سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ...شما بودید چیکار میکردید...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام همگی یه سوال اگه شما این چیزایی که پایین میگم را داشتید بهترین کاری که میتونستید انجام بدید چه کاری بود و چه ایده ای داشتید واسش :

1 : خونه قدیمی 300 متری واسه دوره قاجار تو شهر یزد

2 : 40 تا 60 میلیون سرمایه

4 : یه فرد از اقوام نزدیک با فوق لیسانس مدیریت جهانگردی و سابقه 4.5 ساله مدیریت هتل 5 ستاره تو شیراز
(12-17-2014 02:05 PM)sam127 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام همگی یه سوال اگه شما این چیزایی که پایین میگم را داشتید بهترین کاری که میتونستید انجام بدید چه کاری بود و چه ایده ای داشتید واسش :

4 : یه فرد از اقوام نزدیک با فوق لیسانس مدیریت جهانگردی و سابقه 4.5 ساله مدیریت هتل 5 ستاره تو شیراز
خوب اینکه تابلوئه چه کاری انجام می دادیم
(12-17-2014 02:05 PM)sam127 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام همگی یه سوال اگه شما این چیزایی که پایین میگم را داشتید بهترین کاری که میتونستید انجام بدید چه کاری بود و چه ایده ای داشتید واسش :

سلام .. دو ساله ساکن یزدم .. غذای خوب و خوشمزه که خیلی کمه .. سرویس دهیشون ضعیفه .. قلیونسرا هم که فاجعه .. چیزی به اسم برخورد خوب با مشتری و مشتری مداری هم که وجود نداره ..
فقط لازمه یه خورده رو اینا کار کنی .. میشه یه جای توپ با کلی مشتری ...
فقط یک توصیه دوستانه ، اگر خونه را هتل کردید و رفت تو لیست میراث فرهنگی دیگه بعد از اون فروختن و کوبیدنش به این راحتی ها نیست ها
داداش گلم من بودم بومگردی میزدم هم خیلی بهش نیازه هم خیلی علاقه دارم والبته یه مقدار اطلاعات. البته نه زبان یه کوچولو بلدم. خیلی کار میتونی بکنی. موفق باشی
لینک مرجع