سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سایت گردشگری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت عزیزان واساتید.من دلم میخواد یه سایت گردشگری بزنم با تکیه بر جذب گردشگر خارجی که حتما باید سایت سه زبانه باشه.گردشگری رو جذب کنم که نیاز به اعمال جراحی باشن وایران هزینه عملشون خیلی کم میشه بیان وهمه کاراشون سپرده بشه به تیم من.در نهایتم اگه بخوان چارتا منطقه دیدنی وفروش صنایع دستی اون منطقه.ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم وچطوری.ممنون میشم راهنماییم کنید
خوب دوست عزیز شما برای اجرای این ایده تو اول باید بنوسید چه توانایی هایی دارید و چه امکاناتی و میزان سمایه و...
سلام دوست عزیز
پروژه جالب و قشنگیه
فقط چندتا مورد هست که پروژه های اینطوری رو همینطوری یهویی نمیشه واردش شد.
از جراح های ایرانی خیلی مطمئنی ؟
تا حالا بیمارستانی رفتی که ببینی شرایط پذیرش بیمار خارجیش چطوریه ؟
خارجیا مثل ایرانیا نیستنا اگر مشکلی برای مریض پیش بیاد نه دکتر رو ولش میکنن نه شمایی که معرفیش کردی.
دقیقا قراره مریضه رو ببرین گردش یا همراه مریضه رو ؟

پروژه خوب و بزرگیه. ولی بخوام نقطه شروعی بهت بدم برو بزرگترین بیمارستان محل زندگیت باهاشون مشورت کن بگو من کارم طوریه توریست زیاد میخوره به پستم میتونن مریضاشونو اینجا بیارن برای جراحی
هزینه ها برای اونا فرق داره یا مثل ایرانی هاست و شرایط کامل رو بپرس

محل اقامت اینا قراره کجا باشه ؟ ( خونست، هتله، ... )
و
و
و
تیکه تیکه باید اقدام کنی.
موفق باشی
(11-03-2014 02:40 AM)MohamadMJ نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
پروژه جالب و قشنگیه
فقط چندتا مورد هست که پروژه های اینطوری رو همینطوری یهویی نمیشه واردش شد.
از جراح های ایرانی خیلی مطمئنی ؟
تا حالا بیمارستانی رفتی که ببینی شرایط پذیرش بیمار خارجیش چطوریه ؟
خارجیا مثل ایرانیا نیستنا اگر مشکلی برای مریض پیش بیاد نه دکتر رو ولش میکنن نه شمایی که معرفیش کردی.
دقیقا قراره مریضه رو ببرین گردش یا همراه مریضه رو ؟

پروژه خوب و بزرگیه. ولی بخوام نقطه شروعی بهت بدم برو بزرگترین بیمارستان محل زندگیت باهاشون مشورت کن بگو من کارم طوریه توریست زیاد میخوره به پستم میتونن مریضاشونو اینجا بیارن برای جراحی
هزینه ها برای اونا فرق داره یا مثل ایرانی هاست و شرایط کامل رو بپرس

محل اقامت اینا قراره کجا باشه ؟ ( خونست، هتله، ... )
و
و
و
تیکه تیکه باید اقدام کنی.
موفق باشی
لینک مرجع