سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی جهت طراحی کوره کوچک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من یک کوره کوچک نیاز دارم در حد یک سطل متوسط مشکلی در طراحی بدنه اش ندارم و یه سری ویدئو دیدم که ایده هایی به ذهنم رسیده

مشکل من مشعلش هست برای گرمایش که بتونه دما رو بیاره تا 1000 الی 1200 درجه کسی میدونه باید از چه مشعلی استفاده کنم ؟

هزینه اش میخوام کم باشه و مناسب ابعاد کوره باشه - از کجا باید بخرم و ...
با توجه به این که فقط چند روز استفاده دارم و باید بعدا بندازمش دور!!! هزینه اش هر چی کمتر بهتر
سلام دوست عزیز.

شما برای این ابعاد کوره و این دما نباید از مشعل استفاده کنید.پیشنهاد بنده استفاده از مکانیزم القایی یا تشعشی هستش که خودت میتونید درستش کنید.با استفاده از المنت های حرارتی با قدرت و وات بالا و یک لایه پشم نسوز یا آجرهای نسوز منیزیتی.
برای تهیه این موارد میتونید از کارگاه های ریخته گیری یا ابزار یراقی های شهرتون کمک بگیرید.
داداش توی ویدئو ها من دیدم که از مشعل استفاده میکنند منتها چون خودشون یه چیزی سر هم میکنند من متوجه نمیشم
(12-09-2014 12:02 AM)saadati نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من یک کوره کوچک نیاز دارم در حد یک سطل متوسط مشکلی در طراحی بدنه اش ندارم و یه سری ویدئو دیدم که ایده هایی به ذهنم رسیده

مشکل من مشعلش هست برای گرمایش که بتونه دما رو بیاره تا 1000 الی 1200 درجه کسی میدونه باید از چه مشعلی استفاده کنم ؟

هزینه اش میخوام کم باشه و مناسب ابعاد کوره باشه - از کجا باید بخرم و ...
با توجه به این که فقط چند روز استفاده دارم و باید بعدا بندازمش دور!!! هزینه اش هر چی کمتر بهتر

چرا دور بندازی من با توجه به شکل وکارش خریدارم
حالا اگه قرار شد بندازمش دور میدمش به شما پول خودشو ازت میگیرم

دوستان با مشعل جوشکاری میشه رسوندش به 1000 درجه ؟ یکی بهش وصل کنم ؟

یه مشعل کوچیک آماده میخوام که خطرناک نباشه چی کار کنم
لینک مرجع