سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی برای شروع کار با 30 میلیون
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و اساتید محترم

بی مقدمه میگم تقریبا 30 میلیون دستم هستش ولی نمیدونم چه کار و کاسبی باهاش راه بندازم که درامدش یه میلیونی بشه حداقلش . خودمم 23 سالمه لیسانس کامپیوتر دارم قبلا خدمات کامپیوتری داشتم از گوشی و تبلت اینام یه چیزایی سرم میشه شهرم اردبیل

از علایقم بگم ، خدمات کامپیوتری و کپی اینارو خوشم میاد ولی درامدش رو نمیدونم الان با این وضع چطوره
یه مدتیم هست با دیدن این قهوه خونه ها کافه سنتی اینا و درامدش از اینم خوشم اومده ولی نمیدنم شرایطش چجوریاست

ممنون میشم راهنماییم کنید و پیشنهاد کاریم دارید بگید بهم
یعنی هیشکی نیست ؟؟؟
سلام دوست گرامی
نوشتید که در زمینه کامپیوتر هم تخصص و هم سابقه کار دارید چرا در همین زمینه مشغول نمی شید ؟
دوست گرامی این رو در نظر داشته باشید که خوبی کسب درآمد با استفاده از تخصص اینه که سود بیشتری نصیبتون می شه . مثلا شما اگر بابت تعمیر یک گوشی 1000 تومان دستمزد بگیرید تمام این پول سوده .
من فکر می کنم اگر بتونید در زمینه تخصصی تان فعالیت کنید بهتر نتیجه بگیرید
البته از وضعیت این کار در شهرتون چیزی ننوشته بودید .
اگر می شه کمی توضیخ بدید .
با آرزوی بهترینها
شاد زی
(01-02-2015 03:52 AM)shirazi021 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست گرامی
نوشتید که در زمینه کامپیوتر هم تخصص و هم سابقه کار دارید چرا در همین زمینه مشغول نمی شید ؟
دوست گرامی این رو در نظر داشته باشید که خوبی کسب درآمد با استفاده از تخصص اینه که سود بیشتری نصیبتون می شه . مثلا شما اگر بابت تعمیر یک گوشی 1000 تومان دستمزد بگیرید تمام این پول سوده .
من فکر می کنم اگر بتونید در زمینه تخصصی تان فعالیت کنید بهتر نتیجه بگیرید
البته از وضعیت این کار در شهرتون چیزی ننوشته بودید .
اگر می شه کمی توضیخ بدید .
با آرزوی بهترینها
شاد زی

خیلی ممنون از پاسختون
حقیقت اینه که وضعیت بازار کامپیوتر تو شهر ما خوب نیست که نه افتضاحه حتی یکی از پاساژام اکثر مغازه هاش جمع کردن ،تو بخش برنامه و وب نویسی وضعیت بدتره
وگرنه منم خیلی دوست دارم تو زمینه خودم فعالیت کنم
- مغازه فروش ترشی جات و لواشک و ... (ترجیحا نزدیک مدارس دخترانه)
- ازران فروشی پوشاک و تهیه جنس از بازار بزرگ تهران ( یکی از دوستان من در آبادان شبی 2 میلیون فروش داره)
- آبمیوه فروشی (تاکید میکنم کاملا طبیعی) در مکان پرتردد. در متزاژ 6و7 متر هم میشه این کارو کرد.
- راه اندازی سایت و قرار دادن مقالات ترجمه شده در آن و کسب درآمد از طریق تبلیغات با افزایش رنک دز یک زمینه تخصصی مثل بهداشا و سلامت یا موبایل یا ...
- مغازه کادویی (کادوهای مناسبتی و ریز و شیک) مثل محصولاتی که بچه های انجمن برای ولنتاین دارن میفروشن که ظاهرا سود خیلی خوبی داره.
- فروش صندل زنانه روفرشی
(01-24-2015 05:03 PM)dvdghe نوشته شده توسط: [ -> ]- مغازه فروش ترشی جات و لواشک و ... (ترجیحا نزدیک مدارس دخترانه)
- ازران فروشی پوشاک و تهیه جنس از بازار بزرگ تهران ( یکی از دوستان من در آبادان شبی 2 میلیون فروش داره)
- آبمیوه فروشی (تاکید میکنم کاملا طبیعی) در مکان پرتردد. در متزاژ 6و7 متر هم میشه این کارو کرد.
- راه اندازی سایت و قرار دادن مقالات ترجمه شده در آن و کسب درآمد از طریق تبلیغات با افزایش رنک دز یک زمینه تخصصی مثل بهداشا و سلامت یا موبایل یا ...
- مغازه کادویی (کادوهای مناسبتی و ریز و شیک) مثل محصولاتی که بچه های انجمن برای ولنتاین دارن میفروشن که ظاهرا سود خیلی خوبی داره.
- فروش صندل زنانه روفرشی
خیلی ممنون از پیشنهادتون
این کار ارزان فروشی پوشاک رو میشه یه توضیح بهم بدین چجوریه ؟
مغازه کادویی چطور ؟
والا درباره کادویی که میشه همین سبک کاری که بچه ها دارن انجام میدن اما با تنوع محصول بیشتر.
میتونید از جناب کاظمی اطلاعات بیشتر بگیرید.
اما درباره ارزون فروشی خودم دارم کارهاشو انجام بدم انشاالله بزودی راه اندازی میشه.
جنس هامو کاملا از بازار تهران تهیه میکنم. هم تنوع خوبی داره هم قیمت ها مناسبه.
برای جایی که من مد نظر گرفتم جنس های ارزون با کیفیت متوسط و بالاتر از متوسط بازار خوبی داره.
مغازه باید جای خوبی باشه. پا خور خوب داشته باشه و یه جورایی بورس پوشاک هم باشه.
سبک کار زنونه و 20 درصد بچه گونه هم انتخاب کردم.
بچه های همین انجمت خیلی راهنمایی های مفیدی داشتن.
اگر سوالی بود در خدمتم.
راستی نگفتید کدوم شهر هستید ؟
به نظر من اینطور سوال پرسیدن کلا اشتباهه . شما باید اول بری سراغ کار تا ببینی چه کاری به دردت میخوه بعد که توی اون کار خبره شدی ، بری سراغ کار با سی میلیون تومان سرمایه اولیه.
سلام وقتتون بخیر.
البته از جمعیت شهرستانتون و بازار اونجا چیزی نگفتین ولی با سی تومن میتونی یه مجله تبلیغاتی راه بندازی البته باید برا کارای‌مجوزش یکی رو استخدام کنی. الان چون بازار خرابه مغازه دارا و شرکتا مجبورن برا تبلیغات هزینه کنن که ورشکسته نشن. یا حتی اگه علاقه به تبلیغات داری یه شرکت تبلیغاتی کوچک راه بنداز...
سلام

شما که لیسانس کامپیوتر هستی خیلی کارها میتونی کنی

از همون کافی نت و خدمات بگیر تا کارهای آنلاین که خوب سود داره
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع