سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی کسب درآمد در اینستاگرام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
مدتیه که در اینستاگرام فعالیت دارم
میبینم صحفه که فالور های زیادی دارند درآمد خوبی دارند
مثلا کسایی که 100 هزار فلاور دارند پول خوبی واسه قرار دادن تبلیغ دیگران تو صحفشون میگیرند
یا خودشون علاوه بر گذاشتن پست چیزهایی هم مثله کفش لوازم جانبی گوشی یا کار های دست ساز رو میزارند واسه فروش یا پیج های بدنسازی پول زیادی واسه دادن برنامه میگیرند
______
به نظر شما ارزش داره یه مدت وقتمو صرف رسوندن یه صحفه به تعداد زیاد فلاور کنم ؟؟
لطفا هرچی به ذهنتون میرسه بگید
با سلام
براي کاري که بهش علاقه داريد و مطمئن هستيد به نتيجه ميرسه
صرف وقت تنها کاري هست که انجام دادين
از افرادي که پيج دارن بپرسيد راهنماييتون کنن
موفق باشيد
اگه وقت خالی دارید این کار رو بکنید. میتونید هزینه هایی برای تبلیغات بگیرید یا محصولاتی میفروشید. اگه در نهایت دیدید که نمیتونید کاریش کنید، میتونید پیج رو بفروشید.
عزیز حتما کار کن و سعی کن موضوع کار خاص داشته باشی
روی یک موضوع کار کن
این کارو انجام دادم الان 8000 فلاور دارم
فعلا طنز میزارم
اما دنبال یه ایده خاصم
کسی چیزی سراغ نداره ؟؟؟؟
دوست عزیز
اگر دنبال کار زود بازده هستید که نمیدونم چقد طول میکشه تا به نتیجه برسه این فعالیتتون اگه زود بازده هست که هیچ
ولی اگه رسیدن به درآمد در اینستا نیاز به زمان زیادی داره ، به هیچ وجه فعالیت محض در شبکه های اجتماعی و بدون داشتن سایت مستقل رو توصیه نمیکنم
من خودم زمانی در فیس*بوک فعالیت داشتم
اما الان تقریبا فیس*بوک توی ایران کنار رفته و مردم رفتن سراغ بقیه شبکه های اجتماعی البته در دنیا اینطور نیست و هنوز جایگاه خودش رو داره
سیاستهای فیس هم بسیار سختگیرانه شده و الان تا پول ندید کار پیش نمیره
و مطالب پیج ها خوب دیده نمیشن

حالا شما رفتی سراغ اینستا و ممکنه همین اتفاق اونجا هم بیافته

یک حقیقت تلخ وجود داره
تا زمانی که در سیستمی که متعلق به خودتون نیست فعالیت کنید ، صاحب اون سیستم میتونه با یک کلیک هفته ها ، ماه ها و حتی سال ها زحمات شما رو بر باد بده

پس به نظر من اگه دید میان مدت یا بلند مدت دارید واسه خودتون مستقل سایت بزنید
و بعد از اون هرشبکه ی اجتماعی که فعالیت کنید یه جورایی واستون تبلیغ به حساب میاد
حالا هم میتونید توو شبکه های اجتماعی فعالیت کنید و درآمد داشته باشید و هم سایت خودتون تبلیغ میشه و اگه یه روز نتونستید اونجا فعالیت کنید خیالتون راحته که زحماتتون هدر نرفته ...

در ضمن اگر براتون مقدوره ممنون میشم یه توضیحی بدید که چه طور میشه در اینستاگرام فالوور جذب کرد؟
من الان برای طراحی وبسایت و یا فعالیت در شبکه های اجتماعی مشکلی ندارم، الان شبیه ساز اندروید روی کامپیوترم نصب کردم و میتونم یه شبکه اکانت اینستاگرامم رو بترکونم. مدتی سایت تفریحی داشتم و توش جوک و عکس خنده دار میزدم و توی اینستاگرام و لاین یه گروه داشتم اما یک قرون هم سود نداشت فقط بازدید بالایی داشت.
تا مطالب غیر اخلاقی و کالاهای غیر اخلاقی توش نذاری به سود نمیرسی...
(03-29-2015 08:04 PM)هورداد نوشته شده توسط: [ -> ]من الان برای طراحی وبسایت و یا فعالیت در شبکه های اجتماعی مشکلی ندارم، الان شبیه ساز اندروید روی کامپیوترم نصب کردم و میتونم یه شبکه اکانت اینستاگرامم رو بترکونم. مدتی سایت تفریحی داشتم و توش جوک و عکس خنده دار میزدم و توی اینستاگرام و لاین یه گروه داشتم اما یک قرون هم سود نداشت فقط بازدید بالایی داشت.
تا مطالب غیر اخلاقی و کالاهای غیر اخلاقی توش نذاری به سود نمیرسی...

نه اینجوریام که شما میگی نیست عزیز
به نظرم به جای جک و طنز و ... تخصصی روی یه موضوع کار کنید خیلی بهتره.
بازدید کننده ها باید هدف مند باشند وگرنه بازدید زیاد که به تنهایی ارزشی نداره

اتفاقا یک خانمی بودن از اعضای همین انجمن ، میگفتن تو اینستا لباس میفروشن و راضی هم بودن
میگفتن که مشتری پول رو کارت به کارت میکنه و بعد ایشون ارسال میکردند و خودشون متعجب بودن که چه جوری مشتری ها اعتماد میکنن :دی

لینک مرجع