سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جالب و...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام خدمت همه
من امروز رفتم سازمان صنعت و معدن شیراز
گفتم یک طرح بهم معرفی کنید برای شروع کار
قسمت مربوط به کشاورزی که گفت ما طرح زیر 700 میلیون نداریم،
گفتم وام،
گفت وام هم نمیدیم،
گفتم پس چیه تبلیغ میکنند میگن بیایید تولید کنید وام هم میدیم
گفت خودت که میگی، "میگن":huh:
بعد رفتیم سراغ قسمتی که مربوط به صنعت بود، یه جزوه که حدود 5_6 تا صفحه بود بهم داد که طرح زیر 2میلیارد نداشت، گفتم وام
گفت باید 30درصد خودت بدی بقیه وامHuh
شما اگه با پارتیت میرفتی یه وام پنج میلیاردی بهت میدادن و میگفتن به سلامت...
البته یکسری پارتی داریم که کف پرداختی بهشون بیست میلیارد تومان هستش اما حکم کیمیا دارند...
من یه طرح برای پرورش شترمرغ داشتم، هم تحقیق در مورد زمین بهینه و هم طرح درآمد و فروش و...
وقتی خواستم باهاش وام بگیرم گفتن نمیشه اما دوستم با یه پارتی همون طرح رو برد و وام گرفت و طرح رو اجرا نکرد و قسط وام رو هم نداد... البته جهت تقدیر از من یه خودکار چینی بهم اهدا کرد که نمی نویسه...
با سلام
بهترین حالت برای انجام دادن این چنین کارها تشکیل تعاونی هست و بعد اقدام از طریق صنعت و معدن یا جهاد کشاورزی
اینطوری هم وام میدن بهتون هم زمان خوبی بهتون میدن تا همگام یا پس از بهره برداری شما شروع به بازپرداخت کنید.
موفق باشید
(09-15-2014 02:52 PM)sajjadb نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت همه
من امروز رفتم سازمان صنعت و معدن شیراز
گفتم یک طرح بهم معرفی کنید برای شروع کار
قسمت مربوط به کشاورزی که گفت ما طرح زیر 700 میلیون نداریم،
گفتم وام،
گفت وام هم نمیدیم،
گفتم پس چیه تبلیغ میکنند میگن بیایید تولید کنید وام هم میدیم
گفت خودت که میگی، "میگن":huh:
بعد رفتیم سراغ قسمتی که مربوط به صنعت بود، یه جزوه که حدود 5_6 تا صفحه بود بهم داد که طرح زیر 2میلیارد نداشت، گفتم وام
گفت باید 30درصد خودت بدی بقیه وامHuh

حالا طرحهاش چطور بود؟جدید بود؟قابل اجرا؟بازدهیش چطور بود؟
زحمت میکشی بیشتر توضیح بدی؟ممنون...
قسمت کشاورزی که یارو گفت کم هزینه ترین طرحی که داریم بسته بندی حبوبات هست که 700 م هزینه داره
طرح های صنعتی هم به نظرم جالب و بروز بودن اما خوب هزینه زیادی برای راه اندازی لازم داشت، ولی خوب من هزینه های راه اندازی که دیدم برق از سرم پرید و با توجه زیادی پیگیر نشدم
اگه به من و شمای جوون که پارتی مون خداست وام بدن پس مدیران و روسا و معاونین و مسئولین خرید و حسابداران اداره جات و سازمانها چجوری زندگی کنن ؟!
چجوری با ماهی یکی دو میلیون سه چارتا خونه تو تهران و مشهد و ویلا تو شمال و ماشین آخرین سیستم داشته باشن؟
چجوری همه بچه هاشون برن با این شهریه های سنگین دانشگاه آزاد اسلامی ! با پول مدرک بگیرن و بیان استخدام شن؟
چرا به فکر این طفل معصوما نیستید آخه؟
(09-16-2014 07:49 PM)soshiant نوشته شده توسط: [ -> ]اگه به من و شمای جوون که پارتی مون خداست وام بدن پس مدیران و روسا و معاونین و مسئولین خرید و حسابداران اداره جات و سازمانها چجوری زندگی کنن ؟!
چجوری با ماهی یکی دو میلیون سه چارتا خونه تو تهران و مشهد و ویلا تو شمال و ماشین آخرین سیستم داشته باشن؟
چجوری همه بچه هاشون برن با این شهریه های سنگین دانشگاه آزاد اسلامی ! با پول مدرک بگیرن و بیان استخدام شن؟
چرا به فکر این طفل معصوما نیستید آخه؟

A00 (57) A00 (57) A00 (57) A00 (57) A00 (57) A00 (57) A00 (57) A00 (57)
100%موافقم منم پیگیر این جریان شدم و حتی تعاونی هم ثبت کردم اما وقتی مدارک تعاونی رو گذاشتم جلو طرف اصلابه کل زد زیر حرف خودش و گفت که من همچین حرفی نزدم.....
(بوووووووق)
همه این قولهای حمایتی که میدن فقط در حد حرف هست و جمع کردن رای و در عمل هیچ
دوست عزیز به نظر من تو این طرح ها ببین کدوم طرح رو با سرمایه کم می تونی شروع کنی و کم کم توسعه بدی.مثلا همین طرح بسته بندی حبوبات
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع