سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: از كجا بايد شروع كنم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان ميليارد
اميدوارم حالتون هميشه خوب باشه و كسب و كارتون براه
خدمتتون عارضم كه من تا حالا به هركاري دست زدم نتونستم بجايي ك ميخواستم برسم نرسيدم و كلا ورشكست شدم(پرورش بلدرچين و مرغ تخم گذار بومي- چاپ سيلك ولي به هر دليلي نشد كه بشه).الان با سرمايه منفي زير خط اعداد طبيعي مثبت بنظرتون چيكار ميتونم بكنمHuhHuhHuh
(11-09-2014 11:30 AM)داريوش 28 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان ميليارد
اميدوارم حالتون هميشه خوب باشه و كسب و كارتون براه
خدمتتون عارضم كه من تا حالا به هركاري دست زدم نتونستم بجايي ك ميخواستم برسم نرسيدم و كلا ورشكست شدم(پرورش بلدرچين و مرغ تخم گذار بومي- چاپ سيلك ولي به هر دليلي نشد كه بشه).الان با سرمايه منفي زير خط اعداد طبيعي مثبت بنظرتون چيكار ميتونم بكنمHuhHuhHuh

سلام دوست عزیز
کارهایی که شما انجام دادید نیازمند سرمایه بوده و کارهای موفقی هستند شاید شما رویه و بدون تحقیق واردش شدین .
در عین حال هیچ وقت امیدوتون و از دست ندین خود من هم همینطوری شدم ولی با عزم و توکل به خدا از صفر شروع کردم .
بستگی به میزان تجربه و سرمایه و اطلاعاتتون نسبت به کارهای کم سرمایه باشه .
اگه مبلغ تعیین کنین فکر کنم بهتر بشه مشورت داد و همچین تجارب و سنتون .
سلام
اتفاقا شما کارهای خوش درآمد و بروزی رو شروع کردین ولی احتمالا 1 جای مهم مثل بازاریابی یا خرید و نگه داری مناسب رو اشتباه رفتید
کاش ره نمیکردید بدنبال کار جدید برید - شروع هر کاری خاک خوردن و از جیب خوردن و ماهها کسب منفی داره باید دوره اش میگذشت تا به سود دهی میرسیدید
الانم دیر نیست میتونید تجربه های گذشته رو دوباره به کار ببندید ولی اینبار با شناسایی و حذف اشتباهات
لینک مرجع