور سی دیه که قراره درش رو دوخت بزنیم .
ضمنا در مورد خرد شدنش . این محصول کاملا نرمه . از نظر نرمی مثل پاستیله نمی شکنه .
ممنون از پاسختون
يه چيزي مثل اين منظورم بود:
http://www.lacontainerstore.com/assets/i..._boxes.jpg

يا حتي از ظرفاي كوچيك يكبار مصرف هم ميتونين استفاده كنين كه توش آلوچه و اينا ميفروشن.

البته من نميدونم شيرينيتون چه مدلي هست. اگه خورد نميشه و له نميشه و نميشكنه شايد همون پاكت پلاستيكي هم مناسب باشه. ولي خب اين باكسا و ظرفاي يكبار مصرفي كه حالت جعبه اي دارن محصول رو بهتر نشون ميدن و جلوه اش رو بيشتر ميكنن. البته بايد هزينه ها رو هم بررسي و مقايسه كنين.
برای عرضه در سوپرمارکت ها بایست ، پروانه تولید و پروانه بهره برداری روی محصول درج بشه.
و یا می توانید به صورت فله عرضه کنید که البته این هم غیرقانونی هست ولی سخت گیری زیادی نمی کنند

به نظرم از فگر تکفروشی بیایید بیرون و به همین سبکی که دارید الان کار می کنید پخش کنید و بازارتون را گسترده تر کنید ، براتون بهتر باشه
لینک مرجع