سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چطوری بازدید از فروشگاه اینترنتیمو افزایش بدم .. کمک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
چطوری بازدید از فروشگاه اینترنتیمو افزایش بدم .. کمک
دوستان خواهشا نظر بدین
سلام لطفا ادرس فروشگاه خود را ذکر کنید .
با سلام دوست عزیز !
http://www.baroon-shop.ir
سلام
داداش اول شما رو ظاهر سایتت کار کن ک آدم جذب شه
یکم هم مقالات سئو و روانشناسی رنگ رو بخون

البته اول
یه سرچ تو انجمن انجام بده
راهنمایی هست به وفور

موفق باشی
سلام دوست گرامی
من سایتتون رو دیدم چند نکته به ذهنم رسید
1.همونطور که دوستمون جناب دهدار گفتن ظاهر سایتتون یک کم باید بهتر باشه
2. نکته ی دیگه ای که هست فکر می کنم محصولات سایتتون خیلی با هم مرتبط نیستند . یکی از راهکار های موفقیت فروشگاه اینه که توی یک زمینه کار کنه اما قوی .
3. یکی از راهکارهایی که کمک می کنه اینه که مقالات مرتبط با محصولاتت بنویسی یا جمع اوری کنی مثلا فرض کنیم شما تعدادی مقاله با موضوع چای سبز در سایتت قرار می دی حالا من با جستجو در گوگل به سایت شما می رسم و این مقالات رو می خونم و در همون فضا هم تبلیغات چای سبز رو می بینم . اینجوری هم امار بازدید بالا می ره و هم ان شاالله فروشتون
(برای امتحان پیشنهاد می کنم 15 روز تمام وقتت رو بذار مقالات مرتبط با چای سبز رو در سایتت جمع اوری کن و در همون فضا هم تبلیغ چای رو بکن .)
البته درباره کیفیت و قیمت محصولاتت چون اطلاعی ندارم نطری نمی دم . اما مسلما این فاکتورها هم مهمه
با ارزوی بهترینها
احساس میکنم فروشگاهت رو از یکی از سیستم های همکاری در فروش گرفتی...
چون قیمت بندی محصولات و پوسته بدجوری روی مخ آدم هستش...
چون اگر واقعا این وبسایت کدنویسی شده بود یا حداقل با فروشگاه ساز درستش میکردی از این قالب داغون و قدیمی استفاده نمیکردی...
کلا باید بی خیال سیستم های همکاری در فروش شد...
الان 5040 داره در شهرستان ها نمایندگی میگیره و این یعنی پایان کار سیستم های همکاری در فروش کوچولو...

به نظر من اگر محصول انحصاری ای ندارید لطفا فروشگاه آنلاین نزنید
سلام دوست عزیز 12_002
شما می تونید برای افزایش بازدید سایت و طراحی سایت و سئو و بهینه سازی سایت رو به این لینک مراجعه کنید.
لینک مرجع