سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کشت محصولات کشاورزی سود اور چیست ؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
کسانی که گلخانه دارند محصولات متعددی تولید میکنن واسه این که دست دلال نرسه و مجبور نباشیم این کارو کنیم
حداقل یک مغازه در زمینه فروش صیفی جات در کنارش سبزیجات که سود بسیار خوبی داره ایجاد کنیم با مدیریت
خودمون مستقیم بدیم دست مشتری نه دلال بخوره شنگول بندازه و در حد عمده و خرده فروشی بهترین حالت همینه
کسایی که ماست بندی دارند همه دامدارن تولید به مصرف سود خوبی دارن راضی هستن
متاسفانه تولید کننده حمایت نمیشه خرید تضمینی نداره تعاونی برای محصولات نیست و...
بی انگیزه بودن دولت در بخش کشاورزی ، کشاورزان قشر پایین دست جامعه هستن و خرج خانواده از راه کشاورزیست
وزیری کشاورزی وقتی 20 به بالا حقوقش هست درد منو تورو نمیفهمه پشت میز جای گرم و نرم درک نمیکنه
کشاورزی که صبح تا شب بیل میزنه کود میده آب میده گرما سرما بی خوابی آخرش دلال میخوره مثل زمان قاجار
که کلی کشاورزا میکاشتن برای ارباب تهش یکم گندم میداد نمیری تا سال بعد دوباره روزی از نو ......................
(12-31-2014 07:49 PM)mostafa7063 نوشته شده توسط: [ -> ]بله دوست عزیز حرف شما صحیح دلالی بهترین سوده اما این دلالی نیاز به انبار مغازه یا حجره مثال تو میدان داشته باشید با
سرمایه خوب که حداقل بز خری کنی بریزی تو انبار با سود بالا بفروشی مثل بنگاه معاملات ویا ضایعاتی ، حجره در میدان تره بار
مغازه ، انبار انواع کالا
نه نه نه...من نگفتم حروم خوری کنی احتکار کنی....همون موقع بخری و بفروشی....
(12-31-2014 02:40 PM)cold_fear نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-31-2014 02:09 PM)Donya Dide نوشته شده توسط: [ -> ]من 2 سال گلخونه دارم...
5 معدن دارم....
به این نتیجه رسیدم {{{ببخشیدا}}} تولیدی یعنی خرحمالی...همش زور بزن...زحمت بکش.
سودشو کی میبره؟ دلال...
من رفیق دارم خیار گلخونه مو میبره تهران مثلا 2000 میفروشه کیلویی 1000 میگیره برا حمل و نقل..دوباره همون خیار خودمو 2200 میخره میاره سمنان 2300 میفروشه.
ماهی 10/12 تومن دلالی میکنه..نه زور میزنه نه هیچی...
تو ایران تولید کننده بد بخته...
اگه بهم 100 تومن بدن میرم بندر اهن ضایعاتی میخرم به کار خونه ها میفروشم..مثلا 180/000 تن میخرم.کیلویی 10 تا تک تومن بخورم میشه 1 میلیارد و هشت صد میلیون تومن.
....سود فقط تو دلالیه....

به نظر من تولید بوس کنین بزارین کنار ....

100 تومن یعنی 100 میلیون یا میلیارد؟Huh
100 ملیون ..فقط فروشنده بدونه دستت خالی نیس..
(12-31-2014 08:13 PM)mostafa7063 نوشته شده توسط: [ -> ]کسانی که گلخانه دارند محصولات متعددی تولید میکنن واسه این که دست دلال نرسه و مجبور نباشیم این کارو کنیم
حداقل یک مغازه در زمینه فروش صیفی جات در کنارش سبزیجات که سود بسیار خوبی داره ایجاد کنیم با مدیریت
خودمون مستقیم بدیم دست مشتری نه دلال بخوره شنگول بندازه و در حد عمده و خرده فروشی بهترین حالت همینه
کسایی که ماست بندی دارند همه دامدارن تولید به مصرف سود خوبی دارن راضی هستن
متاسفانه تولید کننده حمایت نمیشه خرید تضمینی نداره تعاونی برای محصولات نیست و...
بی انگیزه بودن دولت در بخش کشاورزی ، کشاورزان قشر پایین دست جامعه هستن و خرج خانواده از راه کشاورزیست
وزیری کشاورزی وقتی 20 به بالا حقوقش هست درد منو تورو نمیفهمه پشت میز جای گرم و نرم درک نمیکنه
کشاورزی که صبح تا شب بیل میزنه کود میده آب میده گرما سرما بی خوابی آخرش دلال میخوره مثل زمان قاجار
که کلی کشاورزا میکاشتن برای ارباب تهش یکم گندم میداد نمیری تا سال بعد دوباره روزی از نو ......................
در مورد مغازه هم یگم که نمیشه.چون مثلا روزی 1 تن خیار میچینی...شمای مغازه دار میتونی روزی 1 تن بفروشی.عمرن نمیتونی..تازه این برا 2000 متر گلخونس.روزی 60 تا کارتن 15 کیلویی کدوم مغازه دار میفروشه...فقط میدون باره داداشم.
پس رو مغازه جساب نکن.
بله دیگه همینه که واقعا تولید کننده مجبوره ارزون رد کنه بره یه پولی دستش بیاد اونم پول کارگر و سوخت و از این قبیل هزینه ها
بنده نیم هکتار باغ زردآلو داریم اولین سال بعد 3 سال 500 ت زردآلو فروختیم دادیم مغازه بیشترش رفت با کلی هزینه بیا برو
تو این چند سال واقعا بی انگیزه شدم
(12-30-2014 01:03 PM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط: [ -> ]کشت محصولات گلخونه ایی
اگه صادر بشه که عالیه اگرم نشه حداقل سود کافی رو خواهید برد پدر بنده15ساله که کارشون اینه

سلام و تشکر از شما من میخام یه کار تولیدی راه بندازم تو زمینه کشاورزی رشتمم بر خلاف میلم کشاورزی بود که ارشدشم گرفتم اطلاعات زیادی ندارم اگه واستون امکان راهنمایی به من هست این شمارمه یه مسیج بدین تماس بگیرم 09122630734 کاظمی
(12-31-2014 08:24 PM)Donya Dide نوشته شده توسط: [ -> ]
5 معدن دارم....
سودشو کی میبره؟ دلال...
من رفیق دارم خیار گلخونه مو میبره تهران مثلا 2000 میفروشه کیلویی 1000 میگیره برا حمل و نقل..دوباره همون خیار خودمو 2200 میخره میاره سمنان 2300 میفروشه.
اگه بهم 100 تومن بدن میرم بندر اهن ضایعاتی میخرم به کار خونه ها میفروشم..مثلا 180/000 تن میخرم.کیلویی 10 تا تک تومن بخورم میشه 1 میلیارد و هشت صد میلیون تومن.

مرد حسابی آهن کیلویی 800 به بالاست شما چی جوری میخوای با صد میلیون 180 هزار تن آهن بخری ؟
با این پول میتونی 120 تن بخری که ده تومن بکشی روش میشه یک میلیون و دویست هزار تومن که اینم هزینه حمل و نقلت میشه Yosef.gif
کشاورزی کوتاه مدت ، کشت قارچ دکمه ای و بلند مدت درخت پسته را پیشنهاد می کنم درکنارش زنبورداری هم عالیه
(04-22-2015 12:43 PM)saadati نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-31-2014 08:24 PM)Donya Dide نوشته شده توسط: [ -> ]
5 معدن دارم....
سودشو کی میبره؟ دلال...

مرد حسابی آهن کیلویی 800 به بالاست شما چی جوری میخوای با صد میلیون 180 هزار تن آهن بخری ؟
با این پول میتونی 120 تن بخری که ده تومن بکشی روش میشه یک میلیون و دویست هزار تومن که اینم هزینه حمل و نقلت میشه Yosef.gif

داداش نوشته صدملیونت نقد باشه تا بتونی بقیشو چک بدی
تو فصل سرما که محصولاتی مثل خیار و گوجه هم کم می شه و هم اینقد گرونن، چرا اینارو به صورت گلخونه ای تهیه نکنیم؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع