سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مقدار وثیقه مورد نیاز برای گرفتن وام 3میلیاردی احداث کارخونه مواد غذایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
دو سوال داشتم که خیلی وقتن ذهنم رو مشغول کرده ممنون میشم کمکم کنید:

1: می خوام یه وام 3میلیاردی برای تاسیس یه کارخونه مواد غذایی بگیرم.ایا برای گرفتن این وام به وثیقه یا ضامن نیاز است؟(چه مقدار وثیقه؟؟)

2:برای گرفتن وام 500میلیونی برای تشکیل شرکت تعاونی چطور؟(چه مقدار وثیقه؟)

راستش یه طرح توجیحی گرفتم میخوام با این طرح وام بگیرم(تولید ابمیوه و کمبوت)
طرح توجیهی که مهم نیست ، باید مراحل را طی کنید و بعد صبر کنید تا تامین اعتبار بشه که اونم هزارتا پارتی و داستان داره.
بعد در مراحل آخر که معرفی می شین به بانک ، بایست سند منزل مسکونی را بزارید در رهن بانک ، خود ملکی هم که می سازید بار می ره توی رهن ، مرحله به مرحله هم پرداخت می شه
یعنی شما مثلا فنداسیون را می ریزید ، بعد می رید پولش را می گیرید و به همین ترتیب

ضمنا صبح من سازمان صنایع و معادن بودم ، می گفتند در دولت جدید برای ساخت و ساز وامی نمی دیم و صرفا محدود شده به طرح توسعه و ماشین آلات باز دقیق ترش را خودتون سوال کنید
با این بخشنامه های جدید اعطای وام دیگه وام رو مستقیم به طرف نمیدن . طی چند مرحله بعد از پیشرفت کار اونم درصدی پرداخت میکنن

بعید میدونم با این اوضاع اقتصادی وام 3 میلیاری اصلا تصویب بشه ثانیا باید 120% ارزش وام وثیقه ملکی گذاشت

موفق باشید
سلام
روزتون بخیر
مبلغ وثیقه باید به مقدار وام باشه
حتما نباید یه سند باشه
میتونه دوتا سه تا یا چهار تا سند هم باشه
اگر طرح توجیهی داشته باشید و اسنادشو به ما بدید براتون کمتر از یه ماه میتونیم واسمتون رو بگیریم .
نگران نباشید Smile
برای اطلاعات بیشتر به من پیام بدید در خدمتتون هستم Smile
لینک مرجع