سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سیب زمینی کبابی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان من از شهر ارومیه هستم میخواستم یکی از شغلهایی که این روزا در ارومیه باب شده و در آمد نسبتاً خوبی هم با حداقل سرمایه گذاری داشته بهتون معرفی کنم شاید کسی خواست تو شهر خودش اینکارو انجام بده و اون فروش سیب زمینی کبابی یا تنوریه که یک فست فود ارزان و سالم هست معمولا سیب زمینی ها را میدن به سنگگی ها تا در تنور اونها بپزن و وقتی پخته شده یا در مغازه های مخصوص خودشون که به اسم سیب زمینی کبابی فروشیه می فروشن یا در وانت بار کنار جاده ها و اتوبان همراه دوغ محلی که خیلی هم خوشمزه اس و مشتریان زیادی داره و بساطشون گرمه دم اداره ما یکی بود که قبلا با گاری می فروخت الان از این راه صاحب خونه و ماشین شده جالب اینه که تعدادشون دم اداره ما الان به ده تا رسیده و همه اشون هم کار می کنن سعی میکنم تا ازشون عکس هم بگیرم اینجا بذارم کسی سوالی داشت بهم زنگ بزنه 09143417424 خواستین هم یک سر بلند شین بیاین ارومیه تا هم هوایی عوض کرده باشین و هم تحقیقات میدانی بکنید صنعت توریسم شهر ما هم رونق پیدا کنه
(01-06-2015 12:27 AM)mbagheri نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من از شهر ارومیه هستم میخواستم یکی از شغلهایی که این روزا در ارومیه باب شده و در آمد نسبتاً خوبی هم با حداقل سرمایه گذاری داشته بهتون معرفی کنم شاید کسی خواست تو شهر خودش اینکارو انجام بده و اون فروش سیب زمینی کبابی یا تنوریه که یک فست فود ارزان و سالم هست معمولا سیب زمینی ها را میدن به سنگگی ها تا در تنور اونها بپزن و وقتی پخته شده یا در مغازه های مخصوص خودشون که به اسم سیب زمینی کبابی فروشیه می فروشن یا در وانت بار کنار جاده ها و اتوبان همراه دوغ محلی که خیلی هم خوشمزه اس و مشتریان زیادی داره و بساطشون گرمه دم اداره ما یکی بود که قبلا با گاری می فروخت الان از این راه صاحب خونه و ماشین شده جالب اینه که تعدادشون دم اداره ما الان به ده تا رسیده و همه اشون هم کار می کنن سعی میکنم تا ازشون عکس هم بگیرم اینجا بذارم کسی سوالی داشت بهم زنگ بزنه 09143417424 خواستین هم یک سر بلند شین بیاین ارومیه تا هم هوایی عوض کرده باشین و هم تحقیقات میدانی بکنید صنعت توریسم شهر ما هم رونق پیدا کنه
---------------------------------------------------------------------------------------------------
یاشاسین آذربایجان.
می شه اطلاعات بیشتری قرار بدید

یعنی می دن سنگکی ها می پزن ، بعدش در کاری ها می فروشن ، اینطوری که سرد می شه ، بخوان دوباره گرم کنند هم که از دهن می افته ، قیمت فروش ها و نحوه سرو به چه صورته

ممنون
[quote='مهدی 1' pid='145124' dateline='1420533668']

یعنی می دن سنگکی ها می پزن ، بعدش در کاری ها می فروشن ، اینطوری که سرد می شه ، بخوان دوباره گرم کنند هم که از دهن می افته ، قیمت فروش ها و نحوه سرو به چه صورته

ممنون
سلام
یک اجاق کوچک دارن معمولا روش سنگریزه ریختن از زیر با اجاق گاز گرم میشه سنگ ریزه ها و سیب زمینی ها رو اون میذارن تا گرم بمونه
معمولا یک سیب زمینی بستگی به اندازه اش در داخل یک چهارم نان سنگگ میذارن با سبزی ساندویج میکنن در صورت درخواست مشتری تخم مرغ آب پز و کره هم اضافه می کنن
عکس لازمه باقری جان ، من نمی تونم تجسم کنم چطوری می خرن و می خورن

جای دوستان خالی ما هر وقت می ریم خارج از شهر با باغی جایی ، آتش اگر درست کردیم یا ذغال برای جوجه و کباب ، در آخر که زغال شد ، سیب زمینی ها را یا درون فویل یا معمولی بین ذعال ها می ریزیم و روی ذغال ها را خاک می ریزیم ، حدود نیم ساعت بعد خاک ها را کنار می زنیم و سیب زمینی های کبابی بسیار خوشمزه را نفری چند تا خالی خالی با نمک می خوریم ، ولی به دلیل پوست سوخته سیاه که پدر سر و صورت و لباس ها را درمیاره نمی دونم چطوری وسط خیابان می فروشند و می خورن
(01-06-2015 01:25 PM)mbagheri نوشته شده توسط: [ -> ][quote='مهدی 1' pid='145124' dateline='1420533668']

ممنون
سلام
یک اجاق کوچک دارن معمولا روش سنگریزه ریختن از زیر با اجاق گاز گرم میشه سنگ ریزه ها و سیب زمینی ها رو اون میذارن تا گرم بمونه
معمولا یک سیب زمینی بستگی به اندازه اش در داخل یک چهارم نان سنگگ میذارن با سبزی ساندویج میکنن در صورت درخواست مشتری تخم مرغ آب پز و کره هم اضافه می کنن
من اكثر ماه رمضونها ميرم سرعين اردبيل
برام خيلي جالب بود كه غذاي افطاري تمام كسبه اونجا همين بوده.
سيب زميني و تخم و مرغ و يه سري مخلفات ديگه داخلش بود كه درست ميكردن و با نون سنگك ميخوردن.
ديگه روم نميشد بگم آقا اسم اين غذا چيه و با چه مواد ديگه اي درستش ميكنين 10_004
(01-06-2015 12:27 AM)mbagheri نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من از شهر ارومیه هستم میخواستم یکی از شغلهایی که این روزا در ارومیه باب شده و در آمد نسبتاً خوبی هم با حداقل سرمایه گذاری داشته بهتون معرفی کنم شاید کسی خواست تو شهر خودش اینکارو انجام بده و اون فروش سیب زمینی کبابی یا تنوریه که یک فست فود ارزان و سالم هست معمولا سیب زمینی ها را میدن به سنگگی ها تا در تنور اونها بپزن و وقتی پخته شده یا در مغازه های مخصوص خودشون که به اسم سیب زمینی کبابی فروشیه می فروشن یا در وانت بار کنار جاده ها و اتوبان همراه دوغ محلی که خیلی هم خوشمزه اس و مشتریان زیادی داره و بساطشون گرمه دم اداره ما یکی بود که قبلا با گاری می فروخت الان از این راه صاحب خونه و ماشین شده جالب اینه که تعدادشون دم اداره ما الان به ده تا رسیده و همه اشون هم کار می کنن سعی میکنم تا ازشون عکس هم بگیرم اینجا بذارم کسی سوالی داشت بهم زنگ بزنه 09143417424 خواستین هم یک سر بلند شین بیاین ارومیه تا هم هوایی عوض کرده باشین و هم تحقیقات میدانی بکنید صنعت توریسم شهر ما هم رونق پیدا کنه

دوست عزیز الان بیایم ارومیه که از سرما یخمک میشیم!
بزار تابستون بشه میریزیم با کل بچه های انجمن 12_002سرت
توی اصفهان که من ندیدم همچین چیزی
(01-06-2015 06:03 PM)saadati نوشته شده توسط: [ -> ]توی اصفهان که من ندیدم همچین چیزی

یک نفر راه بندازه کارش بگیره اون موقع 100تا خواهید دید .

صبح ها و بعد از ظهرها کسی بیاره چیز خوش خوراکی است مخصوصا با کره و تخم مرغ و ریحان به نظر من حتی ساندویچ کردن لای نون سنگک نداره بده خود مشتری هر جور دوست داشت بخوره
سلام , سیب زمینی تنوری یا potato یکی از خوشمزه ترین غذاهای مورد علاقه من هست , که بنده در هفته حد اقل3 وعده می خورم , بنده هم میخواستم این ایده رو اجرا کنم ولی کل شیراز رو گشتم نتونستم تنورش رو گیر بیارم , تو شیراز فعلا 3-4 جا دیدم که دارن می فروشن قیمت هر سیب زمینی با مخلفات هم 8 هزار تومان هست که توسط تنور های گازی یا برقی کوچکی پخته میشه ؛ البته از فروشنده که پرسیدم گفت تنور های برقی بهتر جواب میدن ، در منزل هم چند بار با توستر پختم که کیفیت خوبی داشت .

بعد از پخت کامل سیب زمینی کره را با آن مخلوط می کنن و مخلفات زیر رو به آن اضاف میکنن.
سبزیجات خرد شده
کنسرو لوبیا
نخود فرنگی
پنیر پیتزا
خیارشور
کالباس رنده شده
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع