سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: درخواست مردم از یک جنس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
درباره چگونگی مطلع شدن نظر مردم از یک نوع مواد غذایی در شهر خودمان می خواستم راهنمایی بگیرم .ایا وضعیت بازار برای کارخانه تولیدی یک جنس خوب است یا نه؟تشکر
(11-02-2014 01:38 PM)کایزن نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
درباره چگونگی مطلع شدن نظر مردم از یک نوع مواد غذایی در شهر خودمان می خواستم راهنمایی بگیرم .ایا وضعیت بازار برای کارخانه تولیدی یک جنس خوب است یا نه؟تشکر

سلام

هر جنسی که هست رو ببر چنتا سوپرمارکت و عمئه فروش ببین ازت میخرن یا نه
اینجوری اگر مشکل یا مسئله ای داشته باشه دستت میاد

موفق و پیروز باشید10_004
سلام باتشکر فراوان.ولی هنوز تولیدی ندارم. ماندم خط تولید را در شهرستان راه بندازم یانه
تولید آزمایشی برای همینه برادر من! شما می دی برات تولید می کنن حتی اگه برات نصرفه بعد می بری تو بازار ببینم جواب میده یا نه!
سلام یعنی کلی هزینه کنم کارخانه راه اندازی کنم وبعد تولید آزمایشی کنم واگر جواب نداد چی ؟
سلام

اگه جنس مورد نظرتون قبلا تولید شده (توسط تولیدی دیگه ای هر جای کشور ) میتونین یه تعداد سفارش بدین و ببرین تو بازار شهر خودتون و بازار رو واسه اون جنس بسنجین. اگه بازارش خوب بود و مشتری داشت بعد اقدام به راه اندازی تولیدی کنین.

روش دوم اینکه به یک تولیدی سفارش بدین که اون جنس رو با برند و بسته بندی خودتون به تعداد محدود واستون تولید کنه و اگه اون مقدار که سفارش دادین توی شهرتون خوب فروش رفت بعد خودتون اقدام به راه اندازی تولیدی کنین.

پ.ن:
موقع راه اندازی تولیدی بهتره به غیر از شهر خودتون پتانسیل ارسال محصول به بقیه شهرا رو هم در نظر بگیرین و بررسی کنین که بعدا کارتون جای گسترش داشته باشه.
سلام ممنون
لینک مرجع