سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده ساخت دستگاه....
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان وقتی از شهرستان وارد تهران میشدم سوار هر ماشینی که میشدم گرم بود ووقتی به راننده میگفتم که کولرشو بزنه باوجود اینکه گرما به خودش هم فشار میاورد میگفت که اگه کولر بگیرم به ماشین فشار میاد وراه نمیره وجوش میاره خب حالا اگه کسی باشه که وقت بزاره وبتونه یه نوع کولر بسازه که به ماشین فشار نیاره ایندشو تظمین کرده ویه خدمت هم به بشریت کرده.
بعدا ایده های بیشتری میدم.A00 (92)[/color]
داداش این ایده نیست...
انواع و اقسام کولر هستش برای خودرو مهم هزینه تمام شده است که به صرفه نیست...
به نظر شما شرکتهای خودرو سازی با اون عظمتشون نمیتونن کولری بسازن که به ماشین فشار نیاد؟!!! بحث سر هزینه تموم شده ماشینها و قدرت موتورشونه !!!
(09-12-2014 03:46 PM)هورداد نوشته شده توسط: [ -> ]داداش این ایده نیست...

(09-12-2014 06:11 PM)مهدی ر نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما شرکتهای خودرو سازی با اون عظمتشون نمیتونن کولری بسازن که به ماشین فشار نیاد؟!!! بحث سر هزینه تموم شده ماشینها و قدرت موتورشونه !!!

ذوستان این چه جوابیه به دوستمون میدید آخه!
اگه قرار باشه همه اینجوری فکر کنن که هیچ چیز توی دنیا تغییر نمیکنه
دوستمون یک مشکل رو مطرح کردند که حل کردنش غیر ممکن نیست
همچنین دلیلی نداره اگه دیگران نتونستن ما هم نتونیم
10_004 10_004
(09-12-2014 08:57 PM)sinap نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-12-2014 03:46 PM)هورداد نوشته شده توسط: [ -> ]داداش این ایده نیست...

(09-12-2014 06:11 PM)مهدی ر نوشته شده توسط: [ -> ]به نظر شما شرکتهای خودرو سازی با اون عظمتشون نمیتونن کولری بسازن که به ماشین فشار نیاد؟!!! بحث سر هزینه تموم شده ماشینها و قدرت موتورشونه !!!

ذوستان این چه جوابیه به دوستمون میدید آخه!
اگه قرار باشه همه اینجوری فکر کنن که هیچ چیز توی دنیا تغییر نمیکنه
دوستمون یک مشکل رو مطرح کردند که حل کردنش غیر ممکن نیست
همچنین دلیلی نداره اگه دیگران نتونستن ما هم نتونیم
10_004 10_004
من نگفتم چون دیگران نمیتونن ما هم نمیتونیم . مهم اینه که چیزی که دیگران تونستن با چه هزینه و قیمتی تولید شده . مثلا میتونیم بگیم پراید امار تلفات تصادفش بالاست چون بدنه مقاومی نداره و ورقه های نازک برای ساختش استفاده میشه پس بیایم بدنه ای طراحی کنیم که مقاومتر باشه !!!! خب حالا که بدنه مقاومتر شده قیمتش چقدر شده ؟؟ خب این مشکلات رو همه میدونن راه حلشم میدونن پس ایده حساب نمیشه که بخواید به عنوان ایده و ابتکار مطرح کنید.
ایده این نیست که من بگم بچه ها بیاین کاری کنیم که اگه انسان با ماشین تصادف کرد چیزیش نشه... این طرح مسئله هستش...
ایده اینکه لباسی بسازم که در برابر ضربه مقاوم باشه یا حداقل طرحی براش داشته باشم...

الان در ایران باب شده همه به طرح مسئله یا کپی ایده های اجرا شده میگن ایده جدید...

ایده، وبسایت خرید فروش اکانت جیمیل و یاهو و یا سایتهای دانلودی هست که به من ادرس esell..... زدم...
اگه میتونید برای افزایش کاربر این ایده ام یه ایده ناب بدهید...
توچه کنید که ارسال پیامک تبلیغاتی و ایمیل ایده محصوب نمیشه در این زمینه، بلکه یادآوری روش های قدیمی هستش...
مهم نیست که این مشکل قبلا مطرح شده یا نه! مهم اینه که شما بتونین یه راه حل جدید برای این مشکل پیدا کنین که از لحاظ اقتصادی قابل توجیه باشه
سلام ودرود
بنده هم موافقم .الان اکثرا به یادآوری خاطرات گذشته میگن ایده
ولی در رابطه با حرف دوستمون که یه کولری بشه ساخت که به موتور فشار نیاره باید بگم که کارخوبیه .
واینکه تا حالا شرکت های ایرانی این کار رو نکردند باید بگم که چند دلیل داره :1-افرادی که اونجا کار میکنند بی سواد و بی هنر هستن 2-شرکتها مجبور به انجام این کار نیستن چون در ایران استاندارد و کیفیت تنها مسائلی هستن که شرکتهای خودروسازی به آن توجه ندارن(به قول خودشون استاندارد یعنی حداقلهای ایمنی )

حالا اگه کسی روی این قضیه فرصت کنه یه مدت آزمایش و خطا کنه مطمئنا به نتیجه بسیار عملی و خوب میرسه
در ضمن تو ایران ما طرح های بسیار عالی و حالبی جوانهای ما میدن و از لحاظ اقتصادی هم به صرفه ولی تو ایران ما چون به نفع دولتمردان نیست اجازه صنعتی شدن به آن نمی دهند که جای تاسف داره
چرا راه دور میروید؟؟؟
خیلی ساده میشه یه سیستم مثل سیستم خنک کننده یخچال رو در ماشین پیاده کرد و در این حالت حتی میشه رادیاتور رو در صندوق عقب جاسازی کرد تا در تصادفات هم صدمه نبینه و گازش منتشر نشه...
یه دانشجوی ایرانی این طرح رو داده.. که مصرف انرژی جا به جایی سیال رو به 40 درصد کاهش میده و مصرف انرژی خنک سازی رو 10 درصد و در کل 55 درصد تلفات سیستم رو کاهش میده...
اما هزینه تمام شده چندین برابر خواهد شد و این اصلا برای شرکت های خودرو سازی خوب نیست...
ساخت وسایلی با کارایی متفاوت و پایین دلیل بر نادانی مهندسین طراح نیست بلکه عدم توانایی مردم در پرداخت هزینه تکتولوژی هستش...
این که من تا الان نرفتم کره ماه دلیل بر عدم توانایی انسان برای رفتن به ماه نیست بلکه عدم تحمل جیب من برای پرداختش...
ممنونن از نظرات دوستان
به نظر من گاهی بدترین ایدها بهترین ها هستند.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع