سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شروع به کار جدید ( شغل دوم ) - IT
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام خدمت میلیاردر های عزیز...
راستش نمیدونم عنوان خوبی انتخاب کردن برای موضوع یا خیر...
من کارشناس کامپیوتر - نرم افزار هستم ، 28 ساله ، متخصص شبکه ، حدود 3 سال توی یه شرکت isdp سابقه کار دارم و دوره های مربوطه رو گذروندم و تقریبا در حد معمول تخصص دارم توی زمینه شبکه ... برای اینکه بتونم خودم رو معرفی کنم تا حدودی وردپرس رو به صورت خود آموز یاد گرفتم و این سایت رو راه اندازی کردم : mfit.ir که میشه گقت یه کارت ویزیت یا رزومه یا کاتالوگ مجازی و آنلاین هستش....
قدم بعدی >> چاپ کارت ویزیت و ثبت شرکت
من حدودا تا ساعت 5 سر کار خودم هستم و به اینترنت دسترسی دارم ، میخوام کنار این شغل یه کار دیگه هم انجام بدم ، هر کاری که مرتبط با تخصصم باشه ، به دلیل ماهیت کارم و تخصصم میشه به فکر کارهای همزمان بود ، مثل در آمد اینترنتی ، دور کاری ، و یا کار های خدماتی در ساعات آزاد یا ساعت های غیر اداری .... الان اول راهم و می خوام اگه دوستان نظری یا پیشنهادی یا اعلام همکاری دارن اینجا اعلام کنن ... در کنارش ایده ها و فعالیت ها و اموری که مربوط به زمینه های کاری کامپیوتر و شبکه و اینترنت و ... هستش با هم رشته های خودم توی این بحث به اشتراک می زاریم....
خوب ظاهرا اینجا دکمه ویرایش نداره ( یا من پیدا نکردم )و باید توی ارسال پست خیلی دقت کرد

اولین ایده ای که به نظرم رسید سرچ توی اینترنت و پیدا کردن سایت کارخونه ها ، شرکت ها ، ادارات و .... > سپس رجوع به قسمت ارتباط با ما > ارسال تبلیغات ، رزومه ، تراکت اینترنتی ... جهت مشاوره و راه اندازی و تعمیرات و پشتیبانی و .... هر چیزی که مربوط به کامپیوتر و شبکه و اینترنت و غیره می باشد...
47 بازدید دریغ از یه پست ! ممنونم...
دوست عزیزم سلام
منم دقیقا شرایط شما رو دارم
خوشحال میشم ببینم دوستان چه راهنمایی هایی می کنن
من بعد ظهرا اگه کار نصب دوربین یا شبکه باشه انجام میدم اما دست ماشالا زیاد شده جدیدا
قطعات دست دوم هم خرید و فروش می کنم
یه مدت دنبال فروشگاه بودم که خیلی زمانبره و من اونقدر تایم ندارم
خوشحال میشم دوستان اگه چیزی به ذهنشون میرسه بگن
ممنون بابت نظرت دوست عزیز
منم توی فکر فروشگاه بوده و هستم...
یکی از همکاران این کار رو انجام داده ، یه دفتر توی یه پاساژ ( که خیلی رفت و آمد نداره و گرون نیست ) گرفته و به شرکت و سازمان ها تجهیزات می فروشه ، هر چیزی که فکرشو بکنی ، یه منشی داره و خودش با تلفن کاراشو انجام می ده ، فک نمیکنم خیلی بتونه زمان گیر باشه ....
درسته دس زیاد شده ولی به نظرم این شرایط می تونه با افزایش دانش فنی و استفاده از ایده های جدید و نو آوری کلا خنثی بشه !
یه سوال دیگه ، واسه شروع کار می خوام یه شرکت هم ثبت کنم ... به نظرتون " سهامی خاص " یا " مسئولیت محدود " ؟
سلام به دوستان عزیز
بنده هم شبکه خوندم و کار کردم
اما می دونید مشکل کار ما چیه ؟
کار ما تو مراکز استان مافیای خودش رو داره
اینا کارهای کل شهرستان هارو در استان میگیرن
وگرنه تو شهرستان ما کلی کارخونه و نیروگاه و مراکز دولتی داره
اگه با این مشکل بشه مقابله کرد مطمئنا همه افراد به کارشون میرسن
البته دانششو رو هم باید خوب خوب داشت وقتی میخوایم پرچم دار بشیم !
ممنو از نظرت...
دوستان اگه شهر یا استانشونم بگن بهتر میتونیم نظر بدیم ... البته این بحث صرفا در مورد شبکه نیست و به نظرم در مورد تمام مباحث it باشه خوبه ....
در مورد مافیا باید عرض کنم هرچقدر هم دس زیاد باشه و کله گنده ها بتونن کار ها رو بگیرن ، بازم کار هایی هست که به دلیل کوچک به نظر اومدن یا داشتن سود کمتر به چشم اون کله گنده ها نمیان ! یه مساله دیگه اینکه همون شرکت های کله گنده گول های گننده تر میگیرن و میشه با دادن قیمت پایین کار گیر آوورد !

