سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پارچه های دور ریختنی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان . اگر کسی ایده ای برای استفاده از پارچه های دورریختی داره لطفا بگه . یکی از بستگان که در تولیدی پیراهن کار میکنه و با پارچه اضافه های پیراهن یچیزی درست کرده که خودش بهش میگه "زیردیگی" البته کاربردهای دیگه هم داره .حالا اگر کسی ایده دیگه ای داره لطفا بگه .
[تصویر: fqkyidcfytrrv3kgjj5q.jpg]
همین چند روز پیش یکی از دوستان تاپیک زده بود که کارگاه تولید الیاف از ضایعات پارچه داره می تونه یکی از راه ها این باشه
(12-22-2014 10:48 PM)moele نوشته شده توسط: [ -> ]همین چند روز پیش یکی از دوستان تاپیک زده بود که کارگاه تولید الیاف از ضایعات پارچه داره می تونه یکی از راه ها این باشه
با تشکر از شما دوست عزیز منظور من کاری بود که بشه تو خونه انجام داد و هنری باشه. بازیافت پارچه نیاز به کارگاه و وسایل مخصوص داره .
میتونی اگه ساتنه باهاش کیلیپس درست کنی سود خوبی هم داره
یا باهاش چهل تیکه بدوزی اونم قشنگ میشه
اگه یکی دارید که طراح لباسه شاید به درد اونم بخوره به اون بدید بگید باهاش براتون مدل لباس درست کنه
یا بدید پارچه فروشی ها بگید ارزو تر بدن به مردم من یه مغازه رو میشناسم تو شهرمون که پارچه ها رو کیلیویی هم میده و این پارچه ها هم جزءشه
بخشید حواسم نبود شما آقا هستید نوشتم کیلیپس و چهل تیکه بدوزید شرمنده معذرت میخوام قصد توهین نداشتم
نیاز نیست کارگاه بزنید می فروشید بهشون چون هر کاری انجام بدهید بالاخره ضایعات داره

دستگیره -دم کنی و چیزهایی مثل لینکهای زیر میشه درست کرد
http://www.lilblueboo.com/tag/upcycled-2

http://inhabitat.com/diy-how-to-make-a-b...asy-steps/
پارچه پیراهنی ارزشی نداره که ، کیلویی بفروشید بره ، اینقدر ضایعات باارزش تو صنعتی هست که این تکه پارچه ها توش گمه
حقوق اون فردی که می خواد با این ضایعات مثلا این زیردیگی ها را درست کنه از قیمت زیر دیگی های تولیدی بیشتره !!!!
توی کیلویی سبد تکه ایی ها فرق داره من خودم تکه های خشکلی و واس کیلیپس دیدم و برداشتم
(12-23-2014 12:06 AM)پارمیدا وحیدی نوشته شده توسط: [ -> ]بخشید حواسم نبود شما آقا هستید نوشتم کیلیپس و چهل تیکه بدوزید شرمنده معذرت میخوام قصد توهین نداشتم
منم اینکارو واسه خودم نمیخوام . یکی از خانمهای فامیل دنبال ایده بود گفتم اینجا مطرح کنم و نتایج رو بهشون برسونم .
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع