سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروش زعفران یا نمایندگی اینترنت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچه ها به نظرتون بین این 2 شغل کدوم یکی سود آور تره ؟

1 : ایجاد مغازه فروش زعفران و برنج و چای و عسل و هرچیزی که به اینا مربوط میشه مثلا کیک زعفرانی یا چای لیمویی :منطقه مد نظرم بالا شهر یه خیابون شلوغ ولی دور و بر مغازمون عمده فروشی مواد غذایی هم چندتایی هستش ولی خرده فروشی با این سبک نیست.

2 : نمایندگی فروش و پشتیبانی اینترنت شاتل و یا صبانت در شهر یزد : 5 تا دیگه نمایندگی از اینترنتهای مختلف تو شهرم هست های وب.پارس آنلاین.آسیا تک.مخابرات.پیشگامان.ولی تحقیقی که کردم خیلی رضایت ندارن از کار این شرکتها یا پشتیبانی ضعیفه یا قطع و وصل داره یا قیمتشون گرونه

و دلیلتون از انتخاب یکی از این 2 مورد چیه چرا به نظرتون بیشتر سود آور هستند.اگه شما بودید با توجه به شرایطی که گفتم کدومو انتخاب میکردید.
سلام
من یزد نمیدونم چه شرایطی برای مغازه وجود داره اما در مورد شاتل که گفتی به نظرم ایده خوبیه. من شاتل دارم و ازش راضیم. جزو شرکتایی نیست که اولش خوب باشه جا که افتاد بد کنه خودشو. چند ساله توی بیرجند دارم و خیلی راضیم
در مورد مغازت هم برای محصولات استراتژیک منطقه خودمون مثل زعفرون، زرشک، عناب، و سایر محصولات که خاص بیرجند هستو میدونی میتونم ساپورتت کنم
ممنونم نظر باقی دوستان چیه
منتظر باقی نظرات دوستانم هستیم 60 تا بازدید ولی بدون راهنمای
منم نظرم نمایندگی شاتل یا پارس آنلاین بالاخره اینترنت پر سرعت همه نیاز دارن بنده خودم پارس دارم داداشم شاتل
تو هر خانواده یک اینترنت پرسرعت باید بشه نیازه نمیشه با دنیا ارتباطات بیگانه بود روز به روز بیشتر میشه مشترکین
اینترنت پر سرعت توصیه من همینه
موفق باشید
لینک مرجع