یه مساله دیگه که میشه در مورد بحث کرد گیر آوردن کار نیست بلکه کار آفرینی یا درامد زایی از کاری باشه که خودمون راه بندازیم ! البته با ایده و نوآوری !
در مورد فروش تجهیزات خب بایستی سرمایه حداقل 10 میلیون داشت و اگر بخوایم چنین سرمایه ای رو تو بازار بریزیم به نظرم از کار اولمون باید بیایم بیرون چرا که آدم خودش رو سر کارش نباشه کارها بعضا جلو نمیره.
البته این نظر منه
همچنین تجربه من نشون داده که سازمانها و شرکتهایی که از بیرون خرید می کنن دنبال ارزون ترین ها هستند و خیلی سخت پول میدن
نظر شما چیه؟

در رابطه با مافیا من عقیدم بر اینه که تو دنیای آی تی کارهای کوچیک بیشتر سود داره
مثلا شما اگ بخوای یه مرغداری کوچیک رو شبکه و دوربین و آنتن و ... واسش بگذاری باید بیشتر هزینه کنی و زمان صرف کنی و بیشتر دنبال نقد کردن پولت باشی.اما یه سوپر مارکت رو در عرض دو روز میشه دوربین و دزدگیر واسش گذاشت.چون قیمت تمام شدش واسه صاحب مغازه کمتر میفته راحت تر پول میده تا اینکه بخوای مثلا 30 الی 40 تومن از یه مرغداری بگیری و مافیا ها هم دنبال کارای کوچیک نیستن.
کارهای سبک و کوچیک هم تعدادشون بیشتره هم پول گرفتن ازشون راحت تر

دوستان نظرشون در رابطه با یه تبیلغ بزرگ و منسجم واسه پشتیبانی آی تی شرکتهای کوچیک مثل دفاتر بیمه،مدارس،اداره ها و ... چیه؟
تجهیزات حتما سرمایه هم نمیخواد ، امتیاز و نمایندگی یه شرکت معتبر رو میشه با مکاتبه و رایزنی گرفت ولی خب برای تبلیغات سرمایه میخواد باید وقت گذاشت و مهمتر از همه قیمت ها باید از بقیه جاها ارزون تر باشه

بنظرم تو بحث ای تی باید از کم شروع کرد، چون همونطور که گفت همه کارها مافیای خودش رو داره
پله پله .. انسان دانشش رو داشته باشه زود رشد میکنه
اداره ها هم دست مراکز استان هست اکثرا
مدارسم پول ندارن !
البته شما بیشتر بحث سخت افزاری و شبکه حوزه آی تی منظورتونه انگار
وگرنه تو حوزه آی تی و آنلاین اگر یه سرچ و تحقیق دقیق بکنید و از روی ایده اونطرفیا بتونی یه بومی سازی داشته باشید خیلی عالی میشه.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع