سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چطوری میشه یه بازی اندروید رو تو گوگل پلی یا اندروید مارکت برا فروش ارائه کرد؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه عزیزان
راستش یه سوالی برام پیش اومده که اگه کسی جوابشو داره ارسال کنه ممنون میشم چون شاید این سوال خیلی از دوستان دیگه هم باشه:

چطوری میشه یه بازی اندروید رو تو گوگل پلی یا اندروید مارکت برای فروش ارائه کرد؟10_004
(10-15-2014 07:35 PM)garshasp نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
http://barnamenevis.org/showthread.php?4...B%8C%D8%AF
موفق باشید

ممنون دوست گلم،واقعا مفید بود
موفق و شاد باشی10_004
سلام
شما اگه حتی موفق بشی و توی گوگل پلی بازی یا نرم افزار اپلود کنی احتمال موفقیتت کمه چون گوگل پلی تو ایران ف/ی/ل/ت/ره و در ضمن اگه نرم افزارت فروشی باشه به دلیل تحریم گوگل گرفتن پولت داستانها داره
بهت پیشنهاد میکنم اپلیکیشنت را در اپ استور کافه بازار که ایرانی قرار بدی
سپاس
(10-16-2014 12:54 PM)yunespc نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
شما اگه حتی موفق بشی و توی گوگل پلی بازی یا نرم افزار اپلود کنی احتمال موفقیتت کمه چون گوگل پلی تو ایران ف/ی/ل/ت/ره و در ضمن اگه نرم افزارت فروشی باشه به دلیل تحریم گوگل گرفتن پولت داستانها داره
بهت پیشنهاد میکنم اپلیکیشنت را در اپ استور کافه بازار که ایرانی قرار بدی
سپاس

یک دنیا ممنون دوست عزیز
حرف جالبی هم زدی،البته مارکت های زیادی هستند که با ایران مشکل ندارن اما مشکل سر تعداد کاربراشون هست که کم هستند،حالا به نظر شما نرم افزار یا بازی من تو کافه بازار چقدر میتونه فروش داشته باشه؟ مثلا یه نرم افزار یا بازی معمولی ؟10_004
اگه رایگان باشه که میتونه موفق بشه ولی اگه پولی باشه باید نرم افزارتون خوب باشه که فروش بره
به نظر من اگر کسی توانایی مالی و علمیش را داره یدونه سایت مثل کافه بازار بزنه از100تا برنامه آندروید ساختن بیشتر گیرش میاد .این طور که من اطلاع دارم این آقایون کاسب تحریم در کافه بازار حدود 40درصد کل فروش نرم افزار را برای خودشون بر می دارند با حساب 10درصد مالیات و هزینه راحت 30درصد کل مبلغ زحمت شما میره تو جیب اینها
گوگل پلي كه فيلتر نيست
دوستان نظر و شناسایی نیاز و علاقه مردم مهم است.
برای مثال چه کسی فکر میکرد که یک نرم افزار برای گذاشتن عکس روی اعلامیه یا سنگ قبر اینطور بفروشد یا یک نرم افزار نه چندان با کیفیت نکته و ترفند آن طور اما ده ها نرم افزار با کیفیت و برنامه نویسی سنگین می شناسیم که فروش کمی داشته اند.
نیاز سنجی مهم ترین و پایه ای ترین موضوع در تولید نرم افزار است.
(10-20-2014 01:08 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان نظر و شناسایی نیاز و علاقه مردم مهم است.
برای مثال چه کسی فکر میکرد که یک نرم افزار برای گذاشتن عکس روی اعلامیه یا سنگ قبر اینطور بفروشد یا یک نرم افزار نه چندان با کیفیت نکته و ترفند آن طور اما ده ها نرم افزار با کیفیت و برنامه نویسی سنگین می شناسیم که فروش کمی داشته اند.
نیاز سنجی مهم ترین و پایه ای ترین موضوع در تولید نرم افزار است.

با تشکر و سپاس فراوان از همه عزیزان و به خصوص جناب آقای کاظمی
واقعا همینطور هست شما وقتی به بازی پو نیگاه میکنید میبینید که گرافیک بسیار بچه گانه و پائینی داره اما ذوق و خلاقیت ایده پرداز این بازی اندرویدی ،فروش اون رو به کره ماه رسونده، کاملا با نظر آقای کاظمی موافق هستم.
لینک مرجع