سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی در مورد ایجاد استخر سرپوشیده شنا (تفریحی)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام من مدتیه به فکر احداث استخر شنا در یکی از شهرهای استان مرکزی افتاده ام زمینش هم دارم اما پول کافی برای احداث ندارم میخواستم از دوستانی که اطلاعات در مورد دادن وام بانکی به این مسئله هستند کمک بگیرم و اطلاعاتی درمورد سودش هم بدن .[/size]
اصلا از کجا باید اقدام کنم؟ وگرفتن مجوزش به چه صورته؟ ممنون.
استخر شنا شخصی اونم توی شهرستان ، بعید می دونم سودی داشته باشه ها ، بیشتر تحقیق کنید ، استخر های شهرهای بزرگ هم معمولا یه جورایی به دولت یا سازمانها ربط داره
میخوام بدونم چه اتفاقی افتاد که به این ایده رسیدی؟ منظورت از پیشینه چیه؟
(12-23-2014 08:28 PM)alif نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام من مدتیه به فکر احداث استخر شنا در یکی از شهرهای استان مرکزی افتاده ام زمینش هم دارم اما پول کافی برای احداث ندارم میخواستم از دوستانی که اطلاعات در مورد دادن وام بانکی به این مسئله هستند کمک بگیرم و اطلاعاتی درمورد سودش هم بدن .[/size]
(12-18-2021 03:14 AM)Mohammadhs نوشته شده توسط: [ -> ]
(12-23-2014 08:28 PM)alif نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام من مدتیه به فکر احداث استخر شنا در یکی از شهرهای استان مرکزی افتاده ام زمینش هم دارم اما پول کافی برای احداث ندارم میخواستم از دوستانی که اطلاعات در مورد دادن وام بانکی به این مسئله هستند کمک بگیرم و اطلاعاتی درمورد سودش هم بدن .[/size]
لینک مرجع