سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سرمایه گذاری با سرمایه کم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان 10_004
یه راست بریم سر اصل مطلب!
راستش من به کاری مشغولم که هرماه داره درآمدم بیشتر میشه و این ماه حدود 600-700 تومنه!
اولش کلی برنامه داشتم واسه این درآمد ولی الان تصمیم گرفتم چون نیاز ضروری ندارم سرمایه گذاری کنم! 4yajuyo
ولی راستش نمیدونم با همچین پول کمی میشه چیکار کرد؟
یکی از دوستام پیشنهاد کرد بزنم تو کار بورس و عرضه اولیه سهام شرکت هارو بخرم و میگفت اینجوری تو کوتاه مدت سود خیلی خوبی داره!
میشه یکی راهنمایی کنه بگه مثلا با 500 تومن میشه چیکار کرد تو بورس!؟! Huh
پیشاپیش خیـــــلی مرســــــی ! Heart
درود بر شما
ببینید دوست من باید برای شروع هرکاری اصول اون رو فرا بگیرید بورس هم از اون دسته فعالیت هاست
که حتی با داشتن اطلاعات زیاد و یادگیری تئوری باز هم باید با قدرت وارد این بازار بشید و خیلی قوی کارتون رو اداره کنید
تا بتونید بازار سود دهی برای خودتون فراهم کنید.
از قدیم میگن آواز دهل از دور شنیدن خوش است، شاید خیلی ها از سود این بازار حرف بزنن اما ضرر های جبران ناپذیری هم برای افراد مبتدی و حتی حرفه ای هم بوده و هست که نمیشه چشم پوشی کرد.
برای شروع بهتر هست کلاس های آموزش بورس رو که به صورت کاملا رایگان و حرفه ای توسط استاد رحیمی تدریس میشن داخل انجمن استفاده کنید و همراه با سایر دوستان به فراگیری این علم بپردازید و در آینده ای نه چندان دور به موفقیت برسید.
500 هزار تومن برای شروع و سنجش بد نیست چون هم ریسک کمتری داره و هم سود و زیان کمتر اما بعد از یک دوره میتونید به اضافه کردن سرمایه هم فکر کنید.
این هم لینک کلاس http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11959
امیدوارم استفاده کنید و موفق باشید
راستش با دیدن این مطلب خیلی 2 دل شدم :
باید توجه کنید درجه نقد شوندگی آن (بورس) به نسبت بقیه جاها کمتر است مثل بازار ارز و طلا
بعضی وقتها شرکتها نمادشان را می بندند که در این مواقع اصلا امکان نقد کردن سرمایه وجود ندارد
در ایران سهامداران عمده با استفاده از ناکارایی قانون هر وقت که دلشان می خواهد نماد شرکت را می بندند یعنی خرید و فروش سهام متوقف ؟ که در هیچ کجای دنیا وجود ندارد
مثل شتران و .................

الان همچین چیزی درسته؟
انقد همه چی الکیه؟
کسی جواب نمیده؟ Sad
سلام
اگر کسب دلاری دوست دارید یک پیشنهاد براتون دارم
حتما پیام خصوصی بگذارید تا بتونم پاسخ بدم
(06-01-2016 12:40 PM)mostafa7063 نوشته شده توسط: [ -> ]حتما پیام خصوصی بگذارید تا بتونم پاسخ بدم

سلام دوست گرامی لطف میکنید در مورد این کسب و کار تون توضیح مختصری را بفرمایید . در ضمن پیام خصوصی شما فعال نیست .با سپاس
لینک مرجع