سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خشک کردن میوه و بسته بندی و فروش آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من تو یه شرکت کار میکنم که حدود 50 پرسنل داره کار هممونم اداریه. بنظر شما میتونم میوه خشک کنم مثلا آلو خشک بعد بسته بندی کنم مثلا هر بسته 2 هزار بعد بصورت روزانه به کارمندا بفروشم؟
باید اینو هم بگم که 2 دستگاه تو این ساختمون 5 طبقه هست که خوراکی میفروشن گفتم منم محصولاتمو بعد از تعیین کردن قیمت بذارم تو این دستگاه و بفروشم. نظرتون چیه؟ خواهشا نظراتتون رو بگید هرچند کوتاه باشه ممنون از لطفتون
200 نظر و بدون هیچ نظری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معذرت 200 بازدید
(10-22-2014 12:33 PM)DJ MehrDL نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من تو یه شرکت کار میکنم که حدود 50 پرسنل داره کار هممونم اداریه. بنظر شما میتونم میوه خشک کنم مثلا آلو خشک بعد بسته بندی کنم مثلا هر بسته 2 هزار بعد بصورت روزانه به کارمندا بفروشم؟
باید اینو هم بگم که 2 دستگاه تو این ساختمون 5 طبقه هست که خوراکی میفروشن گفتم منم محصولاتمو بعد از تعیین کردن قیمت بذارم تو این دستگاه و بفروشم. نظرتون چیه؟ خواهشا نظراتتون رو بگید هرچند کوتاه باشه ممنون از لطفتون

دوست عزیز ایده بسیار خوبیه با مقدار کم شروع کن بهتر از بیسکوییت و .... مطمئن باش جواب میده
(10-22-2014 05:44 PM)DJ MehrDL نوشته شده توسط: [ -> ]200 نظر و بدون هیچ نظری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معذرت 200 بازدید

متاسفانه چندیست دوستان کم لطفی میکنن
من بهت پیشنهاد میکنم اولش زرد الو خشک کن ... اسم اش فک کنم برگ قیصری اگه اشتباه نکنم... فقط نیاز به مجوز بهداشت داری که کارت که گرفت بگیر...

خوبه به جز خشک کردن مواد میتونی با یه دستگاه پرس که ان هم برای خشک کردن میوه وبسته بندی لازمه بگیری..
و لواشک های طبیعی میوها مثلا البالو یا هرمیوه ای که میشه تبدیل به لواشکش کرد
خودم به شخصه عاشق الوچه ام الوچه درست کن وبفروش فقط داش بهداشت حتمن حتمن رعایت کن که من خودم یه بار ذغال اخته خوردم تاچند روز مرض شدم اگه یکی از کار مندام ناراحتی چیزی پیدا کنه به همه میگه نخرین که خودش یه تبلیغات منفیه واست...
راستی حتمن راجب ماندگاری وشرایط نگهداری انواع محصولاتی که میزاری نحقیق کن که خدایی نکرده فاسد نشن توی دستگاه.
واقعن من عاشق الوچه لواشکم خودم توی نمایشگاه پاییزه شهرمون که غرفه داشتیم روبرومون یکی اورده بود الوچه جنگلی این چیزا توی یه بسته های چندکیلویی داشت میکرد توی ظرف های یکبار مصرف و هر بسته ای میداد2000تومن کلی فروش داشت اجاره نمایشگاه واسه10 روز500تومن بود این خانومه اخر نمایشگاه کلی راضی بود...
خلاصه کنم حرفام میگم بروتوی خطش فقط بحث خراب شدنش این چیزاشم در نظر بگیر اطلاعات بیشتر در رابطه با لواشک والوچه میتونی از یه ترشی فروشی خوب بپرسی

موفق باشی
راستی شرمنده سرعت تایپم بالاس بعضی جاها غلط املایی داشتم دیگه
بسیار ممنون از راهنماییت
لینک مرجع