سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چراغ راه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
همه آدم های موفق در یک چیز مشترکند " هرگز تسلیم نمی شوند "
"هرگز تسلیم نشویم"

خیلی قشنگه و البته خیلی هم سخت.
تسليم نشدن واقعا سخته/ولي غير ممكن نيست
یکی از درس هایی که ما می تونیم از قیام امام حسین(ع) بگیریم همین تسلیم نشدن در برابر خواسته هامونه.خیلی سخته و بعضی وقتا به قیمت از دادن چیز مهمی میشه.ولی شیرین تر از اون،اینکه وقتی به هدفت میرسی ، لذتی میبری که قابل وصف نیست.

خیلی ها بودن که سالها تلاش کردن و سختی کشیدن ولی هدف داشتن و به لطف خدا و تلاش خودشون به هدفشون رسیدن.
من همیشه این جمله تو ذهنمه:ماندن یعنی درجا زدن.باید همیشه در مسیر هدف تلاش کرد.
ماندن یعنی درجا زدن
جمله ي واقعا عميقيه
چقدر جالبه
داشتم نوشته هاي الان دوستان و اعضا را با نوشته هاي اوليشون مقايسه مي كردم چقدر تغيير كردند.
واقعا خوشحالم كه بودن در اين انجمن باورهاي شما را انقدر تغيير داده، برادر مهدي اوايل اين جملات برات غير قابل دسترس و غير ملموس بود ولي الان ....
مطمئنا موفقيت نزديك است
البته آقا مهدی که بسیار تغییر کرده اند، اتفاقا در مقالات این بار مجله خلاقیت از شاهکارهای آقا مهدی در انجمن هم کمی صحبت کرده ایم!
هم از آبجی مریم و هم از کامیار جان ممنونم.شما به من لطف دارید.

من بارها تو تاپیک های مختلفی گفته ام که من وقتی وارد این انجمن شدم از نو متولد شدم و تازه فهمیدم که هدف چیه و تو کدوم راه باید قدم گذاشت.

باورتون نمیشه من روزی حداقل 5 الی 6 ساعت تو انجمن هستم(به غیر از یکشنبه و سه شنبه که دانشگاه هستم.).چون میدونم یه چیزی اینجا هست که تو کل دنیا هم بگردم نمی تونم پیداش کنم. اینجا عشق هست صفا هست،همدلی هست که اینا همه باعث حضور ما تو این انجمنه
به نظر من ما هم تسلیمیم هم آزاد . آزادیم که ارادمون رو جوری که دوست داریم برنامه ریزی کنیم و تسلیم اون اراده و عزم راسخی که خودمون برنامه ریزی کردیم و این خوبه .
(12-02-2011 02:55 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط: [ -> ]هم از آبجی مریم و هم از کامیار جان ممنونم.شما به من لطف دارید.

من بارها تو تاپیک های مختلفی گفته ام که من وقتی وارد این انجمن شدم از نو متولد شدم و تازه فهمیدم که هدف چیه و تو کدوم راه باید قدم گذاشت.

باورتون نمیشه من روزی حداقل 5 الی 6 ساعت تو انجمن هستم(به غیر از یکشنبه و سه شنبه که دانشگاه هستم.).چون میدونم یه چیزی اینجا هست که تو کل دنیا هم بگردم نمی تونم پیداش کنم. اینجا عشق هست صفا هست،همدلی هست که اینا همه باعث حضور ما تو این انجمنه

منم همینطور داداش مهدی(همکار و هم ایده عزیز)
دیگه هر چنددقیقه یه بار از تولبار، ارسالهای جدید رو چک میکنم که مطلب جدیدی از دست ندم.
مرسی از همه دوستان
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع