سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: صنعت کفش-ایده با 5 میلیون!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام خدمت دوستان
اولین پست من توی انجمن هست.....

دوستان یه طرحی دارم لطفا از لحاظ عملی شدن جواب بدین و بفرمایین چطور هست ؟

امیدوارم ایده خوبی باشه و هم واسه من هم دوستان عملی بشه

خب دوستان.....

این کار اندک سرمایه ای میخاد ( با این دوره زمونه به 5 میلیون میگم اندک!!! )

ما میایم واسطه میشیم بین تولیدی های کفش و مغازه های کفش فروشی.....
توی گوگل سرچ کنید تولیدی کفش.....
سه صفحه اول چیزی حدود 20 تولیدی میاره....
من تولیدی بهشتیان و افاق و ایران کنزو و..... انتخاب کردم!!!
هر تولیدی یه سایت داره وارد سایت که بشیم انواع مدل کفش همراه با رنگ بندی و عکس اون کفش هست.....

خب من اول با تعدادیشون تماسش میگیرم و قیمت کفشاشونو میپرسیم....
بعد مثلا با سه تولیدی به توافق میرسیم
عکس کفشارو از سایت هاشون بر میداریم طبق کدهایی که روی هر کفش داره قیمتاشونم مینویسیم و روی هر کفش 3 هزار تومن سود برا خودمون برمیداریم مثلا یه کفش قیمت زده 17 تومن ما میزنیمش 20 تومن!!!

بعد یه دفترچه پر از عکس کفش درست میکنیم که البته ریختن عکس هارو توی تبلت بیشتر ترجیح میدم!!!! خب تا اینجا ما قسمت خریدو حل کردیم!!!!!!!
یه تبلت یا دفترچه داریم که عکس مثلا هزارتا کفش( به راحتی با تولیدی ایران کنزو و افاق هزارتا کفش ردیف میشه!)))) داریم که قیمتاشون هم کاملا مشخصه
مرحله بعد فروش هست!
میریم داخل یه کفش فروشی و بهشون میگیم نماینده تولیدی هستیم ( بضی تولیدیا نمایندگی هم راحت میدن )
بروشور یا تبلت یا دفترو نشونشون میدیم
من میگم مطمئنم که اون طرف توی کفشاش نقصی داره و وقتی هزارتا کفش بیاد جلوش حداقل ده تا دونه میخره نه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ خب طرف میگه این ده تارو واسم بیار و شما بهشون میگی که تا سه روز اینده کفشو تحویل میدی ! اما هیچ مبلغی دریافت نمیکنی
باید توجه داشت که طرز رفتار و اطمینان دادن و اطمینان گرفتن خیلی مهمه که معامله انجام بشه!!!
خب طرف ده نمونه کفش انتخاب میکنه البته این ده تارو تفریحی برمیداره و یه جورایی میخاد بدونه جنس چجوری هست و .....
خب شما زنگ میزنید تولیدی کدهای مورد نظرو میدین و تولیدی مبلیغو حساب میکنه مثلا میگه 3 میلیون بعد شما پولو میدین باربری هم کفشارو میاره و شما تحویل میدید به مغازه دار و تموم!!!! و به سراغ مغازه کفش فروشی بعدی میرید......

امااااااا محاسبه سود :

هر کفش که انتخاب کنید مثلا یه کفش از تولیدی بخاین بخرین 12 تا دونه بهتون میدن مثلا ازون کفش شماره 39-40-41-42-.... میدن و از بعضی شماره های پرفروش 2-3 تا میدن!

خب طرف ده تا کفش برداره یعنی 120 جفت کفش!!!!
120*3= 360 هزار تومن از یه مغازه که ده تا خریده!!!حالا اگه بتونین با ده تا مغازه کار کنین....؟؟؟؟؟ میشه در ماه 3.5 میلیون..... و این واسه گردش 5 میلیونه به شرطی که تولیدی مناسب پیدا کنید خوشقول نقدی و .....
و فکر کنید که توی بازار جا بیفتین !!!! اونوقت 20 تا کفش فروشیو ساپورت کامل کنید و ماهانه 50 جفت و گردش 100 میلیونی پولتون و....
--------------------------------------------------------------------
اما چند نکته!
من خودم توی کرمان هستم و به نظرم اینجا شدنیه
1- توی شهرای تبریز تهران و مشهد و اصفهان عملی نیس و حتی شهرایی که زیر 300 کیلومتر فاصله دارن با اینا هم عملی نیس چون مرکز تولیدی ها اینجاس و شدنی نیس!!!

2- لزوم کار نقدی هست و البته کاملا شدنی چون اوضاع بازار کمی خرابه و طرف هم گلچین میکنه و واسه کفش فروش با سرمایه 40 میلیونی خرید 3-4 میلیون چیزی نیس!!!

3- تریپ شخصیت و اطمینان و تاکید بر نماینده بودن و تضمین خریدو فروش خیلی مهمه

4- بعضی تولیدیا زیر صد جفت از هر مدل نمیدن اما تعداد تولیدیای کم فروش و نمایندگی گرفتن به لطف خرابی بازار زیاده!!! Yosef.gif

5-از همه دوستان میخام خواهشا به دید راهنمایی کمک کنن تا اینجا بگن نمیشه و نکن و.....
6- اگه کسی قصد همکاری داره و یا راهنماییی یا... اینم شماره تماسم 09366250235

از دوستان ممنونم کمک کنن و شنیده ها و تجربیاتشونو بگن
کوچیک میلیاردرای اینده داش حسامتون........
خب اگه شهرتون تولیدی کم داره و فروشندگان و واسطه ها از شهرهای دیگه کفش میارن به نظرم خوبه

ولی اولش با تعداد کم شروع کن یعنی برو چند جفت کفش بخر حتی شده با قیمت بالا و با اون قیمتی که مد نظرته بفروش حتی با ضرر ببین میخرن ازت یا نه اگر اوکی بود برو عمده ای و با قیمت خوب بخر
اولین جوابی که کفش فروشها به شما میدن میگن استاد من خودم دارم از تولیدی مستقیم میگیرم چ کاریه بیام از شما بگیرم
اولین جواب اهمیتی نداره...
مهم جواب نهاییه که شما باید به دست بیارید...با روش درست و به نفع خودتون...فروش رو یاد بگیرید لطفا...
کفش فروشی از تولیدی میخره درست !
بعدشم دوست عزیز طرف مثلا از یزد میره تهران یا اصفهان واسه خرید نمیره 10 تا کفش بخره که ؟ !!!! نه ؟ اون میره از دوتا عمده فروش کلان خرید میکنه و میاد !
بعدشم ما بهش میگیم دلال کفش هستیم ؟ یا اینکه 3تا برگ نمایندگی از همون تولیدیا میزاریم جلوش ؟ نماینده جلوه دادن یعنی مثل همون خرید اون شخص از تولیدیه!!!!

---------------------------------
واسه میلیاردر شدن دوست عزیز کمی ریسک کمی جرئت کمی متفاوت بودن لازمه.......
یکم مطلب بالارو دقیق تر بخونین
توی بازار امروز ایران یه کفش با یه جنس توی تولیدیای مختلف بین 15-30 تومن ممکنه قیمتش مختلف باشه!
مغازه دار هرجی بخره گرون تر میفروشه.....
------------
عذر میخام ولی فکر کنم اطلاعاتتون در مورد فروش خیلی کم باشه!
دوستان روال کار اسونه!

1- اخذ نمایندگی از تولیدیا که فرم نمایندگی توی سایتاشون هست و یه ساعت کار داره
2- درست کردن بروشور و یا تبلت که توش 1000 تا عکس باشه (یه روز کار داره)
3- رفتن به بازار و دادن عکسا به مغازه دار
4- طرف انتخاب میکنه تعدادیو شما زنگ میزنین به تولیدی که جنسو بفرسته
5- جنسو میفرسته و میدین به مغازه دار....
---------------------------------
کلا کارش بستگی به طرز صحبت و برخورد و ...... داره ولی با 5 میلیون و 10 میلیونای این روزا بهترین کاره که بشه ماهی 2-3 دراورد......
شما داری میگی به لطف خرابی بازار ... تو خرابی بازار هر هزار تومن برای فروشنده اونهم مغازه دار باید بیشتر از 1.5 برابر سود کنه ... اون 3000 تومن رو مغازه دار بهتر از من شما میتونه بذاره جیش.

ممکن شما روی سرمایه نقدی خودت سفارش خیلی بالا به تولید کننده بدی که برای خودت قیمت تموم شده خیلی پایین در بیاد ... در غیر اینصورت برای مغازه دار این طرح شما هیچ جذابیتی نداره.

چیزی که این بازار رو خراب کرده همین واسطه گری بی مورده ... حالا ما بیام با همون روش ایده بدیم !!؟
داداش به نظر من طرحت خوبه
تا اونجا که من میدونم خیلی از کفش فروشی ها از واسطه یا همون بنکدار کفش میخرن ... کار شما هم تاحدودی شبیه بنکداره به نظر من میتونی از کارگاه های کوچیک هم بخری و به کفش فروشیا بفروشی البته امیدوارم هزینه حمل و تحویلش ، سودت رو از بین نبره.
یه مشکلی هم هست من که تو بازارم به شما میگم اکثر مغازه دارها و همچنین کفش فروشها که چند وقته تو کار فروش هستند از چند جا جنس میخرن و با اونا مشتری هستند به صورت چکی می خرند تو این بازار خراب تولیدی ها به مغازه دارهای با سابقه با چک شش ماهه هم حساب می کنند فقط مغازه دار وقتی نقد از شما می خره که زیر قیمت بازار باشه که اون هم برای شما غیر ممکنه بهتره اول با چند تا مغازه دار صحبت کنید بعد اقدام
با سلام ایده بسیار جالبی بود و کاملا شدنی هستش چون معمولا مغازه ها باید سفارش رو جمع کنن و بعد به تولیدی سفارش بدن اما اینجوری شما باعث میشین دیگه نگران نقص جنس نباشن اما باید کیفیت تولیدات رو کاملا مد نظر داشته باشی و با تولیدی تی کنی که امکان مرجوعی باشه چون امکان داره مشتری پشیمون بشه در ضمن باید فقط با مشتری نقدی کار کنی
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع