سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درصد تعرفه دریافتی بین شرکت و طراح گرافیست
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و عرض خسته نباشید به مدیران سابت و اعضای محترم
یکی از آشناها به تازگی یه شرکت تبلیغاتی راه اندازی کرده،اطلاعاتی در مورد درصد پرداختی به طراح گرافیست از کل قیمت پروژه رو میخواد به نظر شما چه درصدی مناسب هست؟ اگه کار بازاریاب داشته باشه چه درصدی باید به اون تعلق بگیره؟ اگه اطلاعات دیگه ای هم داشتید لطف کنید ذکر کنید. با سپاس از دوستان و اساتیدA00 (66)
با سلام خدمت دوستان
اگه نظری دارید لطفا ارائه بدید/با سپاس فراوان
سلام
من دقیق نمیدونم چون خودم درصدی کار نمیکنم
ولی شاید تعرفه انجمن گرافیستان بدردتون بخوره
http://newsite.graphiciran.com/Fa/Static...aspx?tid=7
تواقفی هست ،درصد به خصوصی نداره
با سلام............
آغا گرافیست تو جامعه ی ما ممظلوم واقع میشه.... به نظره من باید حداقل30 درصد ماله طراح باشه
نقل قول :آغا گرافیست تو جامعه ی ما ممظلوم واقع میشه.... به نظره من باید حداقل30 درصد ماله طراح باشه

با سلام
درباره مظلوم واقع شدن حق دارید. در مورد درصد، الان تو شرکت وضعیت 70 به 30 هست، 70 درصد گرافیست 30 درصد شرکت. البته 0 تا 100 کارو طراح انجام میده
سلام من ور حال راه اندازی یک کانون آگهی تبلیغاتی هستم خوشحال میشم دوستان راهنماییم کنن از نظر خرید نوع دستگاه ها و انواع نرم افزارهای کاربردی و همینطور قیمتها
سلام من خودم چاپخونه دارم باید طراح بیاد و آزمایشی کار کنه بعد شمابتونین تصمیم گیری کنین طراح میتونه از 350000 تا 3000000 در ماه دستمزدش باشه
لینک مرجع