سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: من در کشور قرقیزستان هستم چه کار میتونم بکنم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
با سلام و خسته نباشید این اولین پستی هست که من میدم من در کشور قرقیزستان هستم و کار من تعمیرات کامپیوتر و خدمات کامپیوتری هست سرمایه خاصی ندارم ولی از شغلم زیاد راضی نیستم چون فقط هزینه زندگی میده .من یک برنامه اندرود دادم واسم درست کردن ولی چون نه سورس دادن نه چیزی نتونستم به جایی برسونمش این برنامه پیدا می کرد نزدیکترین رستوران یا چیزهایی دیگرو حالا بگزریم به نظر شما چه کاری میشه کرد اگر کسی بخواد باهاش همکاری می کنم من حدود ۸ سال اینجام و به زبان روسی مسلط هستم خوب اگر نظری چیزی ایده ای دارید بگید.
سلام
بهترین کار تجارت است و خودتون هم حتما به قرقیزستان محدود نکنید چون روسی بلد هستید خود روسیه و سایر کشورها هم سفر کنید و بازار را بررسی کنید ببینید اونجا چی نیازه یا چه چیزی زیاد و صادراتی دارند .نزدیک چین هم هستید می تونه در تجارتتون مفید باشه

اما یک راهکار سریع تر اینه که در سایتهای ایران تبلیغ ترجمه متون و........انجام بدهید سایتهایی هم هستند که ترجمه انجام می دهند و عضو می گیرند .مترجم روسی چون کمه قیمت بیشتری هم می تونید بگیرید
سلام
با توجه به تحریمهایی که غربیها در مورد روسیه اعمال کرده اند و اظهار تمایل مسئولین روسیه در مورد واردات سبزیجات و میوه خصوصا مرکبات و سایر محصولات کشاورزی میتونید با بررسی و شناخت نیازهای کنونی بازار و استفاده از رابطین مطمئن در ایران اقدام به واردات کنید.
یه پیغام خصوصی زدم بهتون لطفا مشاهده کنید
چی شد که میان این همه کشور رفتید قرقیزستان !؟
الان اونجا چی از قیمت جهانیش پایین تره ، یعنی محصول در دسترس و خاص یا منحصر بفرد اونجا چیه ؟
(11-15-2014 10:55 PM)moele نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بهترین کار تجارت است و خودتون هم حتما به قرقیزستان محدود نکنید چون روسی بلد هستید خود روسیه و سایر کشورها هم سفر کنید و بازار را بررسی کنید ببینید اونجا چی نیازه یا چه چیزی زیاد و صادراتی دارند .نزدیک چین هم هستید می تونه در تجارتتون مفید باشه

اما یک راهکار سریع تر اینه که در سایتهای ایران تبلیغ ترجمه متون و........انجام بدهید سایتهایی هم هستند که ترجمه انجام می دهند و عضو می گیرند .مترجم روسی چون کمه قیمت بیشتری هم می تونید بگیرید

درود بله شما درست می گید ولی تجارت سرمایه می خواد متاسفانه اون را من ندارم
ودر رابطه ترجمه اگر در ایران بودم خوب بود چون اینجا به دلار خرج می کنیم ارزش نداره انقدر
(11-16-2014 12:06 AM)Skp نوشته شده توسط: [ -> ]یه پیغام خصوصی زدم بهتون لطفا مشاهده کنید

بله دریافت شد و جواب دادم
(11-16-2014 01:13 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط: [ -> ]چی شد که میان این همه کشور رفتید قرقیزستان !؟
الان اونجا چی از قیمت جهانیش پایین تره ، یعنی محصول در دسترس و خاص یا منحصر بفرد اونجا چیه ؟

والا من می خواستم از ایران برم بیرون و یک نفر اینجا را معرفی کرد و من امدم اینجا تحصیل کردم و کسی که در یک کشور ارام با اب و هوای خوب هست دیگر سخته که برگرده و من چون پدرم فوت کرد دیگه نخواستم برگردم .
اینجا من تنهام خودم هستم و خدای خودم .چون اینجا هزینه بالاست به این فکر افتادم که یک کار انجام بدم.
والا اینجا تولیدی کم هست اکثرا واردات انجام می دن از چین و روسیه و ترکیه وکشورهای دیگر .از اینجا هم لوبیا و گردو هست که ارزان تر هست ولی دیگر بازارش اشباع شده خوب سوال و پیشنهاد دیگه دارین در خدمتم
(11-15-2014 11:02 PM)alma نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
با توجه به تحریمهایی که غربیها در مورد روسیه اعمال کرده اند و اظهار تمایل مسئولین روسیه در مورد واردات سبزیجات و میوه خصوصا مرکبات و سایر محصولات کشاورزی میتونید با بررسی و شناخت نیازهای کنونی بازار و استفاده از رابطین مطمئن در ایران اقدام به واردات کنید.

اینکار نیاز به سرمایه می خواد وارتباط من الان هیچکس ندارم توایران و سرمایه هم ندارم
با سلام
وقت خوش

در مسیر تخصص خودتون اوضاع چطور هست؟

با توجه به تخصص شما که کامپیوتر میباشد کمی از مهارت های خودتون بفرمایید.

بنده هم در دنیای کامپیوتر به سر می برم ....
(11-15-2014 10:17 PM)aki1984 نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام و خسته نباشید این اولین پستی هست که من میدم من در کشور قرقیزستان هستم و کار من تعمیرات کامپیوتر و خدمات کامپیوتری هست سرمایه خاصی ندارم ولی از شغلم زیاد راضی نیستم چون فقط هزینه زندگی میده .من یک برنامه اندرود دادم واسم درست کردن ولی چون نه سورس دادن نه چیزی نتونستم به جایی برسونمش این برنامه پیدا می کرد نزدیکترین رستوران یا چیزهایی دیگرو حالا بگزریم به نظر شما چه کاری میشه کرد اگر کسی بخواد باهاش همکاری می کنم من حدود ۸ سال اینجام و به زبان روسی مسلط هستم خوب اگر نظری چیزی ایده ای دارید بگید.

خيلي از كارها نياز به سرمايه خاصي نميخواد اگر بسته به توان خودتان انتخاب كنيد
ابتدا اينكه شما در رشته خودتان ميتونيد پيشرفت كنيد
ميتونيد در كنار تعمير مدير فروش يا بازاريابي رو هم شروع كنيد
سپس فعاليت هاي مختلف ديگر رو در همين زمينه ارائه كنيد

اما اگر به دنبال كارهاي ديگه هستيد ميتونيد فعاليت هاي فني رو ياد بگريد و انجام بديد
مثلا ارايشگري - نصب تجهيزات امنيتي- خياطي و .... كه سرمايه انچناني در ابتداي كار نميخواهد.

يك مطلبي
براي پيشرفت كردند هميشه بايد از 0 شروع كرد و به ترتيب جلو رفت. هيچ كجاي دنياي يك ساختمان رو ساخته شده نميذارن روي زمين
اول نقشه - زمين- نمونه برداري- پي كني - و...... انجام ميشه تا اخرش يك ساختمان ساخته مشه.

شما و ساير دوستان مشابه گرامي هم بايد در صورت نداشتن سرمايه از 0 شروع كنيد و كم كم با زرنگي و فكر اقتصادي پيشرفت كنيد
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع