سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی در مورد کار آینده
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام می کنم خدمت دوستان عزیز

چند روزی هست فقط مطالب سایت رو خودنم تا بلکه به نتیجه ای برسم ولی خب نرسیدم

گفتم از شما عزیزان راهنمایی بگیرم

24 سالمه تهران - لیسانس سخت افزار

کار های زیادی رو سمتش رفتم و آمارشونو گرفتم یا با سرمایم نمی ساخت یا مورد علاقم نبود

الان با یکی از دوستانم نزدیک 15 میلون سرمایه داریم
بین دو کار شک داریم
دوربین مدار بسته - مغازه موبایلی

شاید یکم با هم فرق بکنند ولی با هر دو آشنایی داریم و تو زمان کمی می تونیم تخصصشو پیدا کنیم

نظرتون رو در مورد هر کدوم جداگانه بگین و اگه کاری به نظرتون خوب هست که با سرمایه ما جور باشه معرفی کتید
(( نوع کار پیشنهادی مهم نیست فقط آینده دار بودن کار مهمه ))
با تشکر
با سلام دوستان من یه محصول دارم که میخواهم آنرا تجاری کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم و اون تولید یک نوع چای هست مجوزهاش رو چجوری و از کجا باید بگیرم
و چه مجوزهایی باید بگیرم؟
این دو شغل با اینکه هر دو در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند اما در خیلی از موارد با هم اختلاف دارند. برای موبایل شما باید یک مغازه باز کنید و هر روز در محل مغازه و در ساعات مشخص اجناس مربوطه را به فروش برسانید.اما برای دوربین های مدار بسته شما علاوه بر دفتر کار باید یک تیم قوی بازاریابی داشته باشید.و تعدادی نصاب و وسیله نقلیه .به علاوه برای نصب این دوربین ها هر روز باید در یک مکان حاضر شوید .بر فرض مثال یک روز شمال تهران یک روز جنوب یک روز هم باید ورامین باشید.حال در لابه لای این کارها تعمیرات فورس ماژور و ارائه خدمات پس از فروش هم دارید که به محض تماس باید در محل حاضر باشید.این رو از این نظر گفتم که روحیه خودتون رو بسنجید.اگر اهل ثبات کاری و نظم در زندگی هستید کلا کارهای پیمانکاری نظم زندگی شما رو به هم میریزه و این بستگی به توانایی شما هم داره هرچند از نظر مالی موفقیت بیشتری داره ولی ممکنه با روحیات افراد سازگاری نداشته باشه و در دراز مدت این شغل رو رها کنند.
تجربه نشان داره مشاغلی که از ثبات کاری برخوردار نیستند هر چند سود اور معمولا زودتر از مشاغل با ثبات با درامد کمتر توسط صاحبانشان رها میشوند و رها شدن از شغل باعث از دست دادن اعتماد به نفس ضرر مالی و تلف شدن عمر و جوانی فرد میشود.
لینک مرجع